Заседание

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот modor » 20 апр 2016 17:30

.....на Бил Шенкли.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот Rivaldo10 » 20 апр 2016 17:36

Говорих с нея, ще ги промени. :)
Може ли изобщо да се махне снимка, без да трябва да се смени с друга?
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот paceto » 21 апр 2016 01:12

stenly написа:
modor написа:
stenly написа:
Rivaldo10 написа:Здравейте, банда! :) Отново имам лека молба към вас, понеже преди доста време се отказах, изключително рядко посещавам форума и не модерирам, бях помолил и правата да ми бъдат спрени. Сега молбата ми е, дали може Ралка да ме замести? Смятам, че определено ще е по-полезна, не е лошо момичето, добре запозната е с правилата и се държи коректно спрямо останалите. ;)

Ралка?

memberlist.php?mode=viewprofile&u=15917


На пръв поглед, без да я познавам, дори подписът й ме тревожи. Не е положителен за любимия й отбор, а як хейт по съдиите. Първото впчатление не е добро. :(


На същото мнение съм. Много е първична от лични мои наблюдения. Смята се малко така като важна личност, защото е единственото активно момиче в синия форума и всички и ходят след дупето. Ако стане и Модератор още повече ще си вирне нослето, така че аз съм против такива потребители да имат подобни права.

Да не говорим, че има и не малък пеперлив език и си позволява доста крайни изказвания + директни обиди.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот paceto » 25 апр 2016 19:17

За пореден път голяма снимка в подписа.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=6752

Имаше ли начин да се забрани подпис?
То смисъл може, ама нашият форум дали може. :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот rhaegar » 26 апр 2016 09:36

Айде стига де, кой сля тая тема за нагласените мачове, в тази за Серие А? От кога малоумните теми на психопатите ги сливаме с такива, в които се води дискусия? Сега е някакъв абсолютен мармалад. Вече свикнахме в спама да се сливат някакви откачени теми, ама в тези за първенствата, няма нужда.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот stenly » 26 апр 2016 12:52

paceto написа:За пореден път голяма снимка в подписа.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=6752

Имаше ли начин да се забрани подпис?
То смисъл може, ама нашият форум дали може. :lol:


Хахахахха това, разбира се, в нашия форум няма как да стане, с голямо удоволствие бих спряла не само подписите, но и други активности на част от потребителите.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот paceto » 26 апр 2016 19:00

rhaegar написа:Айде стига де, кой сля тая тема за нагласените мачове, в тази за Серие А? От кога малоумните теми на психопатите ги сливаме с такива, в които се води дискусия? Сега е някакъв абсолютен мармалад. Вече свикнахме в спама да се сливат някакви откачени теми, ама в тези за първенствата, няма нужда.


Аз я слях, защото не видях кой знае какъв проблем да има и такива мнения. Смисъл не е като поредните с това колко е заложил, какъв коефицента е бил и колко пара е загубил заради някой мач. А и като слях темата в нея имаше 5-6 мнения, така че не виждам кой знае какъв мармалад да е станало. Съмнявам се в тази тема да няма и други подобни коментари, че да се възмущавате толкова от няколко такива и то към края на сезона. :)

Издребнявате малко ми се струва за подобни неща.
Относно Спам темата тя е затова Спам тема, за да се вкарват и някакви други теми там, а не да е само клюкарник между потребителите с това кой какво ял, какво пил, коя е чукал предната вечер и т.н. :)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот rhaegar » 26 апр 2016 20:09

Три станици простотии са нащракали, разни дребни, конспиратори, заложили, незаложили, уредили мачове и какви ли не аутисти. Как да е, станалото-станало.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот vaskonti » 06 май 2016 09:07

Skruky написа:Васко, ще го кажа направо без да увъртам и да ти губя времето в четене.
Понеже знаеш, че съм малко по директен в диалога с една част от общия форум, но в последните 1.5 години не съм обиждал никого от синия лагер вулгарно, както го правят доста останали от тях. Вече мина седмица от както ме заключиха за 1 месец ( за които смятам, че е прекалено, защото не съм обидил никой... а причината е системни провокации?). Предстой големия финал, утре си е нашия празник и понеже искам да се включа активно в темата за мача ще може ли да получа " преждевременно помилване''. Част съм от тоя форум от 8 години, а активно от 5. Големия ми проблем е, че лесно се паля с онези от синия лагер понеже любовта ми към ЦСКА е толкова силна и не мога да преглътна някой техни писания и за това на моменти се забелязва, че понякога изглежда като провокация, а не е.
Ще се радвам на положителна развръзка и знам, че особено Ти и Делянски ще се застъпите за мен! :)

Това е Тео.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Заседание !

Мнениеот delqnski47 » 06 май 2016 13:47

vaskonti написа:
Skruky написа:Васко, ще го кажа направо без да увъртам и да ти губя времето в четене.
Понеже знаеш, че съм малко по директен в диалога с една част от общия форум, но в последните 1.5 години не съм обиждал никого от синия лагер вулгарно, както го правят доста останали от тях. Вече мина седмица от както ме заключиха за 1 месец ( за които смятам, че е прекалено, защото не съм обидил никой... а причината е системни провокации?). Предстой големия финал, утре си е нашия празник и понеже искам да се включа активно в темата за мача ще може ли да получа " преждевременно помилване''. Част съм от тоя форум от 8 години, а активно от 5. Големия ми проблем е, че лесно се паля с онези от синия лагер понеже любовта ми към ЦСКА е толкова силна и не мога да преглътна някой техни писания и за това на моменти се забелязва, че понякога изглежда като провокация, а не е.
Ще се радвам на положителна развръзка и знам, че особено Ти и Делянски ще се застъпите за мен! :)

Това е Тео.

Бях му хванал некви писаници по едно време.Мисля си че наказанието му трябва да е макс 2 седмици и чак след тва 1 месец,ако продължи.Така изведнъж да се дава 1 месец...не знам.Разбрах го тоя случай и не съм разпитвал тук,но щом като си е потърсил правата си мисля че е редно да дадем по конкретни обяснения за този 1 месец. :)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта