Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот ivo_gf » 12 авг 2012 23:43

pehopeho, много си се размечтал...

Потребителски аватар
Миньор Пк
Мнения: 99
Регистриран на: 05 ное 2009 04:43
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот Миньор Пк » 13 авг 2012 03:50

pehopeho написа:...червените картони...са...излизането...юноши...Лудогорец..."директива "...пореже..."дежавю"?!

Тоя па, тоя па... кога свърши мача, кога мина първи кръг, кога за изпадане почна да говори, че и "дежавю"-та му се привиждат вече, а и директивата разплете.
Мач като мач - 2-3 ситуации, резонни картони, загуба. Продължаваме напред. Ние да му мислим как ще окомплектоваме защитата за следващите срещи, а ти си се порадвай на победата още малко, че не се знае още колко ще направите! :oops:

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот pehopeho » 13 авг 2012 18:21

Миньор Пк написа:
pehopeho написа:...червените картони...са...излизането...юноши...Лудогорец..."директива "...пореже..."дежавю"?!

Тоя па, тоя па... кога свърши мача, кога мина първи кръг, кога за изпадане почна да говори, че и "дежавю"-та му се привиждат вече, а и директивата разплете.
Мач като мач - 2-3 ситуации, резонни картони, загуба. Продължаваме напред. Ние да му мислим как ще окомплектоваме защитата за следващите срещи, а ти си се порадвай на победата още малко, че не се знае още колко ще направите! :oops:

Колко да направим? Около 25, като почти всяка година! Почнахме с Черноморец, следващия кръг е ред на папагалите и т.н. ти май не разбра на кой отбор съм фен, а? А в коя група ще играе Миньоро, слабо ме интересува, просто изразих мнение. Даже ви искам в "А" група, че да гледам едно гостуване повече, че сте ми близо до Овча купел!!!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот plamen_ch » 13 авг 2012 18:55

pehopeho написа:На някой не му ли мина през главата, че червените картони може да са заради излизането с юношите миналата година срещу Лудогорец?! Имам предвид, че може БФС-то да са спуснали "директива " да се пореже Миньор. Аз си го помислих, още повече, че Цонко от Калиакра, като се подигра с БФС и на следващата година лекинко изпадна в "Б" група!!! Дали няма да има "дежавю"?!

На мен лично въобще не ми хрумва тово защото играта с юношите бе час от "директивата".Николай Йорданов също е неизменна част от нея и то много важна...
А по една случайност бях и на мача. Абсолютно заслужени картони,които "рецидивистът" бе принуден да покаже.Дори първият картон можеше да е директен червен ,а не втори жълт.
Иначе за изпадането си прав.Отбори ,които станат подлоги на грандовете обикновено губят идентичността си и публиката ,поне здраво мислещата,след което неминуемо идва възмездието.Справка -Спатак Плевен,Беласица, Рилецо,Родопа, Калиакра, Локо Мездра......

BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот BOSS » 13 авг 2012 19:30

Миньор на никой никога не е лягал !!!Цска бяха предложили премия да биеме говедата . След като ги бихме не си изпълниха обещанията . Това с лудогорец беше напук на чорбата, защото всеки измамник като чорбарите трябва да си понесе последствията !!!

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот plamen_ch » 14 авг 2012 12:19

А този "протест" с юношите срещу Лудогорец какво беше? Това си бе чисто полягане под зле завоалирана форма.И не бе нищо ново Цонко Каварненски я отки.Само дето и той е в "Б" група вече....
С твоите думи де факто признаваш,че Миньор е действал в нечия угода.Мотивът е без значение.

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот v.r.s. » 14 авг 2012 14:21

plamen_ch написа:А този "протест" с юношите срещу Лудогорец какво беше? Това си бе чисто полягане под зле завоалирана форма.И не бе нищо ново Цонко Каварненски я отки.Само дето и той е в "Б" група вече....
С твоите думи де факто признаваш,че Миньор е действал в нечия угода.Мотивът е без значение.


Защо да е без значение мотива, значи може един отбор да завлече много отбори с пари и заради него няколко дори фалираха и когато един от излъганите отбори си го върне по начина както го направи Миньор, вече е голям проблем, защото по този начин изпуснаха титлата, която и попринцип не заслужаваха? Ангажиментите са заради това, за да се спазват и когато някой не го прави, излъганият има пълното право по някакъв начин да си го върне. Аз също не съм съгласен да става по начина по който го направи ръководството на отбора, но и на Титан трябваше да им се даде урок, както и стана.

Потребителски аватар
Миньор Пк
Мнения: 99
Регистриран на: 05 ное 2009 04:43
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот Миньор Пк » 14 авг 2012 15:29

pehopeho написа:Колко да направим? Около 25, като почти всяка годинa...ти май не разбра на кой отбор съм фен, а?...

Хвана ме... дори не се бях и замислил. Самият разбор и директиви и т.н. ме провокираха. Както и да е ... Иначе няма да е лошо да почнете да биете и извън България, че го обърнахте малко на "Ваня Стамболова". И вие , и Вафлите.
:mrgreen: :mrgreen:

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот plamen_ch » 14 авг 2012 17:14

Само дето забрави да кажеш какъв бе официалния мотив за цирка юношите

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Пирин Гоце Делчев - Миньор Перник

Мнениеот v.r.s. » 14 авг 2012 17:40

plamen_ch написа:Само дето забрави да кажеш какъв бе официалния мотив за цирка юношите


Е ти как мислиш, че някой ще излезне и ще каже,-"излизаме с юношите, понеже ни бяха обещани пари от ЦСКА за победа над Левски и след това не си изпълниха ангажимента". А това което стана в Ловеч беше само предтекст за да го направи, така се включи казуса Златков и съдийството в Ловеч и се вдигна повече шум, иначе щяха да го направят както го направиха и Локомотив Пловдив и Литекс, които също полегнаха на ЦСКА, но с титулярите. А и в двата случая има поягане, само дето едните го правят с юноши, а другите с основният състав, но ефекта от тези срещи е еднакъв-един отбор поляга на друг.


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта