Анкета: Докога ще бъдат търпяни пернишките ексцесии от БФС?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Какво трябва да за направи за спрат ексцесиите в Перник?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Анкета: Докога ще бъдат търпяни пернишките ексцесии от БФС?

Мнениеот danko_sot » 20 авг 2012 12:31

И не съм искал темата ми да е в подтемата на Миньор перник, а в подтема Български футбол, защото се касае за целият ни футбол, не само за Миньор. Все пак аз уважавам феновете на Миньор, те не са виновни. Виновни са тези, които управляват сега Миньор и не са наели никакви полицаи да охраняват на стадиона им. За това когато Миньор има нормални и състоятелни собственици както се очаква и в ЦСКА да влезнат такива скоро, тогава с драго сърце бих приветствал Миньор в А група. Но в момента мястото им не е в висшия ешелон!
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: До кога БФС ще търпи селяците от Миньор??? Боби отивай си!

Мнениеот шивача » 20 авг 2012 12:32

naso написа:
шивача написа:
Levskar_90 написа:Аз апелирам Боби да извхвърли Левски, Лудогорец, Миньор, Ботев и Черноморец. За да може ЦСКА да стане шампион и да уговарят купи с Гришата.

само Левски да извадят е достатъчно. Като се изкорени тумора, останалите ще се променят :!:

май си абсолютен... айде да не казвам...

мен не ме срам да го кажа-Хубавец :)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Анкета: Докога ще бъдат търпяни пернишките ексцесии от БФС?

Мнениеот Bourgas » 20 авг 2012 12:34

Наказание за отбора за това, че не може да се опази реда на стадиона. Наказание за виновниците или поне за тези, които се виждат на камерите. Наказание и за Рендето, който няма моралното право като ръководител на клуб да се държи така с хората. Наказание трябваше да има и заради подарения мач срещу Лудогорец.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
naso
Мнения: 480
Регистриран на: 05 дек 2008 23:56
Контакти:

Re: До кога БФС ще търпи селяците от Миньор??? Боби отивай си!

Мнениеот naso » 20 авг 2012 12:36

шивача написа:
naso написа:
шивача написа:само Левски да извадят е достатъчно. Като се изкорени тумора, останалите ще се променят :!:

май си абсолютен... айде да не казвам...

мен не ме срам да го кажа-Хубавец :)

абе то няма лошо, ама нещо под капачето дава на късо... дали отбори като цска, черно море, ботев, академици и подобни не са изсъхналите крайници на уродливата соц-машина?
ГУНДИ Е ВЕЧЕН

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: До кога БФС ще търпи селяците от Миньор??? Боби отивай си!

Мнениеот danko_sot » 20 авг 2012 12:36

Neron написа:
naso написа:
danko_sot написа:...така че все си мисля, че е повече от нормално на клуб като ЦСКА сега да му се даде известен толеранс поне докато сегашното ръководство бъде сменено.

приятелю, тато не на власт вече 23 години!

Хахахаха толеранс искат пак леле тия хорица ще ме убият.Свикнали преди 89та на толеранс и сега пак (facepalm).


Да, защото това ще е от полза на бг футбол като цяло. Нормално е това и повечето хора го разбират, сигурен съм, дори и левскарите
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
naso
Мнения: 480
Регистриран на: 05 дек 2008 23:56
Контакти:

Re: До кога БФС ще търпи селяците от Миньор??? Боби отивай си!

Мнениеот naso » 20 авг 2012 12:40

danko_sot написа:
Neron написа:
danko_sot написа:...така че все си мисля, че е повече от нормално на клуб като ЦСКА сега да му се даде известен толеранс поне докато сегашното ръководство бъде сменено.


Хахахаха толеранс искат пак леле тия хорица ще ме убият.Свикнали преди 89та на толеранс и сега пак (facepalm).


Да, защото това ще е от полза на бг футбол като цяло. Нормално е това и повечето хора го разбират, сигурен съм, дори и левскарите

добре... рейнджърс да останат във висшата лига на шотландия не е ли от полза на футбола в тая страна? ммм?
ГУНДИ Е ВЕЧЕН

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: До кога БФС ще търпи селяците от Миньор??? Боби отивай си!

Мнениеот danko_sot » 20 авг 2012 12:47

[quote="nasoтака че все си мисля, че е повече от нормално на клуб като ЦСКА сега да му се даде известен толеранс поне докато сегашното ръководство бъде сменено.[/quote]

Хахахаха толеранс искат пак леле тия хорица ще ме убият.Свикнали преди 89та на толеранс и сега пак (facepalm).[/quote]

Да, защото това ще е от полза на бг футбол като цяло. Нормално е това и повечето хора го разбират, сигурен съм, дори и левскарите[/quote]
добре... рейнджърс да останат във висшата лига на шотландия не е ли от полза на футбола в тая страна? ммм?[/quote]

не знам каква е била ситуацията с Рейнджърс, Насо. Може там ад е било както беше при ботев Плд примерно, а за Ботев преди 3 години беше по-добрия вариант да отидат в В групата.
Нека да направя един апел. нека феновете на Левски и ЦСКА да мислят малко повече като пишат и да не разглеждат всеки казус само през призмата на това, кое ще е по-изгодно за техния отбор. Разберете, че сега бг футбол е в толкова тежка криза, че дори е някак смешно да има такова противопоставяне на феновете ни. Искам да питам левскарите тук: Вие какво предпочитате сини фенове- този смешен и жалък ЦСКА, който е в момента или ЦСКА да се възроди с Христо Стоичков начело и да тръгне напред, за да ви е достоен опонент, както винаги е било през годините? ;)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
naso
Мнения: 480
Регистриран на: 05 дек 2008 23:56
Контакти:

Re: До кога БФС ще търпи селяците от Миньор??? Боби отивай си!

Мнениеот naso » 20 авг 2012 12:52

danko_sot написа:Нека да направя един апел. нека феновете на Левски и ЦСКА да мислят малко повече като пишат и да не разглеждат всеки казус само през призмата на това, кое ще е по-изгодно за техния отбор. Разберете, че сега бг футбол е в толкова тежка криза, че дори е някак смешно да има такова противопоставяне на феновете ни. Искам да питам левскарите тук: Вие какво предпочитате сини фенове- този смешен и жалък ЦСКА, който е в момента или ЦСКА да се възроди с Христо Стоичков начело и да тръгне напред, за да ви е достоен опонент, както винаги е било през годините? ;)

най-изгодно за всеки отбор е футболът да излезе от кризата, в която попадна заради реверансите към отборите от бфс, съдийските подпирания и черното тото. кой отбор не му се е случвало поне едно от трите?
иначе стоичков... не знам дали абсолютен малоумник ще възроди цска...
ГУНДИ Е ВЕЧЕН

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: До кога БФС ще търпи селяците от Миньор??? Боби отивай си!

Мнениеот шивача » 20 авг 2012 12:52

naso написа:
шивача написа:
мен не ме срам да го кажа-Хубавец :)

абе то няма лошо, ама нещо под капачето дава на късо...
дали отбори като цска, черно море, ботев, академици и подобни не са изсъхналите крайници на уродливата соц-машина?

дано е само жичка, стискам ти палци ;)
за второто-Не!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3809
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: До кога БФС ще търпи селяците от Миньор??? Боби отивай си!

Мнениеот loko1 » 20 авг 2012 13:00

MoNteSo написа:Айде сега да поразтегнем на всички кирливите ризи. На 20 години съм, спомням си когато Ловеч влезе в А група стана шампион и повтори успеха си. За всички бе ясно, че титлите бяха купени! Най-фрапиращият случай свързан с тези два сезона. Уличени за уговорени срещи между Ловеч и Металург, и Левски и Металург. От професионалният футбол е изхвърлен единствено отборът взел подкуп, а тези които са го предложили останаха в елита! Излишно е да споменавам, че Металург така и не се завърна на футболната карта!
След това дойдоха сезоните на "доминация" в синьо и червено. Невероятни съдийски тесли за всеки отбор дръзнал да им скочи, факт който никога няма да признаете. Не случайно Гонзо и Велизар станаха нарицателни за дузпи. Разбира се в Европа турци и австрийци ви мачкаха още в предварителните кръгове.
След това дойде шампионският сезон на Локомотив. Тука вече и сини и червени съм сигурен, че ще бъдете единодушни как се изигра онова първенство. Впрочем да припомним срещата Локомотив 8:1 Черно Море. Заради неуредици в клуба, варненци излязоха с юношите, а се очакваше, че ако има кой да спре бъдещият шампион от Пловдив, то това е точно отбора от Тича.
Продължаваме. След няколко години ЦСКА спечели титлата. Последваха финансови неуредици в клуба, който изгуби правото си на евроучастие, но някак си се задържа в професионалният футбол! Интересно, но факт!
След това отново двугодишна доминация на Гриша Ганчев! Спомням си много точно две срещи в които съдиите ни взеха точките срещу тях, а през двата сезона имаше десетки мачове под съмнение!
Измежду всички ГРАНДОВЕ в българският футбол забравих да спомена вечно намесените "в играта" Славия и Локомотив! Колко пъти ги уличаваха и двата отбора в симулативна игра !? Остро си спомням един мач между Славия и Спартак Варна в който театъра надделя защото върху тениските и на двата отбора седеше логото на една и съща букмейкърска къща! Последствия !? Никакви!!!
Сега с пачките са Лудогорец, а безпаричните през миналият сезон бяхме ние! Сто процента нашите дадоха мача, в сърцето си го знам, но това е жалката действителност. В момента дори грандовете ни не са финансово обезпечени, а вие очаквате от по-малките отбори да се издържат при положение, че от 20 години на върха са ТИЯ с парите, и няма слънце за останалите отбори! Какво може да направи един провинциален, и не толкова силно финансиран тим, когато всеки път като си надигне главата, тя му бъде рязана до кръста ? Пари в България от футбол има единствено, ако играеш в Европа. А местата там са меко казано гарантирани за едни и същи клубове! Айде кажете ми при това положение, как може да се издържа един отбор като Миньор без такива срещи!?!? То цялата държава ни се крепи на сивия сектор, та единия футбол ли....
Та да обобщя. Дори и сега да ни извадят, нещо което няма да стане убеден съм, то това ще бъде не в полза на футбола и някакви бъдещи промени, които да го подобрят, а за да ви хвърлят прах в очите!


Дай много примери де сме вечно замесени. Има 2 мача със Славия и едно фиаско за класиране на Левски по заповед на Бойко, не че е малко петното но вечно ...

Тая тема със заглавие селяците, чуден език ... ако спомняте подобни проблеми имаше и на Герена, там що не писахте да ги изхвърлят. Не е радост чуждата болка!
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта