"Миньор" най-после стана общински.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: "Миньор" най-после стана общински.

Мнениеот v.r.s. » 05 окт 2012 01:02

terrorist написа:Едно време когато бяха корави много хора ги мразеха но ги уважаваха, сега никой не им е виновен че решиха да са подлоги....., догодина в б група


Като стана въпрос за подлоги, ЦСКА не беше ли подлога на Литекс преди около 12-13 години, когато им полегна за да станат шампиони. Миньор миналата година си върна на Титан заради неизпълнени ангажименти, към отбора. Но ако бяхте толкова добри мача ни с Лудогорец нямаше да е от значение, защото играхте 3 истински мача с Левски, Миньор и Лудогорец и не успяхте да ги вземете. Защо не говорите за мача с Литекс, които също не се напънаха въобще срещу вас или това е нормално.
Миньор игра с юношите демонстративно, за да докаже на някои хора, че не могат да се подиграват с другите отбори и им го доказаха побеждавайки отбора им в Перник и лишавайки ги от титлата.
Феновете на отбора бяхме против и това се видя бойкотирайки мача с Лудогорец, както до голяма степен и останалите срещи до края на първенството. Това беше решение на Вангелов, а който плаща той поръчва музиката и за него не са виновни нито футболистите, нито треньорите на отбора. Но от друга страна така беше по-добре, отколкото титулярите да бяха излезнали и да играят симулативно, както се случи на двата мача ЦСКА-Литекс за които споменах, а и не са само те, в такива срещи са играли всички отбори без изключение. Така поне беше спестена подигравката с публиката, която щеше да е на стадиона и да очаква истински футбол.

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: "Миньор" най-после стана общински.

Мнениеот Pride » 05 окт 2012 07:43

Добра новина, дано и при нас се уредят проблемите със стадиона.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: "Миньор" най-после стана общински.

Мнениеот izumrud » 05 окт 2012 09:17

tsonpen написа:
rado. написа:
tsonpen написа:Радвам се за вас, но празнествата ако може ги отложете за следващия кръг ;)

Те засега са спокойни,предстои им да вземат пари,Домусчиев пак ще им раздаде,знаеш как е :oops: :oops:

На вас раздаде ли или паднахте у дома с 3 гола разлика безплатно? Добре че е този Домусчиев да раздава пари на цялата А група, на феновете, на журналистите и т.н. Да вземем премиер да го направим, всички да вземаме пари от него и само да лежим 8-)


Ами то той ако раздаваше на всички, нямаше да е на тая позиция, на която е. СПоред тебе, не раздава ли избирателно??? Той просто е поредния мошеник, а не добър човек
п.с не съм от Лс, Цесека, пловдив, мловдив и други подобни жалки изпълнения

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: "Миньор" най-после стана общински.

Мнениеот fen-fen » 05 окт 2012 11:26

Ами то той ако раздаваше на всички, нямаше да е на тая позиция, на която е. СПоред тебе, не раздава ли избирателно??? Той просто е поредния мошеник, а не добър човек
п.с не съм от Лс, Цесека, пловдив, мловдив и други подобни жалки изпълнения[/quote]

Все ми е едно от кой отбор си. Ти като ми говориш за честност и почтеност я кажи какво си допринесъл ти за спорта!? Какво си инвестирал? Какво си построил, на колко хора хляб даде!? Мошенник бил, лош човек бил! Я ми кажи едно име на един собственик на клуб, който е налял толкова пари в клуба си и е честен и добър човек!
Ама като започнете да говорите простотии, само защото не виждате по далече от носа си, ми става ясно колко ви е мозъчния потенциал!!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Sublimie+
Мнения: 239
Регистриран на: 26 авг 2011 11:12
Контакти:

Re: "Миньор" най-после стана общински.

Мнениеот Sublimie+ » 05 окт 2012 12:18

За съжаление, смятам, че това ще е последно участие (ако въобще издържат до края) на Миньор в А рефеге за известно време.

Няма случай в последните години, при който "общински" отбор е издържал и не се е разпаднал под една или друга форма.


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта