Калиакра-Миньор Пк 04.09.2010 г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот pehopeho » 24 авг 2010 14:48

Ако и двата отбора са съгласни да има отлагане, то не виждам причина мача да се играе на друга дата. Има си правилници и наредби. Друг е въпроса, че причината е меко казана несериозна. А това, че са поканени на сватба, пък не означава, че ще ходят. Може и да играят мача въпреки поканата. Никъде не пише обратното.
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот v.r.s. » 24 авг 2010 14:54

Cesc Fabregas написа:Пичове, какво се учудвате. Това все пак е пеУник, там са тотални наглеци, как няма да поискат отлагане на мача :roll: :lol:


Най-малко пък вие имате някакво право да говорите,защото всяка година ви отлагат мачове от първенството,заради тези в евро турнирите. То бива наглост но твойта наистина е прекалена.
Иначе аз съм против отлагането на срещи поради каквато и да е причина,освен здравословни на голям брой футболисти от даден отбор.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот Neron » 24 авг 2010 15:09

v.r.s. написа:
Cesc Fabregas написа:Пичове, какво се учудвате. Това все пак е пеУник, там са тотални наглеци, как няма да поискат отлагане на мача :roll: :lol:


Най-малко пък вие имате някакво право да говорите,защото всяка година ви отлагат мачове от първенството,заради тези в евро турнирите. То бива наглост но твойта наистина е прекалена.
Иначе аз съм против отлагането на срещи поради каквато и да е причина,освен здравословни на голям брой футболисти от даден отбор.

Недей да приказваш много че тоя сезон видяхме как едни други си отмениха мач от Евротурнирите за да могат да са отпочинали за мач от първенството ама пак нищо не направиха.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот kokic1986 » 24 авг 2010 15:12

v.r.s. написа:
Cesc Fabregas написа:Пичове, какво се учудвате. Това все пак е пеУник, там са тотални наглеци, как няма да поискат отлагане на мача :roll: :lol:


Най-малко пък вие имате някакво право да говорите,защото всяка година ви отлагат мачове от първенството,заради тези в евро турнирите. То бива наглост но твойта наистина е прекалена.
Иначе аз съм против отлагането на срещи поради каквато и да е причина,освен здравословни на голям брой футболисти от даден отбор.

Точно така , отлагаме мачове за да може да се представим на ниво в ЕКТ за да трупаме коеф. за БЪЛГАРИЯ (друг е въпроса , че не всеки път се получава) , а не защото Топузаков щял да се жени .
И ся кво излиза - Иванович на сватба , а отбора иска отлагане на мача за да може миньорци да се нашмулят едно яко . За кво го и отлагат въобще мача - те Каварна и без това ще им сложат 3-ка , само дето ще бият път до другия край на България - махмурлии при това .

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот v.r.s. » 24 авг 2010 15:21

Neron написа:
v.r.s. написа:
Cesc Fabregas написа:Пичове, какво се учудвате. Това все пак е пеУник, там са тотални наглеци, как няма да поискат отлагане на мача :roll: :lol:


Най-малко пък вие имате някакво право да говорите,защото всяка година ви отлагат мачове от първенството,заради тези в евро турнирите. То бива наглост но твойта наистина е прекалена.
Иначе аз съм против отлагането на срещи поради каквато и да е причина,освен здравословни на голям брой футболисти от даден отбор.

Недей да приказваш много че тоя сезон видяхме как едни други си отмениха мач от Евротурнирите за да могат да са отпочинали за мач от първенството ама пак нищо не направиха.


Въпроса не е кой какво е направил,а в това,че има изготвена програма и не трябва постояно да се променя,заради едно или друго нещо. А в нашето първенство това се е превърнало в нещо нормално и в това е проблема. Не говоря конкретно нито за Левски нито за ЦСКА или за който и да е друг отбор,а по принцип. Но се дразня от съфорумци,които се изказват за неща,за които те най-малко може да претендират,а този на когото отговорих,наистина няма никаква друга цел освен да дразни и то не за пръв път.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4995
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот LaRgO » 24 авг 2010 15:22

Следващият отложен мач ще е поради това,че футболист от даден отбор има запек и е поканил всички свои съотборници в тоалетната,за да му вдъхват кураж.

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот garfild8 » 24 авг 2010 15:48

Топчооо написа:Това ще е поредната голяма простотия.Истинско безумие да се отлага мач защото еди кой си от отбора се оженил и трябвало да играят на сватбата му..... :o :o голяма пародия е това БГ футбола :twisted: :twisted:

:lol: Като не могат да играят на терена,Миньор ще играят на сватба. :lol:
Сега сериозно.Вчера чух,че мача ще се отложи.Днес като разбрах новината от темата и се втрещих.Да се отлага мач от А група,заради...сватба,това може да се получи само в България.
:o П.П.А дали Перуци и ко,са поканени? :)
Само Черно море.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6762
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот soilwork » 24 авг 2010 16:22

Всички са поканени-само да не стане някоя патаклама и да скалпират Перуци! :lol: :lol: :lol: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wLJaQhajM9s[/youtube]

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот kokic1986 » 24 авг 2010 16:27

soilwork написа:Всички са поканени-само да не стане някоя патаклама и да скалпират Перуци! :lol: :lol: :lol: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wLJaQhajM9s[/youtube]

Изображение

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Миньорци няма да играят с Калиакра. Отиват на сватба

Мнениеот MoNteS_07 » 24 авг 2010 16:58

И аз съм против това да се отлага мача.
[offtopic]Но пък като се замисля това е Бг след като тея от БФС са тъпи и го позволят що не?Хем мача ще се играе хем всички приатели на Велимир ще са на свадбата му.Няма нищо по хубаво от това за Миньор![/offtopic]

А вие пък кво се оплаквате само,това е само футбол.Само мрънкяте :) :mrgreen:
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта