Златков говори за Камбуров като за изряден Голф: Нито съм го

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Златков говори за Камбуров като за изряден Голф: Нито съм го

Мнениеот pehopeho » 13 апр 2010 20:35

То и "гей" не е, но само ако е истина! Ако си в казармата и си ултра-мега-хипер хетеросексуален няма ли да се засегнеш, ако те нарекат "пендел"? Човекът е българин, даже по-българин от много други-БЪЛАРИН ОТ ПИРИНСКА МАКЕДОНИЯ! Що е маке се е юнак! ;)
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7373
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Златков говори за Камбуров като за изряден Голф: Нито съм го

Мнениеот Los Che » 13 апр 2010 20:41

[center]още един интелектуалец от сблъсъка в "Надежда"[/center]
Дзаферович: Миньор и Монтана са селяни
13-04-2010 Тема спорт

Защитникът на Локо София Ваня Дзаферович заяви след равенството с Миньор насред “Надежда”, че перничани са “селски отбор, който не се опитва да играе футбол”.
“Миньор, също като Монтана, са едни от най-селските отбори в А група. Имат добри футболисти и могат да играят футбол, но не се опитват да го правят. Нареждат се в защита и ритат топката напред, пък каквото стане”, обяви хърватинът.
--------------------
Гражданчето Ваня е родено в Босански Брод - мегаполис с 33,962 жители
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Златков говори за Камбуров като за изряден Голф: Нито съм го

Мнениеот v.r.s. » 13 апр 2010 20:59

pehopeho написа:ДуЗпата беше спорна, но това не е проблема! Защо никой не казва, че имаше очеизваждаща засада преди "бутането" на Даниел Златков! Дали тази дуЗпа ще бъде коментирана толкова, колкото една друга свирена за Левски! На Локото и Литекс смешните дуЗпи никой не ги говори, а на Левски стават национална дискусия!!! Защо? И Pride ли си Mride ли си, не всички в Перник са "циганета" и Златков се изказа много сдържано за разлика от Мартин Камбуров, който каза "Е кво да се самоубия ли сега като съм изпуснал дуЗпата..."
П.С. Даниел Златков е от Гоце Делчев и е юношески национал!!! Много готино лапе! Ама за наркоманите от Надежда, щом играе в Миньор е от Перник, а щом е от Перник е циганин!!! :shock:

Явно малко хора се интересуват от статистиката относно етническата карта на България. Смешно ми е като се говори за цигани в Перник,при положение,че Перник и областта са етнически най-чисти в страната.
Ето и извадки от нея.
От разпределението на лицата от отделните етноси по области се установява, че българската етническа група силно преобладава в областите: Перник - 97.2%; София (столица) – 96.0%; Кюстендил 93.9%; София – 92.8%; Враца – 92.0%; Габрово – 91.2%; и Видин – 91.1%. По-висок от средния за страната е и делът на българското население в още 11 области.
Много по-голяма е групата на общините (86), в които над девет десети от населението е с български произход. Интересно е, че в тази група попадат всички останали общини на областите Кюстендил и Перник.

Не,че има нещо общо с футбола,но наистина има хора които стават смешни с некомпетността си. А наистина с тези измислени дузпи,свирени срещу Златков,може да му повлияат негативно на развитието. Много му се събра,още повече,че наистина се старае да играе чисто.

Сложил съм коментара си под този цитат като съгласие с него.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12378
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Златков говори за Камбуров като за изряден Голф: Нито съм го

Мнениеот TristaNNN » 13 апр 2010 21:27

миле гърбавия написа:"Циганин" обидно ли е?


Абе... определено не е комплимент :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Златков говори за Камбуров като за изряден Голф: Нито съм го

Мнениеот POPCORN » 14 апр 2010 09:54

от В се видя идеално даже се опита да го обгърне ... любов явно :lol: , от повторенията на ринг нищо не се вижда обаче

точно за това говоря.вие на стадиона може да сте го видели,по твто беше ебати измисленото повторение!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Златков говори за Камбуров като за изряден Голф: Нито съм го

Мнениеот POPCORN » 14 апр 2010 09:56

Що реши че съм по-прост от тебе ,приятелю? Сигурен съм че съм по-образован от тебе! Миле гърбавия.

Дори да си по-образован от мене не ти дава право ми държиш какви теми ще пускам и какви не!И какво всеки път ми пишеш Миле Гърбавия, като чели незнаем кой пише!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
PB1936
Мнения: 159
Регистриран на: 13 окт 2009 16:58
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Златков говори за Камбуров като за изряден Голф: Нито съм го

Мнениеот PB1936 » 23 апр 2010 23:31

v.r.s. написа:
pehopeho написа:ДуЗпата беше спорна, но това не е проблема! Защо никой не казва, че имаше очеизваждаща засада преди "бутането" на Даниел Златков! Дали тази дуЗпа ще бъде коментирана толкова, колкото една друга свирена за Левски! На Локото и Литекс смешните дуЗпи никой не ги говори, а на Левски стават национална дискусия!!! Защо? И Pride ли си Mride ли си, не всички в Перник са "циганета" и Златков се изказа много сдържано за разлика от Мартин Камбуров, който каза "Е кво да се самоубия ли сега като съм изпуснал дуЗпата..."
П.С. Даниел Златков е от Гоце Делчев и е юношески национал!!! Много готино лапе! Ама за наркоманите от Надежда, щом играе в Миньор е от Перник, а щом е от Перник е циганин!!! :shock:

Явно малко хора се интересуват от статистиката относно етническата карта на България. Смешно ми е като се говори за цигани в Перник,при положение,че Перник и областта са етнически най-чисти в страната.
Ето и извадки от нея.
От разпределението на лицата от отделните етноси по области се установява, че българската етническа група силно преобладава в областите: Перник - 97.2%; София (столица) – 96.0%; Кюстендил 93.9%; София – 92.8%; Враца – 92.0%; Габрово – 91.2%; и Видин – 91.1%. По-висок от средния за страната е и делът на българското население в още 11 области.
Много по-голяма е групата на общините (86), в които над девет десети от населението е с български произход. Интересно е, че в тази група попадат всички останали общини на областите Кюстендил и Перник.

Не,че има нещо общо с футбола,но наистина има хора които стават смешни с некомпетността си. А наистина с тези измислени дузпи,свирени срещу Златков,може да му повлияат негативно на развитието. Много му се събра,още повече,че наистина се старае да играе чисто.

Сложил съм коментара си под този цитат като съгласие с него.


Не знам откъде си водиш статистиката,но специално във Видин българи-цигани се отнасят така,както 60%-40%.Данните и за София,определено са интересни на фона на яката циганска инвазия.И да,циганин е обидна дума.Това е истината.Може да спадат към хомо-сапиенс,но начинът им на живот и ефектът от присъствието им не е свързано с нито една добродетел и нищо човешко.Факт.


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост