SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот ros » 06 апр 2010 00:11

Уефа и Фифа са толкова прогнили организации, че ги боли банковата сметка за проблемите на отделните федерации. Та те за грандиозни скандали като ръката на Анри и отпадането на Челси от ШЛ си замълчаха, а те са пряко отговорни, та вие си мислите че ще ни обърнат внимание.
Жалко е това, което пиша, но мисля че и вие го виждате и осъзнавате. Дано не съм прав но не вървим в правилна посока
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
burchill
Мнения: 1712
Регистриран на: 22 дек 2009 00:33
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот burchill » 06 апр 2010 00:29

ros написа:Уефа и Фифа са толкова прогнили организации, че ги боли банковата сметка за проблемите на отделните федерации. Та те за грандиозни скандали като ръката на Анри и отпадането на Челси от ШЛ си замълчаха, а те са пряко отговорни, та вие си мислите че ще ни обърнат внимание.
Жалко е това, което пиша, но мисля че и вие го виждате и осъзнавате. Дано не съм прав но не вървим в правилна посока

Не си прав пич намесвали са се-случая с Полша.Освен това ние българите много лесно се отказваме,това ни е много лоша черта.Аз призовавам първоначално за един голям протест пред БФС,от всички отбори без клубни шалове,само национални флагове,нека им покажем ,че сме фактор.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

За случая Полша

Мнениеот Странджата » 06 апр 2010 00:54

В Полша се намесваха няколкократно, но за да бранят футболния съюз срещу натиска на предишното правителство да се прекъсне корупцията. Между другото под ръководството на Лато поляците не са прокопсали, но за сметка на това поляците си избраха ново правителство, което пребори корупцията по един много прост начин - отрече да я има. То така пребори и кризата - като наду инфлацията и смъкна по пет ризи от гърба на бедния, а после размаха процент ръст на брутния продукт. Ама нейсе - да ги оставим поляците - те още не са загладували като по времето на купоните за хляб. НО да се чака от УЕФА да се справи с нашите съдии е наивно. Както правилно се писа неведнаж - и в европейски, и в световен мащаб проблемът е подобен.
Според мене вскички сега ругаят Футболния съюз, но за какво - за това, че не е закрил футбола у нас. Пита се - може ли от него да се очаква подобно нещо и още - кой от нас е да се закрие професионалният футбол, защото е видно, че нямаме засега условия да го развиваме, И после ругайте Футболния съюз, че след един компромис прави друг. Защото няма трета опция - или си безусловно за истината или си за лъжата, независимо как е оправдавана. Защото няма такова нещо като благородна - т.е. оправдана от някаква гледна точка лъжа. И затова, който е тръгнал веднаж да си затваря очите, е сляп за истината.
Не оправдавам Футболния съюз, ама и не разбирам тука пишещите, които искат да имаме съдии без да имаме футбол, искат да имаме футбол, без да имаме стадиони, искат да имаме стадиони, без да имаме публика - и така до безкрайност.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот _RoKi_ » 06 апр 2010 01:51

То остана ли поне един кадърен наш съдия...Който не свири мач в България,той не се усра вече...Толкова ли са некадърни,толкова ли си могат???Чудя се вече,че и за резил в Европа дори станахме заради някои съдии 8-) 8-)

Потребителски аватар
Litex1
Мнения: 145
Регистриран на: 07 дек 2009 20:28
Skype: litex.1
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот Litex1 » 06 апр 2010 09:56

Няма без грешен съдия никаде.и в Чужбина съдийте грешът

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот chelseabg » 06 апр 2010 10:33

Уефа са по голяма мафия и от БФС..просто там съдийте са по добри и много тънко дават рамо на единия отбор а това е 99% достатъчно за големите отбори..за Челси-Барселона няма какво да се каже..гавра с футбола на най-високо ниво..

Потребителски аватар
captain_drifuss
Мнения: 988
Регистриран на: 12 фев 2010 16:28
Контакти:

Re: SOS УЕФА-СПАСЕТЕ НИ ОТ НЕКАДЪРНИТЕ БЪЛГАРСКИ СЪДИИ!!!

Мнениеот captain_drifuss » 13 апр 2010 21:03

etgecata1 написа:Има три отбора, който са си много доволни от тези чернодрешковци.
Това са Левски, Локо Сф и Литекс.
Пролетта се свири само за тях, то не бяха измислени дузпи, двуметрови засади и какво ли не.
Нали това и беше целта, като смениха съдииската комисия на ония от Герена.
Сега се свири в правилната посока.


напълно подкрепям, няма толкова престъпно съдийство! никога не е било толкова очевидно! което най-много ме изумява, че не е спорадично а всеки мач- Локо Сф 5 дузпи подред нито една реална!


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта