Литекс - Миньор

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Литекс - Миньор

Мнениеот PFC Litex » 29 юли 2010 18:15

Искам Червенков да пусне в стартовите 11 Брату и Нифлор, а крайният резултат на това ниво ми е все тая колко ще е.
Преди двубоя сме с едни гърди напред, след двубоя може да сме три точни назад :lol:
Изображение

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Литекс - Миньор

Мнениеот Parmalat » 31 юли 2010 22:54

Загуба 2:1,но сте първия отбор в България,който от 13 домакински мача на Литекс в А група им вкара гол.Видях и желание у играчите на Миньор.Доста отбори ще затрудните този сезон. ;)
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Литекс - Миньор

Мнениеот MoNteS_07 » 31 юли 2010 23:36

Мисля,че не направихме лош мач.Се пак играхме срещу шампиона Литекс.Както можеха да ни отнесът с 5,6 така можеше и да ги бием или поне равен да хванем.Двана доста наивни гола.Очаквам вача с славистите да бъде спечелен от нас.А онова говедо над мен ще му кажа само 2 думи "Ду*ай пе**ал" ;)
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Литекс - Миньор

Мнениеот kokic1986 » 01 авг 2010 03:02

MoNteS_07 написа:Мисля,че не направихме лош мач.Се пак играхме срещу шампиона Литекс.Както можеха да ни отнесът с 5,6 така можеше и да ги бием или поне равен да хванем.Двана доста наивни гола.Очаквам вача с славистите да бъде спечелен от нас.А онова говедо над мен ще му кажа само 2 думи "Ду*ай пе**ал" ;)

Абе "Ду*ай пе**ал" , ама сте най-сериозния претендент за "Б" група ;) Не се сърди , ама мястото на Миньор Перник е най-много "Б" група , даже "В" група още повече ви приляга ! :shock:

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Литекс - Миньор

Мнениеот dodo7271 » 01 авг 2010 11:00

Миньор е изключително смешен отбор. От първите мачове се вижда, че въглищарите са най-слабия отбор в А група. Срещу Литекс им свириха измислена дузпа, но те със свалени гащи си замълчаха и нищо не казаха.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Литекс - Миньор

Мнениеот MoNteS_07 » 01 авг 2010 13:34

dodo7271 написа:Миньор е изключително смешен отбор. От първите мачове се вижда, че въглищарите са най-слабия отбор в А група. Срещу Литекс им свириха измислена дузпа, но те със свалени гащи си замълчаха и нищо не казаха.

Хаха дузпа поне за мен имаше.Златков го държеше ясно се вижда.Пресилено падна играча на Литекс,но имаше задържане.Можеби при първия гол имаше нарушение на наш играч,но несъм сигурен.И защо да сме най-слабия?Миньор направи 2-1 с шампиона на БГ не виждам нищо срамно в това.А левскарите винаги ще искат да сме в Б група защото никога не сме им били лесен съперник.Както и на всички други.Миньор ще бъде по-силен от миналата година 100% съм в това. 8-) ;)
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Литекс - Миньор

Мнениеот dodo7271 » 01 авг 2010 19:10

MoNteS_07 написа:
dodo7271 написа:Миньор е изключително смешен отбор. От първите мачове се вижда, че въглищарите са най-слабия отбор в А група. Срещу Литекс им свириха измислена дузпа, но те със свалени гащи си замълчаха и нищо не казаха.

Хаха дузпа поне за мен имаше.Златков го държеше ясно се вижда.Пресилено падна играча на Литекс,но имаше задържане.Можеби при първия гол имаше нарушение на наш играч,но несъм сигурен.И защо да сме най-слабия?Миньор направи 2-1 с шампиона на БГ не виждам нищо срамно в това.А левскарите винаги ще искат да сме в Б група защото никога не сме им били лесен съперник.Както и на всички други.Миньор ще бъде по-силен от миналата година 100% съм в това. 8-) ;)


Естествено, че за теб е имало дузпа. Имах си аз, да кажеш, че дузпата е измислена. Жалки страхливци.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост