Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Parmalat » 02 авг 2010 18:26

Във връзка с мълвата за пребит фен на "Левски", за което са набедени жълто-черни запалянковци, репортер на zaPernik.com се свърза с водача на агитката на ПФК Миньор Петър Илиев - Буфера.

Според написаното в медиите, "футболни хулигани са пребили фен на Левски около 17 часа. Запалянкото, който е характерен с това, че жонглира с топка по време на мачовете на "сините", е бил нападнат на околовръстния път на София. Почитателят на Левски продава зеленчуци на място в близост до разклона за Бистрица.
Очевидец разказа, че три автомобила са спрели пред сергията на човека и са го нападнали".
Според Петър Илиев, обаче истината е съвсем прозаична, а писаното в медиите - твърде преувеличено.

Не съм присъствал на това, което е станало, но доколкото разбрах, продавачът е показал среден пръст на нашите и те са спрели и са се разправяли с него. Но в никакъв случай не е бил пребиван. Малко след това минах покрай мястото и човека си беше добре и си прибираше картофите, каза Буфера.
Той каза още, че много пъти агитката на Миньор е минавала покрай сергията на левскаря на път за София, но никой не му е обръщал внимание и не го е закачал досега.


Мисля че е добре да се чуе и мнението на другата страна в случая,а именно на феновете на Миньор Перник,защото може да не са виновни те в случая.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Parmalat » 02 авг 2010 18:37

UltraBlue има ли запис или някакви други доказателства за да се каже със сигурност,че са нападнали те картофеният бос?Аз не виждам такива доказателства на този етап. :roll:
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
Синият Болярин
Мнения: 659
Регистриран на: 17 апр 2010 17:42
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Синият Болярин » 02 авг 2010 18:40

А познаваш ли други фенове с жълто-черни шалчета? Дори да им е показал среден пръст, което ми звучи като опит за оправдание и в което изключително се съмнявам поради личните ми впечатления от него, това не оправдава побоя.

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот UltraBlue » 02 авг 2010 18:40

Parmalat написа:UltraBlue има ли запис или някакви други доказателства за да се каже със сигурност,че са нападнали те картофеният бос?Аз не виждам такива доказателства на този етап. :roll:


Ето това цепи просто...
продавачът е показал среден пръст на нашите и те са спрели и са се разправяли с него.
:shock:
Ти вярваш ли че културно са му казали как стоят нещата и не са почнали да го шамарят??? Ако е така или не си бил на мач, или не си се сблъсквал с орки 8-)

П.С. То и за случея вчера няма доказателства, ама тука се пише наред, все едно всички са били там! С това не искам да оправдавам простотията от вчера, просто го давам като пример :evil:
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Gonzo0009
Мнения: 1448
Регистриран на: 07 май 2009 18:05
Skype: dedo_delpiero
Местоположение: при Преситу
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Gonzo0009 » 02 авг 2010 18:43

Картофа лично ми каза че са били перничани...Той няма да си измисля.
moje suze prema tebi padaju... moje suze padaju nagore

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Parmalat » 02 авг 2010 18:44

UltraBlue написа:
Parmalat написа:UltraBlue има ли запис или някакви други доказателства за да се каже със сигурност,че са нападнали те картофеният бос?Аз не виждам такива доказателства на този етап. :roll:


Ето това цепи просто...
продавачът е показал среден пръст на нашите и те са спрели и са се разправяли с него.
:shock:
Ти вярваш ли че културно са му казали как стоят нещата и не са почнали да го шамарят??? Ако е така или не си бил на мач, или не си се сблъсквал с орки 8-)


Виж на мач срещу Миньор Перник съм бил в Добрич ,но преди много време когато бяхме и двата отбора в Б група.Не съм гостувал в Перник на техен мач.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот v.r.s. » 02 авг 2010 18:46

Добре де,всички го познават този фен и знаят къде стои.
Да отиде някой журналист да го попита наистина ли е бит,вече трети ден се говори,че е бит,"пребит жестоко" и други такива коментари,ако е вярно да се каже каква е истината,защото все повече започва да ми изглежда като някаква провокация от страна на "свидетеля",който е съобщил в една медия и всички други го препечатват.
Поне да се изясни какво и защо е станало и дали наистина е станало,защото такива информации водят до още по голямо напрежение между феновете,което може да доведе до тежки последици.

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот marmi52 » 02 авг 2010 18:52

8-)

Човек е невинен до доказване на противното ! В това число и феновете на Миньор.
Историята е много срамна обаче ... :evil:
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Gil-galad » 02 авг 2010 19:01

hetfield написа: Kрай,разконсперира ни!Ние пак така миналата година бяхме убили и хвърлили един клошар от Доко пд в марица.Много ми прилича на същия сценарий


Добре кажи ми че не е най-логично да са фенове на Миньор....имат вражда с Левски, имали са път през София...аз не те обвинявам лично теб...но като се замислих и аз освен Миньор и Ботев не знам други отбори със черно-жълти шалчета....едва ли ще се разбере цялата истина някога така че тука само си чешем езиците...но оправданието на шефа на агитката ви звучи меко казано тъпо....
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот pehopeho » 02 авг 2010 19:08

Не може да са фенове на Миньоро. Те са много възпитани и не са способни на такова нещо! Да сте видели случайно фен на Миньор да се бие, или да маже оградата с грес, или да стреля по хората с пушка! Това са пълни измислици! Имам огромни съмнения, че картофа сам се е пребил. Криза е и търси популярност за да му потръгне бизнеса. Ама защо на гърба на бедните фенове на Миньор? Не така ще взема да им излезе име!!!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта