Миньор обяви (полу)фалит!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

chernomorec bs
Мнения: 289
Регистриран на: 24 мар 2008 18:27
Контакти:

Миньор обяви (полу)фалит!!!

Мнениеот chernomorec bs » 09 дек 2010 15:59

Миньор освободи всичките си качествени футболсти
48 часа след финансовата драма на Черноморец, още една такава разтресе "А" група. Пернишкият Миньор освободи преди броени часове шестима футболисти, като повечето от тях са сред най-кадърните играчи на тима. Начело в списъка са хора, свързали имената си с утвърждаването на жълто-черните в елита като Велимир Иванович, Христо Господинов и Костадин Хазуров. Сърбинът дори миналата година бе обявен за играч №2 на клуба. Останалите трима са Юри Иванов, Младен Стоев и Николай Банков

Очаква се още утре натирените състезатели да заведат дело срещу Миньор, тъй като имат да получават сериозни компенсации. Явно съдебните удари срещу Христо Ковачки клатят сериозно и перничани, които с днешния си ход стъпиха на практика с единия крак в "Б" група. Иванович, Господинов и Хазуров са отстранени от отбора с мотива...."високи заплати".

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Миньор обяви (полу)фалит!!!

Мнениеот child in time » 09 дек 2010 16:02

ЛОШО! Човек почва да се пита кой е следващия! :roll: :roll: :roll:
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Миньор обяви (полу)фалит!!!

Мнениеот L_Messi » 09 дек 2010 16:07

Лека-полека отиваме към намаляване на А група, но е кофти да става по такъв начин.

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Миньор обяви (полу)фалит!!!

Мнениеот petrof » 09 дек 2010 16:17

Пич не знам от къде ти е информацията, но нещата не стоят точно така. Първо не знам от къде съдиш, че тези футболисти са най-качествените в отбора. Напротив, Коцето Хазуров е най-голямото недоразумение в отбора ни през последните години. Велимир и Хр.Господинов имат някакво ниво, но чак пък да са от "най-кадърните". Другите въобще не искам да ги коментирам, защото са все резерви. Възможно е да има и някакъв финансов фактор в това решение, но по вероятно е преценено че тези футболисти не са нужни на отбора. Аз също мисля, че тези играчи не ни трябват. Така че подкрепям това прочистване...
Последна промяна от petrof на 09 дек 2010 16:27, променено общо 1 път.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
cocain4
Мнения: 238
Регистриран на: 18 ное 2009 16:40
Местоположение: наблизо
Контакти:

Re: Миньор обяви (полу)фалит!!!

Мнениеот cocain4 » 09 дек 2010 16:24

от къде дошло там отишло :lol: Б
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo вашите три звезди са само статистика,нашето име е ЛЕГЕНДА И СЛАВА

ENTOMBED
Мнения: 313
Регистриран на: 22 окт 2010 11:01
Местоположение: София
Контакти:

Re: Миньор обяви (полу)фалит!!!

Мнениеот ENTOMBED » 09 дек 2010 17:06

Да се разпадат.Най-неприятния отбор в цяла България.
ZYKLON
Това е Левски ! Радост, сълзи и съдба за много хора. И надеждата за нещо по- добро и по- велико

Потребителски аватар
Trueplayer
Мнения: 417
Регистриран на: 03 апр 2009 00:07
Местоположение: София
Контакти:

Re: Миньор обяви (полу)фалит!!!

Мнениеот Trueplayer » 09 дек 2010 17:14

petrof написа:Пич не знам от къде ти е информацията, но нещата не стоят точно така. Първо не знам от къде съдиш, че тези футболисти са най-качествените в отбора. Напротив, Коцето Хазуров е най-голямото недоразумение в отбора ни през последните години. Велимир и Хр.Господинов имат някакво ниво, но чак пък да са от "най-кадърните". Другите въобще не искам да ги коментирам, защото са все резерви. Възможно е да има и някакъв финансов фактор в това решение, но по вероятно е преценено че тези футболисти не са нужни на отбора. Аз също мисля, че тези играчи не ни трябват. Така че подкрепям това прочистване...


Напълно подкрепям това мнение,най-вече за К.Хазуров,по-голямо дърво няма в А група,това е лично мнение,все пак всеки си има такова ;)

il4o6o
Мнения: 11
Регистриран на: 31 окт 2010 20:09
Контакти:

Re: Миньор обяви (полу)фалит!!!

Мнениеот il4o6o » 09 дек 2010 17:24

защо в целия сайт никьде не пише за цска-зенит

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Миньор обяви (полу)фалит!!!

Мнениеот MoNteSo » 09 дек 2010 17:39

Дай боже във всеки софийски "гранд" по един такъв "качествен" футболист като Коцето! Господинов е повече от трагичен през последната една година и според мен изгонването му е резонно. Последните трима така и не се разбах, защо въобще подписахме с тях. От тях единствено Маджо блесна в един мач, но до там. Единсвено изгонването на Велимир ме учудва, но и той е страшно непостоянен. Играе добре веднъж на три мача.
Виждам, че не си написал в кой сайт е разпространена тази информация, но няма да се учудя, ако е от ***.

chernomorec bs
Мнения: 289
Регистриран на: 24 мар 2008 18:27
Контакти:

Re: Миньор обяви (полу)фалит!!!

Мнениеот chernomorec bs » 09 дек 2010 17:44

MoNteSo написа:Дай боже във всеки софийски "гранд" по един такъв "качествен" футболист като Коцето! Господинов е повече от трагичен през последната една година и според мен изгонването му е резонно. Последните трима така и не се разбах, защо въобще подписахме с тях. От тях единствено Маджо блесна в един мач, но до там. Единсвено изгонването на Велимир ме учудва, но и той е страшно непостоянен. Играе добре веднъж на три мача.
Виждам, че не си написал в кой сайт е разпространена тази информация, но няма да се учудя, ако е от ***.

sportline.bg


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта