Литекс-Миньор 2:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот v.r.s. » 07 апр 2012 20:33

Blagoy написа:Момчета, току-що гледах и репортажа от ТВ7. Знам, че сте пристрастни (може и аз да съм), но ми се струва, че по-скоро има дузпа- вашият играч закача опорния крак на Светльо. Гледах го няколко пъти, за мен има нарушение.


Вероятно съм пристрастен, но със сигурност и при теб е така след като си от Литекс.
Както казах по рано, за подобно положение Том беше декориран с жълт картон за симулация, при нахлуването му в наказателното поле на Литекс и пресиран от двама души. Положението е идентично, като дори при първото Том влезе на скорост и оставаше сам срещу вратаря. Тогава ми мина мисълта, че ако това беше станало в полето на Миньор вероятно щеше да се свири дузпа, както и се получи по късно. Точно в тези две ситуации се вижда тенденциозността, а пък да не говорим за нарушенията които свири около наказателното поле на Миньор, за които знаем, че Янев е майстор при изпълнението пряк свободни удари.
А, че Светльо Тодоров си потърси дузпата е очевидно, дори и коментаторите които коментираха мача казаха, че е паднал много леко и се усъмниха в дузпата, а те през цялото време на мача коментираха по начин, по който се усеаше, че са пристрастни към Литекс и е нормално, тъй като предполагам, че са от региона.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23751
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот paceto » 07 апр 2012 20:37

http://sltv.sportline.bg/videos/773/ima ... _za_liteks

Ти не слушай тези коментатори какво говорят, защото тези изобщо не са критерии след като даже не могат да различават футболистите на терена какво да очакваме за дузпи, засади и прочие. :)

Според мен има дузпа тук, но и Тодоров знае как да си спечели подобно нарушение дори и да има леко докосване.

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот v.r.s. » 07 апр 2012 20:52

paceto написа:http://sltv.sportline.bg/videos/773/ima_li_duzpa_za_liteks

Ти не слушай тези коментатори какво говорят, защото тези изобщо не са критерии след като даже не могат да различават футболистите на терена какво да очакваме за дузпи, засади и прочие. :)

Според мен има дузпа тук, но и Тодоров знае как да си спечели подобно нарушение дори и да има леко докосване.


Ситуацията я гледах много пъти и оставам на същото мнение, че е симулация от страна на Тодоров, той тръгва да пада още преди шпагата на играча на Миньор, а и не виждам да е подкосен и да има нарушиние срещу него. А колкото до лекото докосване, все пак футбола е контактна игра и няма как да се играе без тях.
Но плодовете се берат наесен в срещите от ЕКТ .

uppercut
Мнения: 422
Регистриран на: 04 яну 2012 13:29
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот uppercut » 07 апр 2012 20:56

перничани не са ми симпатични но днес надиграха тотално литекс и ако не беше ония пал.чо съдята щяха заслужено да вземат 3 точки но уви от тинята БГ-футбол няма отърване СРАМ СРАММММММММ :evil:
BULTRA-100 написа : Твърдо зад Н.Бареков който обича Ботев трябва да го подкрепи !
forever1912 написа : Vsi4ki vzimat pari, nqma mqsto za ugrizeniq.
Лудата банда написа : И помнете - Ботев шампион = Бареков ББЦ номер 28

Потребителски аватар
priceles
Мнения: 312
Регистриран на: 01 мар 2012 22:01
Skype: KZL
Местоположение: PERNIK
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот priceles » 07 апр 2012 20:57

питам до кога всеки мач на Миньор срещу Литекс ше бъдат свирени несъществуващи дузпи в полза на Ловеч и толкова явно подпиране от страна на тоя измислен съдия за отбора на Ловеч след 2 рия гол на Миньор :?: :?: :?:
И днес, като мина през димния Перник,
се спомням стрелците с най-точния мерник
и чувам: „Момчета! – помнете и в ада,
„България пада, но Перник не пада!“

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот MoNteSo » 07 апр 2012 20:57

POPCORN написа:аз лично съм изненадан.играете добре, срещу добрите!Браво!От това печели само футбола


Играят когато имат интерес. Ревеме от съдиите, а наще се гаврат с нас вкъщи срещу отбори като Враца, с цялото ми уважение към тях де..

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот v.r.s. » 07 апр 2012 21:10

MoNteSo написа:
POPCORN написа:аз лично съм изненадан.играете добре, срещу добрите!Браво!От това печели само футбола


Играят когато имат интерес. Ревеме от съдиите, а наще се гаврат с нас вкъщи срещу отбори като Враца, с цялото ми уважение към тях де..


Да, мача с Враца още горчи и наистина не играха нищо в този мач, но когато играят с желание, борят се и показват добър футбол, а в същото време съдията се гаври с отбора, феновете и футбола въобще и то по безобразен начин, няма как да не се нервирам.
А мача с Враца, знам ли, бях много ядосан, но след това като се позамислих, че вероятно или ги подценихме или пък може и поради финастовите проблеми в клуба да не искаха и да нямаха мотивация да играят и да загубиха нарочно. Но причината си я знаят само футболистите.

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот Blagoy » 07 апр 2012 21:16

v.r.s. написа:
Вероятно съм пристрастен, но със сигурност и при теб е така след като си от Литекс.
Както казах по рано, за подобно положение Том беше декориран с жълт картон за симулация, при нахлуването му в наказателното поле на Литекс и пресиран от двама души. Положението е идентично, като дори при първото Том влезе на скорост и оставаше сам срещу вратаря. Тогава ми мина мисълта, че ако това беше станало в полето на Миньор вероятно щеше да се свири дузпа, както и се получи по късно. Точно в тези две ситуации се вижда тенденциозността, а пък да не говорим за нарушенията които свири около наказателното поле на Миньор, за които знаем, че Янев е майстор при изпълнението пряк свободни удари.
А, че Светльо Тодоров си потърси дузпата е очевидно, дори и коментаторите които коментираха мача казаха, че е паднал много леко и се усъмниха в дузпата, а те през цялото време на мача коментираха по начин, по който се усеаше, че са пристрастни към Литекс и е нормално, тъй като предполагам, че са от региона.


Може и така да е за ситуацията с Том. Не съм гледал мача, не мога да коментирам. Коментирам само на базата на това, което съм видял от репортажите.
А за коментаторите- не си прав. Всичките "коментатори" от сайтчетата на Крум са меко казано олигофрени. Особено едни двама с изнежени гласчета. Специално единият си спомням на мача ни със Светкавица как коментираше, че много му се искало Светкавица да вкара гол. И това съвсем явно и в прав текст си го казваше. Да не говорим, че както написа и колегата, редовно бъркат имената на футболистите ни.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот MoNteSo » 07 апр 2012 21:28

v.r.s. написа:
MoNteSo написа:
POPCORN написа:аз лично съм изненадан.играете добре, срещу добрите!Браво!От това печели само футбола


Играят когато имат интерес. Ревеме от съдиите, а наще се гаврат с нас вкъщи срещу отбори като Враца, с цялото ми уважение към тях де..


Да, мача с Враца още горчи и наистина не играха нищо в този мач, но когато играят с желание, борят се и показват добър футбол, а в същото време съдията се гаври с отбора, феновете и футбола въобще и то по безобразен начин, няма как да не се нервирам.
А мача с Враца, знам ли, бях много ядосан, но след това като се позамислих, че вероятно или ги подценихме или пък може и поради финастовите проблеми в клуба да не искаха и да нямаха мотивация да играят и да загубиха нарочно. Но причината си я знаят само футболистите.


Преди мача с Левски един приятел ми каза, че футболистите не са зимавали пари от неколко месеца. Колко е истина не знам, но е факт, че в мачовете с конкурентите на Лудогорец си оставиха дробовете по терена.

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Литекс-Миньор 2:2

Мнениеот v.r.s. » 07 апр 2012 21:41

[/quote]Да, мача с Враца още горчи и наистина не играха нищо в този мач, но когато играят с желание, борят се и показват добър футбол, а в същото време съдията се гаври с отбора, феновете и футбола въобще и то по безобразен начин, няма как да не се нервирам.
А мача с Враца, знам ли, бях много ядосан, но след това като се позамислих, че вероятно или ги подценихме или пък може и поради финастовите проблеми в клуба да не искаха и да нямаха мотивация да играят и да загубиха нарочно. Но причината си я знаят само футболистите.[/quote]

Преди мача с Левски един приятел ми каза, че футболистите не са зимавали пари от неколко месеца. Колко е истина не знам, но е факт, че в мачовете с конкурентите на Лудогорец си оставиха дробовете по терена.[/quote]

Е, то мача с Лудогорец е в следващият кръг, но мача в Разград също играха силно. Мен ме интересува да играят както го правят в гостуванията от началото на полусезона. Иначе като домакини със Светкавица също не играха добре, въпреки победата, с Черно море както и да бяхме завършили нямаше да е изненада, те са стойностен отбор. Единствено с Ботев Враца нищо не играха, без да зная дали е поради подценяване или поради това, че има забавяне в заплащането. Така, че от подновяването на първенството, като цяло няма как да сме недоволни от представянето на отбора.


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта