Миньор - Славия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Миньор - Славия

Мнениеот MoNteS_07 » 01 авг 2010 18:27

Срещата няма да е в Перник,но съм сигурен,че ще направим добра поткрепа и атмосферата ще е домакинска.Според мен ще е трудно,но ще победим в тази среща.И в това вярвам само защото Иво Иванов обеща,че ще се хвърлят на кръв за победа.Прогнозата ми е 2-1.Ще помоля да споделяте мненията си без убиди.Мерси предварително :)
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

Потребителски аватар
hristov25
Мнения: 1231
Регистриран на: 12 юни 2008 15:03
Местоположение: Една дъжава наречена България. Единствена на света.

Re: Миньор - Славия

Мнениеот hristov25 » 01 авг 2010 18:41

Чесно казано като гледах Славия в първия кръг, ако не промени играта си радикално ще видят голям зор срещу Миньор. Въпреки това мисля ,че 1 или Х .
А относно обидите добре е ако се докаже ,че са били ваши фенове да излезете с някоя декларация с която да осъдите тази постъпка. Не го ли направите сте съгласни със стореното.
Последна промяна от hristov25 на 01 авг 2010 19:14, променено общо 1 път.
Една страна ,един народ. България силна като лъв ,вечна както Христо Ботев и Васил Левски!
Офтопик:
Червена кръв гори в нашите тела, защото пеем на уста Само ЦСКА!!!
Image

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Миньор - Славия

Мнениеот stg333 » 01 авг 2010 18:42

Ще помоля да споделяте мненията си без убиди, няма да те убиждам споко :lol: :lol: :lol: :lol: , и както е казал човека ако продължавате да си траете значи сте на ниво ще се бием с всеки ако сме в съотношение 10 към 1 и повече, най големите бабаити от Перник следващия път натупайте някое пеленаче със примерно синя количка, ама сами ако сте поне 5 човека де че иначе опасно
Последна промяна от stg333 на 01 авг 2010 18:44, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Миньор - Славия

Мнениеот slavia_forever » 01 авг 2010 19:06

След като изчистих темата от обидни мнения и авторите им, приканвам към придържане към добрия тон.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Simo Smurfa
Мнения: 144
Регистриран на: 01 юли 2010 22:28
Контакти:

Re: Миньор - Славия

Мнениеот Simo Smurfa » 01 авг 2010 19:29

Офтопик:
Аз нямам намерение да У(О)биждам никой.Просто наистина трябва феновете на Миньор трябва наистина да се разграничат от тази постъпка,на(надявам се) просто няколко лумпена.Иначе ще се потвърди вече заслуженото мнение,че са най-(казах че няма да обиждам)големите лумпени(меко казано)така че тази постъпка трябва да се осъди от фенклуба.
Колкото до мача ако Славия не изглеждат толкова притеснени както срещу Калиакра определено са по-добрият отбор.Имат единици като Мболи като Жуниьор,Галин Иванов и особено момчето с номер 20 мисля че беше много добър мач направи вчера.Така че моята прогноза е 2-ка.
На Светът има два цвята-Черно и Бяло.Всичко друго е излишна суета!!!

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Миньор - Славия

Мнениеот MoNteS_07 » 01 авг 2010 19:50

Ми и аз не ги одабрявам някои действия на наще.И аз го считам за глупаво,но мисля,че има навякаде такива фенове,а повярвайте ми в наща не са повече от 10-тина 20 фена такива.При Левски и ЦСКА са доста повече.Ще видите довечера в градския транспорт кво ще става.
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

dunavec00-ruse
Мнения: 19
Регистриран на: 03 авг 2010 11:00
Контакти:

Re: Миньор - Славия

Мнениеот dunavec00-ruse » 03 авг 2010 11:05

Успех пожелавам на Минъор ! Симпатичен отбор сте :) !


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта