Рискови потребители

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Рискови потребители

Мнениеот paceto » 25 яну 2011 21:24

Точно този човек се хвана за това, че никъде в правилата няма какъв аватар може да си сложи, а и до някъде наистина е така.

Почти нищо не пише за аватарите като правила и мисля, че трябва да ги пипнем леко по подробно.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Рискови потребители

Мнениеот Madridist » 25 яну 2011 21:51

Е как да няма за аватарите в правилата на форума:

2. Забранени са аватари или подписи с подобно обидно съдържание. Позволяват се максимум ДО две изображения/снимки/шотове в подписа с големина ДО 600 (ширина) на 200 (височина) пиксела. Забранява се пускането на ВИДЕО в подписите.


;)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Рискови потребители

Мнениеот paceto » 25 яну 2011 22:20

Ами аз го виждам това, но и той самият казва, че това не било обидно.
Затова казах, че трябва да се пипне по подробно това с аватарите.

Например като :
Аватарите не трябва да са вулгарни, расистки, подстрекаване към насилия, сексуални наклонности и т.н.

Мисля си, че това няма да е пречка да се добави към правилата, а ще е само от полза на всички.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Рискови потребители

Мнениеот Madridist » 25 яну 2011 22:28

Ами за мен лично да се слага на аватар убит човек, трудно мога да се сетя за по-обидно съдържание. :roll:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Рискови потребители

Мнениеот paceto » 25 яну 2011 22:32

Същото му го казах и аз, но ето част от разговора ни.

oк,вече писах,че ще няма проблем да го махна.но също така питах и къде са описани изискванията за аватарите(питам защото наистина незнам)и да не окаже,че и следващия което сложа на някой нямало да се хареса(защото и на мен ми е много противен аватара на чернокожи футболисти,който най вече фенове на левски масово си слагат и то от доста време са си така)


аз съм го сложил тоя аватар от морална гледна точка.какво неморално има да гледаш мъртав доказанат бандит,лежал в затвора,най-големия трафикант на наркотици на балканите и т.н.по тая логика добрата ти баба като е грозна трябва да я убиеш ли???????????и аз нямам нито 1 мнение във форума на локо пд,как ги предизвикам не ми ясно.


Преди час и нещо каза, че ще го махне но за сега го прави.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Рискови потребители

Мнениеот Madridist » 25 яну 2011 23:39

Има огромна разлика от аватар на чернокож до аватар на убит човек.Ако на някой не му харесва негър на снимка,за мен лично е признак на расизъм, докато за застрелян човек е доста по-различно. Също така, му отговори,че даден модератор като получи сигнал за провкативен профил,аватар и т.н. сам преценява дали наистина има провокация и съответно да взима мерки. А това дали Жоро Илиев е бандит, наркобарон,не искам да го коментирам,но аз лично смятам,че въпросния потребител е сложил този аватар, не защото е бил извън закона или престъпник , а по-скоро,защото е бивш президент на неговия голям съперник. ;)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Рискови потребители

Мнениеот paceto » 25 яну 2011 23:46

Аз знам как да се оправям с такива чукнати потребители, които се хващат за най дребните неща, за да се измъкнат, а и стравненията му са повече от безумни :)

Ще го изчакам до утре да видя дали ще си махне аватара и ако не го стори и ако го видите на пише направо го банвайте за колкото прецените.
Казвам го, за да не вземете да чакате аз да го банна докато го забележа :lol:

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Рискови потребители

Мнениеот kartago » 26 яну 2011 03:47

paceto написа:Аз знам как да се оправям с такива чукнати потребители, които се хващат за най дребните неща, за да се измъкнат, а и стравненията му са повече от безумни :)

Ще го изчакам до утре да видя дали ще си махне аватара и ако не го стори и ако го видите на пише направо го банвайте за колкото прецените.
Казвам го, за да не вземете да чакате аз да го банна докато го забележа :lol:

Паце, абе я го питай дали му е светил при всички тези престъпления?! С него ли е продавал наркотици, убивал, насилвал? Откъде ги знае тези неща, а?! Нещо прекалено е запознат!.....Доказан бандит? Кой го доказа? Доказаните бандити, по принцип трябва да са в затвора, а не да ги застрелват в баровете им докато си пият питието и някой им звъни по телефона! Имаше едно му викаха "презумпция"! Кво ли беше това?!... ;)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Рискови потребители

Мнениеот paceto » 26 яну 2011 04:23

Няма смисъл да го питам, защото човека е с Бан от slavia_forever 10-на минути след последният ми пост тук в тази тема.

Явно колегата не е видял, че му бях оставил картбланш да си махне аватара и го е Баннал.

Не ми се рови сега в логовете да видя кой е заключил тази тема, но не е хубаво когато аз направя нещо подобно да ми се държи сметка за същото, а се вижда че и друг колега също не се е разписал - levski/viewtopic.php?f=54&t=72071

Колегата slavia_forever ще го помоля когато ми държи сметка и се рови в логовете кой какво е направил, нека да го прави и за останалите, а не само към мен.

Не искам да се заяждам, но в момента така излиза с тази тема, защото преди седмица направих същото, но ми се направи на мен забележка.

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Рискови потребители

Мнениеот kartago » 26 яну 2011 04:27

paceto написа:Няма смисъл да го питам, защото човека е с Бан от slavia_forever 10-на минути след последният ми пост тук в тази тема.

Явно колегата не е видял, че му бях оставил картбланш да си махне аватара и го е Баннал.

Може би е за добро, а и както виждам, "човека" не е разбрал "со кроце со благо"! Няма какво да се залъгваме, че аватара е просто ОЧЕВАДНА провокация към феновете на другия пловдивски отбор! За съжаление, огромна част от потребителите мразят, отколкото обичат и подкрепят своите си отбори!...... И ти го знаеш де!


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта