Миньор Пк vs Черноморец Бс

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

cskalife
Мнения: 182
Регистриран на: 07 дек 2010 02:30

Re: Миньор Пк vs Черноморец Бс

Мнениеот cskalife » 14 май 2011 16:42

3:2
Гледайте ФУТБОЛ пряко и БЕЗПЛАТНО при нас на Вашия Компютър в сайта:
http://www.cska-life.com ВИДЕО НА ЖИВО в Менюто Предаваме пряко над 12 000 събития всяка година: най- интересното включва футбол от Серия А Мастърс Сериите Тенис ШАМПИОНСКА ЛИГА ЕВРОПА

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Миньор Пк vs Черноморец Бс

Мнениеот hristo1306 » 14 май 2011 18:59

0 : 1 отиде ми тотото пак, че и сливен води на Монтана - абе английска работа :mrgreen:

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Миньор Пк vs Черноморец Бс

Мнениеот Bartolomej » 14 май 2011 19:59

Пфууу победа само с 0:1
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Миньор Пк vs Черноморец Бс

Мнениеот hristo1306 » 14 май 2011 20:01

Bartolomej написа:Пфууу победа само с 0:1


ко файда :)

Потребителски аватар
invader10
Мнения: 521
Регистриран на: 29 апр 2010 09:33
Контакти:

Re: Миньор Пк vs Черноморец Бс

Мнениеот invader10 » 14 май 2011 20:01

Миньор Пк написа:Няма значение, че и 2-та отбора доиграват сезона. Няма значение, че ще има много качествен футбол по европейските терени. Ние ще бъдем там. На любимия стадион. Ще похарчим по 10-15лв с удоволствие за билет и 2-3 бири. Но ние Трябва да спечелим този мач. Трябва да го вземем за самочувствието на младия ни отбор. Трябва да го спечелим, най-малкото, защото ще изпреварим в класирането Цаците и Белите котенца. За да сме на мястото, което ни приляга за този сезон - 8. Колкото и да им е гадно на много хора, и да искаха да изпаднем. Трябва да го спечелим и заради тези доброжелатели. Само МИНЬОР.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
прогноза: 1-0 Дани Златков с глава, след изпълнение на корнер, от ляво на вратата на Цаците, стояща пред сектора за гости и лош рикошет в десния крак на техния вратар. :geek:

Не можахте да си оправите класирането, че и "цаците" ви оправиха. Ох..........

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Миньор Пк vs Черноморец Бс

Мнениеот ntodorov » 14 май 2011 20:04

hristo1306 написа:0 : 1 отиде ми тотото пак, че и сливен води на Монтана - абе английска работа :mrgreen:

Христо - ти Черноморец още ли ги играеш? А пък сега в края на шампионата има едно щуро подаряване на точки, голове и...залагания. Що се касае за мача: " Въпреки, че победихме се чувствам така, все едно съм спал със собствената си жена в скъпа хотелска стая"
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Капитана
Мнения: 98
Регистриран на: 20 фев 2011 05:30
Контакти:

Re: Миньор Пк vs Черноморец Бс

Мнениеот Капитана » 14 май 2011 20:57

Тука май го обърнаха на рибна борса. Дали има модератори?

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Миньор Пк vs Черноморец Бс

Мнениеот petrof » 14 май 2011 22:57

Егати разочароващия мач. Най-слабия мач на Миньор този полусезон. Не знам защо така се получи, но нашите футболисти не приличаха на себе си. Май от рано ги подгони ваканционно настроение. Все пак трябва да се играе и за името на отбора и за публиката. :twisted:
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Миньор Пк vs Черноморец Бс

Мнениеот hristo1306 » 14 май 2011 23:28

ntodorov написа:
hristo1306 написа:0 : 1 отиде ми тотото пак, че и сливен води на Монтана - абе английска работа :mrgreen:

Христо - ти Черноморец още ли ги играеш? А пък сега в края на шампионата има едно щуро подаряване на точки, голове и...залагания. Що се касае за мача: " Въпреки, че победихме се чувствам така, все едно съм спал със собствената си жена в скъпа хотелска стая"


приятелю, те ми се "изплюха в сурата ", прободоха ме с нож в сърцето и тази рана няма скоро да заздравее. Минавам на вълна Нафта - дано ме дарят с радост! Знам, че сега се подарявят точки - с цел сигурност за др сезон и това е типично за Гочето и Жужо. Но да ти кажа честно по - унижаван, по - обиждан, по - отритнат и по - подиграван от този пролетен сезон никога не съм бил ! С една дума САДО - МАЗО !


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта