Не фалшифицираната история на ПФК Миньор

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Не фалшифицираната история на ПФК Миньор

Мнениеот v.r.s. » 18 яну 2012 19:15

Futbolen_istorik написа:
Dembele39 написа:Жълто-черни, пе-де-ра-си, е-е-е, УМРЕТЕ!


в този форум нямат място глупаци и комплексари като тебе, моля модераторите да си влязат в задълженията и да изтрият този некоректен потребител


Такива индивиди, които са на ниво примати ги има много, точно заради това и държавата ни е в това положение.
Мислех още снощи да му отговоря подобаващо, но не си заслужава, тука има няколко индивида като този, които са в сайта да избиват комплекси, но те не обиждат никой друг, а единствено себе си.
А да пожелаваш смърт на някого и то в момент, когато града ни е разтърсен от убийството на едно младо момиче, което беше и фен на отбора ни, това говори за извратеност и човек с нисък умствен и морален капацитет, но сигурно със самочувствие на достоен гражданин и вероятно столичанин.
Не казвам нищо за останалите граждани живеещи в Столицата ни, коментара ми е само за този и още един-двама, които са доказали своята малоумщина с коментарите си и на лични съобщения.
Така, че не му обръщайте внимание, простотията не може да бъде скрита, тя е като един балон, в случая глава, пълна с въздух, винаги се издига нагоре и се вижда от всички.

Dembele39
Мнения: 72
Регистриран на: 15 май 2011 00:11
Контакти:

Re: Не фалшифицираната история на ПФК Миньор

Мнениеот Dembele39 » 19 яну 2012 13:27

И това ми го казва фен на кюмурите? Не бяхте ли вие тези, които стреляте с въздушни пушки по гостуваща агитка в 2 поредни години, че дори имаше пострадали? Не бяхте ли вие тези, които хвърляхте камъни по гостуваща агитка на същите тези мачове? Не бяхте ли вие тези, които причаквахте на гарата, за да биете ''говедата''? Не бяхте ли вие тези, които се криехте по хълмовете над стадиона и причаквахте някой да отиде да пикае, за да му разбиете главата? Не бяхте ли вие тези, които дебнехте на всеки ъгъл в смешния си град, за да набиете ''говедото''? Не бяхте ли вие тези, заради които като отидем на мач на мизерното ви стадионче, полицаите са повече от нас и ни правят кордон, за да не може никой от вас да предизвика побой? Извинявай, но не разбрах, аз ли съм ти виновен за убийството на това момиче или друго ''говедо'' ? Ти ли ми говориш за умствен капацитет? Би ли спрял?

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Не фалшифицираната история на ПФК Миньор

Мнениеот v.r.s. » 19 яну 2012 13:50

Dembele39 написа:И това ми го казва фен на кюмурите? Не бяхте ли вие тези, които стреляте с въздушни пушки по гостуваща агитка в 2 поредни години, че дори имаше пострадали? Не бяхте ли вие тези, които хвърляхте камъни по гостуваща агитка на същите тези мачове? Не бяхте ли вие тези, които причаквахте на гарата, за да биете ''говедата''? Не бяхте ли вие тези, които се криехте по хълмовете над стадиона и причаквахте някой да отиде да пикае, за да му разбиете главата? Не бяхте ли вие тези, които дебнехте на всеки ъгъл в смешния си град, за да набиете ''говедото''? Не бяхте ли вие тези, заради които като отидем на мач на мизерното ви стадионче, полицаите са повече от нас и ни правят кордон, за да не може никой от вас да предизвика побой? Извинявай, но не разбрах, аз ли съм ти виновен за убийството на това момиче или друго ''говедо'' ? Ти ли ми говориш за умствен капацитет? Би ли спрял?



Не, ти не си виновен за нищо, просто си се родил и израстнал в такава среда, от която си развил комплекси, които да избеш някъде и го правиш в сайтовете.
Радвай се на умственият си капацитет и си го показвай, оценката за него ще бъде дадена от останалите съфорумци, а вероятно и от модераторите, стига да бъде прочетен коментара ти от някой от тях.
Аз мислех да се обърна към тези които подържат форума на Миньор, но предпочетох коментара ти да остане, за да се види, какви интелигентни фенове има, а и аз никъде не съм използвал обръщението "говеда" и "говедо", това го правиш ти и явно се оприличаваш като такова.
А колкото до убитото момиче, което също беше от жълточерната агитка, нормално е коментара ти да изглежда като злорадство за самият случай, тъй като го пишеш дни след като беше намерено тялото и. Така, че преди да кажеш нещо се замисли дали е уместно да го правиш, стига да можеш да мислиш разбира се. Сигурен съм, че и голяма част от Левскарите, ако видят коментара ти ще се отвратят от него и от теб.

Dembele39
Мнения: 72
Регистриран на: 15 май 2011 00:11
Контакти:

Re: Не фалшифицираната история на ПФК Миньор

Мнениеот Dembele39 » 19 яну 2012 15:24

Коментарът ми изобщо не беше свързан с Мирослава, лека й пръст...ако ти можеше да мислиш, щеше да разбереш, че е така. Осъждам такива злодеяния, без значение дали са срещу фенка на Левски, ЦСКА, Миньор Перник или Скрита Сила Мъдрево ... твърде жалко е дори да си помислиш, че има инцидентът има нещо общо с коментара ми ...

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Не фалшифицираната история на ПФК Миньор

Мнениеот v.r.s. » 19 яну 2012 16:19

Dembele39 написа:Коментарът ми изобщо не беше свързан с Мирослава, лека й пръст...ако ти можеше да мислиш, щеше да разбереш, че е така. Осъждам такива злодеяния, без значение дали са срещу фенка на Левски, ЦСКА, Миньор Перник или Скрита Сила Мъдрево ... твърде жалко е дори да си помислиш, че има инцидентът има нещо общо с коментара ми ...



Заради това ти и написах, че преди да кажеш нещо се замисли дали е уместно да го правиш.
Ако беше го написал в друго време въобще нямаше да ти обърна внимание, но сега когато голяма част от хората в Перник скърбят и са потресени от ставащото, в това число и привържениците на Миньор към които принадлежеше и тя, да пожелаваш и пееш за смърт на жълточерни, не мисля, че е уместно.
Казвам ти го съвсем добронамерено.


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта