Нужна ли е на Миньор оставката на Тони Велков?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Велков вън!

Мнениеот PFCB » 23 авг 2010 22:20

[offtopic]Б група, Б група, Б група :twisted:[/offtopic]

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Велков вън!

Мнениеот v.r.s. » 23 авг 2010 22:36

PFCB написа:[offtopic]Б група, Б група, Б група :twisted:[/offtopic]


И в Б и във В група сме били,но си останахме Миньор Перник,а не Олимпик Галата преименуван на Берое Стара Загора.
Но не мисля,че с това ръководство и отбор ще изпаднем,да не стане така,че догодина вие да сте в Б група,а не ние.

Потребителски аватар
VesMil
Мнения: 350
Регистриран на: 22 ное 2009 19:15
Контакти:

Re: Велков вън!

Мнениеот VesMil » 23 авг 2010 22:58

Орките в "Б" там вие мястото !

levski_777
Мнения: 458
Регистриран на: 04 мар 2009 18:58
Контакти:

Re: Велков вън!

Мнениеот levski_777 » 23 авг 2010 23:05

Не Велков, а Миньор вън от А група и Перник на кафево!!! :twisted:

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Велков вън!

Мнениеот Deliba6 » 23 авг 2010 23:11

...Що бе, к'во стана?!??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

levski_777
Мнения: 458
Регистриран на: 04 мар 2009 18:58
Контакти:

Re: Велков вън!

Мнениеот levski_777 » 23 авг 2010 23:15

Deliba6 написа:...Що бе, к'во стана?!??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ми к'во стана... вън от А хахаха

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Велков вън!

Мнениеот PFCB » 23 авг 2010 23:16

v.r.s. написа:
PFCB написа:[offtopic]Б група, Б група, Б група :twisted:[/offtopic]


И в Б и във В група сме били,но си останахме Миньор Перник,а не Олимпик Галата преименуван на Берое Стара Загора.
Но не мисля,че с това ръководство и отбор ще изпаднем,да не стане така,че догодина вие да сте в Б група,а не ние.

Отбора се казва Берое, играе със зелени екипи на стадиона под Аязмото в Стара Загора, на емблемата пише "Берое 1916", какъв е проблема тогава ?

levski_777
Мнения: 458
Регистриран на: 04 мар 2009 18:58
Контакти:

Re: Велков вън!

Мнениеот levski_777 » 23 авг 2010 23:25

PFCB написа:
v.r.s. написа:
PFCB написа:[offtopic]Б група, Б група, Б група :twisted:[/offtopic]


И в Б и във В група сме били,но си останахме Миньор Перник,а не Олимпик Галата преименуван на Берое Стара Загора.
Но не мисля,че с това ръководство и отбор ще изпаднем,да не стане така,че догодина вие да сте в Б група,а не ние.

Отбора се казва Берое, играе със зелени екипи на стадиона под Аязмото в Стара Загора, на емблемата пише "Берое 1916", какъв е проблема тогава ?

Остави го... с хората от Перник не трябва да се спори! Те всички са големи философи! ;)

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Велков вън!

Мнениеот v.r.s. » 23 авг 2010 23:34

PFCB написа:
v.r.s. написа:
PFCB написа:[offtopic]Б група, Б група, Б група :twisted:[/offtopic]


И в Б и във В група сме били,но си останахме Миньор Перник,а не Олимпик Галата преименуван на Берое Стара Загора.
Но не мисля,че с това ръководство и отбор ще изпаднем,да не стане така,че догодина вие да сте в Б група,а не ние.

Отбора се казва Берое, играе със зелени екипи на стадиона под Аязмото в Стара Загора, на емблемата пише "Берое 1916", какъв е проблема тогава ?


Аз проблем нямам. Нито пиша във вашият форум,нито ме интересувате като отбор,напълно сте ми безразлични. Но след като пишеш във форума ни и то не по темата,както и разни други комплексари,значи вие имате някакъв проблем. Поне някакво смислено мнение да давате и да дискутираме за Велков,а вие си избивате комплексите във фрума.
А от друга страна не знам дали има в друга държава подобен парадокс,някой отбор да взима лиценза на друг отбор,за да играе в по горна група. Но това както казах мен въобще не ме интересува,напълно сте ми безразлични дали ще играете в А,Б или В група.

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Велков вън!

Мнениеот SHYNE » 23 авг 2010 23:47

баси вие сте единствената публика която ако отбора загуби 1-2-3 мача и почва с призиви оставка :lol: миналата година пак велков вън ,спечели няколко мача почнахте велков президент . странна работа сте :lol:
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта