Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 03 окт 2016 13:33

rhaegar написа:Половината аватари изчезнаха.......бийте му ключа на тоя форум и да си ходиме. :mrgreen: :mrgreen:

Кой форум ще припознаваме :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 03 окт 2016 14:09

Здравейте,
От много време не съм влизала, но нямах възможност. Излязох в дълъг болничен (по хубав повод - живот и здраве - след няколко седмици ще ставам майка), а и завръщането ми на работа също няма да е скоро. Предполагам, че колегите ми, ако вече не са го направили, ще сложат друг човек, който да ви помага. Вече имам назначен заместник в редакторския екип, дано скоро да има предвиден човек и за тук. Ако не се случи, отговарям много бързо на мейл, моят личният е krysteva@mail.bg При нужда, не се притеснявайте да ми пишете.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 03 окт 2016 14:24

Ха, честито, Стенли :) Самият аз другата седмица, до десет дни най-много чакам второ дете :mrgreen:
Добре ще бъде ако скоро се появи още някой в Гонг, който да му пука за форума. Нещата едвам се удържат, срещу мен има бунт от няколко човека поради отказа ми да припозная Литекс, надявам се новия човек в Гонг да няма подобни условия към мен. Казвам го заради шефа ти - Ники Александров, който твърдо е припознал оранжевите и се надявам, че няма да обърка личните си нагласи със служебните отговорности, поне по отношение на форума.
Ако още се навърташ тук, виж постовете няколко страници назад - има няколко подписа за оправяне. Мен ако питаш - и за забрана за подписи на въпросните люде.
Още веднъж честито :)
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот rhaegar » 03 окт 2016 14:43

Мини модераторчета, расте бодра смяна. :lol: Честито и на двамата :)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 03 окт 2016 15:30

Благодаря ви, аз затова написах по-горе, все пак понякога мога да помагам, когато ми сигнализирате, че има нужда, защото не знам как и кога ще се появи някой, който да заеме моето място.
Колкото до припознаването, няма никакви изисквания към модераторите в това отношение. Разбира се, стига да се спазват правилата на самия форум, но ние това добре го знаем. :)
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 04 окт 2016 17:56

vaskonti написа:
delqnski47 написа:Old_death ме пита защо е баниран и каква е причината.

Виж горния ми пост, за подписа. Този подпис е само малка част от причините, а тоя да не ми се прави на вечно репресиран и неразбрал.

Ясно.Ще го питам дали има да казва нещо,за да го копирам тук. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 04 окт 2016 19:33

delqnski47 написа:
vaskonti написа:
delqnski47 написа:Old_death ме пита защо е баниран и каква е причината.

Виж горния ми пост, за подписа. Този подпис е само малка част от причините, а тоя да не ми се прави на вечно репресиран и неразбрал.

Ясно.Ще го питам дали има да казва нещо,за да го копирам тук. ;)

Ще се вкараш в голям филм, но пробвай. Само внимавай да не му противоречиш нещо, че и ти ще го отнесеш.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 04 окт 2016 21:17

vaskonti написа:
delqnski47 написа:
vaskonti написа:
delqnski47 написа:Old_death ме пита защо е баниран и каква е причината.

Виж горния ми пост, за подписа. Този подпис е само малка част от причините, а тоя да не ми се прави на вечно репресиран и неразбрал.

Ясно.Ще го питам дали има да казва нещо,за да го копирам тук. ;)

Ще се вкараш в голям филм, но пробвай. Само внимавай да не му противоречиш нещо, че и ти ще го отнесеш.

Уекинко го поотнасям,но му бегам по тъча. :mrgreen: Ей сега след малко ще плякна какво ми е писал.Само искам да ми каже дали е абсолютно убеден,че иска така,както ги е написал нещата,да ги сложа тук.Засега каза ''Както искаш,не ми дреме,от нищо не се срамувам'',но ще искам окончателен отговор. :lol: Все пак може и да е хахо,но гледам да бъда коректен с него.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 04 окт 2016 22:13

Приятно четене. 8-)


S_CSKA_napred написа:
delqnski47 написа:
S_CSKA_napred написа:
delqnski47 написа:
S_CSKA_napred написа:Делянски , наказан съм с бан по потребителско име , въпреки , че не съм нарушил правилата на форума .

Вие сте изгонен от този форум до 29 Окт 2016 19:08.

Моля свържете се с администратора за повече информация.

Причина: ...

Бан по потребителско име.

Не е посочена и причина за изгонването ми . Направил съм нова регистрация не за да злоупотребявам с нея и да пиша , а защото няма друг начин да се свържа а администратор или модератор . Аз съм Old_death . Интересува ме кой и защо ме е наказал ? Явно на Стенли не и дреме . Просто ми кажи на кой да пиша , преди да се обърна директно към Ники Александров . Съжалявам , че не съм го направил до сега !

Ок,ще питам каква е причината

Наказанието ми е от Васил . Това съм 1000 % сигурен . Все още поддържам връзки със старите модератори във форума и един от тях направи тая проверка . Историята на наказанието ми е следната : . Виж последния ми пост . В него описах новия сайт на ЦСКА на един потребител . Тук се включи и Кашчей със заявлението , че рекламирането на сайт е забранено от правилата на форума . Това си беше чисто заяждане . Отговорих му , че някой ден ще си умре , задавен от злоба . Това бе последния ми пост . Претендирам , че не съм нарушил никое правило за поведение във форума , а и Васил не е намерил такова нарушение , след като не е посочил причина за наказанието . Просто това си е поредния пример на модераторско самоуправство от негова страна . Това може да му струва скъпо . Личен познат съм с Ники Александров . До сега не съм го занимавал с простотиите на тоя самозабравил се идиот , но жестоко съжалявам , че робувах на някакви морални скруполи .

Не знам кой е,нямам достъп до такава информация.Но мога да ти издействам някакво помилване ако кажеш че си се разкаял или нещо от тоя род.Друг начин не се сещам.

Делянски , разбрал си ме криво . Аз не искам помилване , а искам справедливост . Пак повтарям . Не съм нарушил правилата на форума и съм наказан без основание . Наказанието ми е само въз основата на самоуправското решение на едно комплексирано малко човече , което си мисли , че е хванал господ за шлифера . Може хич да не ме харесва , но това не означава , че има право да ме наказва когато си иска . И аз не го харесвам , но съм принуден да го търпя и да гледам простотиите му . Чакам с нетърпение да пуснат новия сайт и форума към него . Ще отида там , махайки всички честни армейци от тая тиня , наречена форум . Тогава ще могат на спокойствие да си менкат мантрите с Кашчей . Последния поне ще е постигнал целта си . Това , което можеш да направиш е , да попиташ Васил за какво ме е наказал . Много ще ми е интересно да чуя версията му .
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 04 окт 2016 22:15

S_CSKA_napred написа:
delqnski47 написа:Не знам дали е Васил,но разбрах че си имал нещо в подписа и модераторите не са го харесали. :roll:

Делянски , наказанието ми е от Васил и това е факт . От тук натам може да ти каже хиляда глупости за да се оправдае . В подписа ми има линк към профила на Стенли и опътване къде да се пише , ако има недоволни от модерирането . Като добавка съм казал на Васил , че триенето на постове няма да го направи по голям . Принуден съм да го напиша там , защото той трие а там няма правомощия . Ако не е доволен , трябваше да напише на Стенли да ми изтрие подписа , а не да ме наказва за това . Поне по тоя начин преди години Кашчей накара Стенли да изтрие некролога за смъртта на мама . Това го било обидило !!! Има си правила и всеки трябва да ги спазва . Това важи и за модераторите . Явно си говорил с тоя боклук и явно ще си изтърпя наказанието до край . Но е явен и факта , че ставаш съучастник на тия простотии . Би могъл поне да напишеш на Стенли , защото тя явно няма да ми обърне никакво внимание . Не съм красноречив като русенския хейтър , нито съм толкова безсрамен да лъжа като него .
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта