Волейбол Япония - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, Madridist

Потребителски аватар
Roberto
Мнения: 95
Регистриран на: 04 авг 2008 23:13
Местоположение: Варна
Контакти:

Волейбол Япония - България

Мнениеот Roberto » 12 авг 2008 16:56

Някой знае ли каде може да се гледа on-line мача... ? А и изобщо олимпийските игри...
Мерси предварително :)
Само една любов не ще умре в сърцето ми... ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Потребителски аватар
petela
Мнения: 286
Регистриран на: 15 юли 2008 18:45
Контакти:

Re: Волейбол Япония - България

Мнениеот petela » 12 авг 2008 17:13

виж сега,малко трудно ще намериш сайт,но все пак мога да ти препоръчам http//online-television.tv и евентуално в този сайт можеш да намериш телевизия,която да изльчва олимпиадата.Иначе в китайския сайт http//www.youku.com дават олимпиадата пряко,но там ще се оправиш по-трудно,тьй като всичко е на китайски.
Но все пак опитай! ;)
ПОДКРЕПА ЗА КРУМ САВОВ-ИСТИНСКИЯТ ЖУРНАЛИСТ!!!

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Волейбол Япония - България

Мнениеот MoNteSo » 12 авг 2008 17:22

Впрочем той от колко часа е щото никъде не го видях в сайта на БНТ, а не мисля да кеся цял ден пред телевизора :?

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: Волейбол Япония - България

Мнениеот Masaba » 12 авг 2008 17:24

17:00,ама се забавя

nili
Мнения: 9
Регистриран на: 12 авг 2008 15:18
Контакти:

Re: Волейбол Япония - България

Мнениеот nili » 12 авг 2008 17:27

http://www.eurovisionsports.tv/olympics/
тук можете да гледате почти цялата програмата на Олимпиадата
Нашият мач го дават на 3-ти канал

chefoo4
Мнения: 36
Регистриран на: 10 авг 2008 22:56
Контакти:

Re: Волейбол Япония - България

Мнениеот chefoo4 » 12 авг 2008 23:17

Може би Мартин Стоев най-добре си знае,но цяла България вижда ,че Андрей Жеков може да провали цял мач със ниските си топки,които подава на два метра и повече високи състезатели.И тогава кел-файда от това,че правел добър блок и че изпълнява сносни начални удари.Ами той осъжда на провал целия отбор и нападатели като Казийски,Владо Николов.Ами толкова ли нищо не му влиза в главата на това момче,не че имам нещо против него.Как играят Казийски и Владо Николов с Гърбич.Просто са неотразими.Жеков не гледа ли записи от мачове на другите отбори да види как играят класните разпределители и да се поучи от тях?Или и той се смята за най-великия??

damyanvb
Мнения: 21
Регистриран на: 13 авг 2008 00:22
Контакти:

Re: Волейбол Япония - България

Мнениеот damyanvb » 13 авг 2008 00:31

chefoo4 написа:Може би Мартин Стоев най-добре си знае,но цяла България вижда ,че Андрей Жеков може да провали цял мач със ниските си топки,които подава на два метра и повече високи състезатели.И тогава кел-файда от това,че правел добър блок и че изпълнява сносни начални удари.Ами той осъжда на провал целия отбор и нападатели като Казийски,Владо Николов.Ами толкова ли нищо не му влиза в главата на това момче,не че имам нещо против него.Как играят Казийски и Владо Николов с Гърбич.Просто са неотразими.Жеков не гледа ли записи от мачове на другите отбори да види как играят класните разпределители и да се поучи от тях?Или и той се смята за най-великия??


Жеката си направи мача за пореден път и няма какво да му се сърдим, имаше малък спад в играта, но на фона на всичко, което се случва около момчета, това е напълно нормално, даже ако сте чули какво им каза Мартин Стоев на едно прекъсване, че не трябва да мислят за Пламен в момента. Единственото, което можем да направим е да ги подкрепим момчетата! Те си знаят работата. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!

chefoo4
Мнения: 36
Регистриран на: 10 авг 2008 22:56
Контакти:

Re: Волейбол Япония - България

Мнениеот chefoo4 » 13 авг 2008 09:27

Аз не говоря конкретно за този мач,въпреки че третият гейм го загубихме" благодарение "на ниските топки на Жеков.Говоря по принцип за неговата игра.Откак играе в националния отбор играта му според мен с нищо не се е променила.Вчера имал срив,както писаха някои вестници.Ами големият спортист не бива да се влияе от инциденти като този с Пламен.Ами ако на всички така им влияе,какво правят там.Те са отишли там да се борят за медал и не бива случилото се с един играч да ги демобилизира и от там да загърбят крайната цел.Затова стягане му е майката и поглед напред,каквото и да е станало-то е зад нас.


Върни се в “Пекин 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост