Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)

Мнениеот MoNteS_07 » 01 окт 2011 18:24

liverpool96 написа:2:2

Кажи некой мач да пусна в Евро футбол .... На точен резултат,ако може .... :D
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)

Мнениеот runnersa » 01 окт 2011 18:38

Е няма такъв некадърник :( Тая година Литекс и Левски служат по-скоро за смях като отидат в провинцията и това добре се използва от Лудогорец и Цска! ;)

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)

Мнениеот petrof » 01 окт 2011 19:15

Страшно ме е яд, че изпуснахме победата :evil: . Надиграхме Литекс, имахме повече положения, но накрая ни изравниха. Все пак браво на момчетата за мача, който направиха.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)

Мнениеот MoNteS_07 » 01 окт 2011 19:50

petrof написа:Страшно ме е яд, че изпуснахме победата :evil: . Надиграхме Литекс, имахме повече положения, но накрая ни изравниха. Все пак браво на момчетата за мача, който направиха.

Безумна грешка на Чворович .... Той е страхотен вратар,но случват се и такива неща. Садията ни поряза много сериозно при първия им гол... Никакъв фал нямаше,а той беше и близко до ситуацията ....
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)

Мнениеот petrof » 01 окт 2011 20:15

MoNteS_07 написа:
petrof написа:Страшно ме е яд, че изпуснахме победата :evil: . Надиграхме Литекс, имахме повече положения, но накрая ни изравниха. Все пак браво на момчетата за мача, който направиха.

Безумна грешка на Чворович .... Той е страхотен вратар,но случват се и такива неща. Садията ни поряза много сериозно при първия им гол... Никакъв фал нямаше,а той беше и близко до ситуацията ....

Така е. Първият им гол е на съдията, а втория на Чворович. Страхотен мач, но вместо да ги разбием, се получи равен. Тази игра на нашите обаче вдъхва оптимизъм.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)

Мнениеот Blagoy » 02 окт 2011 12:29

Гледах мача на запис след като се върнах от Перник и по-скоро ми се струва, че имаше нарушение за първия ни гол. Спорна е ситуацията, играе и с топката вашият играч, обаче доста опасно е влизането му, вижда се как удря и опорния крак на Занев. Имаше и поне две ситуации, в които атаки ни бяха спряни със спорни засади. Така и не дадоха повторения, за да се разбере.
Иначе ако грешката на Чворович е безумна, ние какво да кажем за грешката на Винисиус при втория ви гол? Като цяло се получи добър мач, в който повечето положения бяха за вас. Ако трябва да съм честен, с тази игра, която показахме не заслужавахме и равния дори. Поздравявам ви за бойката игра, продължавайте в същия дух и се озъбвайте така и на другите "грандове".

Поздрави и за скандирането "Българи-юнаци" между секторите с агитките и общото пеене на химна!
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта