Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот rhaegar » 07 апр 2017 14:22

Според мен ще се наложи. Стенли им е писала пак, но вече не ѝ отговарят даже. Ама айде, петък следобяд е, на никой не му се работи. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот paceto » 07 апр 2017 18:50

Това не говори добре за сайта щом не им пука за едно от най-важните неща в него - форума.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот rhaegar » 07 апр 2017 19:06

Аз и на нея го казах-следващият ъпдейт на форума, може и да няма кой да го отрази, или да се оплаче от него. Не мисля, че на някой в Гонг наистина му пука за тоя форум, честно казано.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот paceto » 07 апр 2017 19:41

Дори никой не си направи труда да ни каже, че предстои такава промяна и да ни поиска съвет какво да сторят след като ние имаме повече поглед над форума. Имаше само едно подхвърляне от страна на Стенли преди няколко месеца, но то си дойде от нея, а знаем че от нея почти нищо не зависи.

Хубаво решил си да направиш промяна, ама поне след това влез и виж какво се пише тук от нас, защото малко или много сме част от семейството на Гонг като екип. Аз дадох не малко варианти кое как да се направи, за да е по добре за всички, така че хора влезте и кажете нещо и ние не хапем и не ядем хора ако от това се страхувате.

Като не ви се занимава с форума поне дайте определени права на някои от над до Админ панела и да може да си вършим работата, защото без Админ ние няма как да махаме вулгарни аватари и подписи и това го вършеше Стенли. Аз поне имам опит с Админ панелите и знам кое как става, така че няма нужда да ме обучава някой ако това ви притеснява.

Съжалявам, ама се стигна до там да се предлагаме сами за подобни неща и накрая да не стане така, че всички да си бием шута и форума да стане една манджа с грозде без никой да чисти боклуците и да заприлича на форума от 2008-2009, когато нямаше нито един Модератор т.е. теми с обиди, вулгарно отношение, всеки се обижда и псува и т.н.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот modor » 08 апр 2017 18:49

Тонката-MuFc1878 има предложение да направим tevez мод на форум Юнайтед.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот paceto » 08 апр 2017 20:08

И кой ще го направи Мод ако се съгласим за същото? :lol:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот modor » 09 апр 2017 08:19

paceto написа:И кой ще го направи Мод ако се съгласим за същото? :lol:

Стенли каза, че ще влезе тези дни. Сега нямала достъп до админ панела.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот rhaegar » 09 апр 2017 12:56

То и нас ако ни направи глобални, може да ни оправи достъпа. В смисъл, явно става въпрос за проблем с потребителските групи. Някой изобщо не е отразил, че има локални модератори и малко ни е забравил. Затова си мисля, че ако бъдем преместени в друга група-обикновени потребители или глобални модератори, нещата би трябвало да си дойдат на мястото.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот rhaegar » 10 апр 2017 15:32

Получих това:

Oprenov
До: rhaegar

Здравейте, rhaegar,

Казвам се Иван Опренов и съм от екипа на GONG.BG. Запознах се с Вашето мнение към нас по повод проблемите по форума. Затова ще Ви помоля, ако можете да опишете всички неточности, които забелязвате по форума като цяло и да уточните какви са проблемите за модераторския екип. След това ще можем да се свържем с нашите програмисти за отстраняването им. Извиняваме се, че сте изпитали подобни проблеми и искаме да продължим комуникацията си с Вас.

Благодаря Ви за обратната връзка!
Поздрави,
Иван Опренов


Обясних накратко проблемите с достъпа, собствените мнения, началната страница, насочих човека и към този форум. Пък да видим.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание

Мнениеот paceto » 10 апр 2017 19:21

Много хора са недоволни и от подреждането на разделите, нещо което споменах и аз по назад.

Да си припомня поста и дано да има опция след това да се маркира целият форум като прочетен, защото сега си играя раздел по раздел да ги маркирам, за да мога да знам кога и къде има ново мнение или тема - неудобно е просто.

paceto написа:Без опцията за преглед на всички мнения на даден потребител като му се отиде на профила няма как да работим лесно ние Модераторите. Просто не можем да им видим старите мнения. :) ПП: Всъщност можем да видим всичките им мнения само обаче ако видим профила в някоя тема и цъкнем на броя мнения на даденият потребител под аватара му. И така може не е проблем, че не става ако му се отвори целият профил.

Няма и опция да се маркира целият форум на прочетен и трябва раздел по раздел да се прави, което е мъка. :| :mrgreen:

[strike]Отделно за сега само ние можем да четем и пишем във форума, но ако не се логнеш виждаш форума и можеш да четеш. Логнеш ли се обаче нищо не виждаш и пише, че няма създадени раздели т.е. празен лист. :)

Това открива за сега като косури. :roll:[/strike]

Според мен е редно раздели като Пекин 2008, Euro 2008 и т.н. да се местят в Архив, защото едно че не се пише в тях и друго се разтегля много форума надолу. Да се оставят само от последните подобни събития да речем за срок от една година и след това да се мести целият раздел в Архив направен само за разделите.

Няма да е лошо и раздела Gong.bg и Спортно шоу Гонг да отиде най-отгоре и след това да започват разделите на отборите.
Един от най-посещаваните раздели от чуждите отбори е забутан накрая т.е. този на Реал Мадрид. Разбирам, че е направено по азбучен ред, ама гледам, че Лудогорец например е сложен като трети т.е. сложен е на принципа на посещения и е редно Реал Мадрид да се нареди там около Барселона, Манчестър и т.н. Дори раздела на Барселона е по малко посещаван и не се пише така често както при балета.

След като е решено така да е форума е редно разделите, в които се пише повече и са активни да са по напред и да не се кара по азбучен ред.


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта