Берое-Миньор продаден?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Берое-Миньор продаден?

Мнениеот PFCB » 02 май 2010 20:57

Точно за тоя мач ли говорите, че е продаден :lol:

MapTy_ftw
Мнения: 127
Регистриран на: 02 дек 2009 23:05
Контакти:

Re: Берое-Миньор продаден?

Мнениеот MapTy_ftw » 02 май 2010 21:00

Да, точно този мач, беше продаден. То това си беше обществена тайна, бяха ми казали едни хора, които са доста вътре в тези неща и се смях малко шото Берое да падне от Миньор в Ст. Загора не ми се верваше, ама ето, че са били прави :!:

npfutbol
Мнения: 38
Регистриран на: 21 фев 2009 21:43
Контакти:

Re: Берое-Миньор продаден?

Мнениеот npfutbol » 02 май 2010 21:04

Абе приятел, Черноморец Поморие има една прилика с Челси.... с буквата "Ч". И всичко останоло е
някаква абсурдна случайност...някокво недоразумение във футболна България. Илиян Илиев много правилно
остави титулярите да починат защото при тази сгъстена програма остава да "утрепи" момчетата от "А" отбота!
И явно някои незнаят за футболната школа и традиции на Берое Ст.Загора! Естественно е да да пробва младите момчета на Стара Загора, те са бъдещето ни! А Миньор си един много посредствен отбор и абонат на Берое!
И така всички в Ловеч купата е наша! Само Берое!!!

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Берое-Миньор продаден?

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 02 май 2010 21:05

MapTy_ftw написа:Да, точно този мач, беше продаден. То това си беше обществена тайна, бяха ми казали едни хора, които са доста вътре в тези неща и се смях малко шото Берое да падне от Миньор в Ст. Загора не ми се верваше, ама ето, че са били прави :!:

Ахахаххахахахахха много ще са вътре щом са тръгнали да разказват насам-натам.АЙДЕ МОЛЯ ВИ СПРЕТЕ ВЕЧЕ!ОГРОМНА ЧАСТ ОТ БЪЛГАРСКИТЕ "ФЕНОВЕ" ИМАТ ТАКОВА МИСЛЕНЕ ,А ПОСЛЕ РЕВАТ ,ЧЕ ИМАМЕ СЛАБ ШАМПИОНАТ :evil:
Изображение Изображение

MapTy_ftw
Мнения: 127
Регистриран на: 02 дек 2009 23:05
Контакти:

Re: Берое-Миньор продаден?

Мнениеот MapTy_ftw » 02 май 2010 21:12

YANTRA_FOREVER написа:
MapTy_ftw написа:Да, точно този мач, беше продаден. То това си беше обществена тайна, бяха ми казали едни хора, които са доста вътре в тези неща и се смях малко шото Берое да падне от Миньор в Ст. Загора не ми се верваше, ама ето, че са били прави :!:

Ахахаххахахахахха много ще са вътре щом са тръгнали да разказват насам-натам.АЙДЕ МОЛЯ ВИ СПРЕТЕ ВЕЧЕ!ОГРОМНА ЧАСТ ОТ БЪЛГАРСКИТЕ "ФЕНОВЕ" ИМАТ ТАКОВА МИСЛЕНЕ ,А ПОСЛЕ РЕВАТ ,ЧЕ ИМАМЕ СЛАБ ШАМПИОНАТ :evil:


Ами аз ти казвам истината, а ти ако искаш вярвай ;)

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Берое-Миньор продаден?

Мнениеот Blue_Girl » 02 май 2010 21:18

fabregas_949 написа:
vladitol написа:Не ви ли се струва съмнително насред Стара Загора да паднат с 3 гола и + това са с 3тия състав ?


Ще играят финал за Купата на България и си пазят играчите. Според мен няма нищо странно.

Съгласна съм с теб.
8-)
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Берое-Миньор продаден?

Мнениеот Messinho » 02 май 2010 21:23

Този мач най-вероятно не е продаден, но предните няколко мача смятам, че са. Дано Черноморец (Поморие) да им скъса шортите. Това заслужават !!!
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
invader10
Мнения: 521
Регистриран на: 29 апр 2010 09:33
Контакти:

Re: Берое-Миньор продаден?

Мнениеот invader10 » 02 май 2010 21:23

burnstz написа:Боже опази!!! Ще попитам автора гледал ли е мача и знае ли, че Берое ще играе идната Сряда финал за купата?!

И какво като играе в сряда.

Потребителски аватар
invader10
Мнения: 521
Регистриран на: 29 апр 2010 09:33
Контакти:

Re: Берое-Миньор продаден?

Мнениеот invader10 » 02 май 2010 21:29

PFCB написа:Точно за тоя мач ли говорите, че е продаден :lol:

Не за този, бъзикат се. Говорят за мача ви с Левски. Вие от тогава се пазите за мача с Черноморец Поморие. Ама какво да ве ровят тук във форума, вие какво сте виновни. Веднъж завинаги трябва да се прекрати с тези приятелски мачове. Някой трябва да бъде изритан най после. Цяла България видя подарения мач само БФС спи. Ей затова ни е такова първенството.

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Берое-Миньор продаден?

Мнениеот baltimore » 02 май 2010 21:34

Миньор биха ЦСКА в София, тогава написа ли че мача е продаден или още сучеше от майка си ?
Тъп селянин. Разбира се, че ще паднем точки не ни трябват, не се целим в първото място. Отбора се пази за сряда.


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта