Сливен удари Спартак (Варна) край морето

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сливен удари Спартак (Варна) край морето

Мнениеот Old_death » 15 авг 2011 09:31

т gandi на 14 Авг 2011 23:32

slash1912 написа:
Сливен нямат ли дългове??Как така ги пуснаха да играят в Б група,а Пирин примерно ги изхвърлиха?

Млъквай бе мангал столипински и третия кръг да не сте припарили в Сливен - имаме си достатъчно мангали и без вас

И на мен не ми стана ясно как в сряда разрешиха на Лечков да картотекира 23 футболисти при толкова дългове на отбора,а самия той се направи на смешник и изкопа дупка за договорираните задължения на ЦСКА към Сливен!Явно правилата не са еднакви за всички.Циганите пак са с предимство!!!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Сливен удари Спартак (Варна) край морето

Мнениеот Pichichi » 15 авг 2011 10:07

Old_death написа:
т gandi на 14 Авг 2011 23:32

slash1912 написа:
Сливен нямат ли дългове??Как така ги пуснаха да играят в Б група,а Пирин примерно ги изхвърлиха?

Млъквай бе мангал столипински и третия кръг да не сте припарили в Сливен - имаме си достатъчно мангали и без вас

И на мен не ми стана ясно как в сряда разрешиха на Лечков да картотекира 23 футболисти при толкова дългове на отбора,а самия той се направи на смешник и изкопа дупка за договорираните задължения на ЦСКА към Сливен!Явно правилата не са еднакви за всички.Циганите пак са с предимство!!!


Не виждам какво се чудиш , циганите винаги са с предимство в милата ни България .
Не плащат ток,вода,билети за транспорт,данъци,осигуровки но са първи за соц. помощи и имат права, също така искат да живеят под наем в държавни/общински жилища с наем от 30 лв. но и него не плащат . Така и с ОФК Сливен , за тях не важат правила !!!
Един нормален родител няма право да си оствя детето само и за 5 мин. и затова дава цифра пари за детегледачки, преследвани са от разни инспектори дали се грижат добре за децата си . Обаче с циганетата и техните родители никой не се занимава !!!!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Сливен удари Спартак (Варна) край морето

Мнениеот Pichichi » 15 авг 2011 10:12

Ако имахме нормална журналистика това трябва да се задава като въпрос навсякъде където се появи Лечков или Б.Михайлов или г-н справедливост шеф на лицензионната комисия К.Кръстев :
Г-н Михайлов/Лечков/Кръстев, защо Пирин е без лиценз за задължения към държавата по-мако от 250 000 лв. и натрупани през последните 2/3 г. а Сливен е с лиценз въпреки задължения над 500 000 лв. и то някои от тях от 2005/2006 г. ?

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: Сливен удари Спартак (Варна) край морето

Мнениеот SLAVMASTER » 15 авг 2011 22:15

нямам намерение да подържам ненужния за спорта хаплив и заядлив тон.Изказвам мненинето си че дългове имат абсолютно всички клубове в А и Б групите особено грандовете но за това не се говори,ако бяха само Сливен да си ни затрили.Относно Пирин ,там мисля че се получи така като го искаше президента им,язък за феновете им.Усещам нотка на страх,който е ненужен преди двубоя(там ще стане ясно) с Ботев,сега кой как е картотекиран какво означава ,че имаме някой Меси или Роналдо или вие искате да влезете в Елита като побеждавате селата,невярвам да ви е по сладко...Айде до 3 тия кръг,този мач ще се очаква в България с по голям интерес от мачовете в А група......при наличие на градове като Търговище,Каварна,Раковски,Враца,естествено неискам да кажа нищо лошо,просто събрани всичките на едно не са колкото Сливен а Пловдив пък е 5 пъти по голям от Сливен......

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сливен удари Спартак (Варна) край морето

Мнениеот Old_death » 15 авг 2011 22:18

от SLAVMASTER на 15 Авг 2011 22:15

нямам намерение да подържам ненужния за спорта хаплив и заядлив тон.Изказвам мненинето си че дългове имат абсолютно всички клубове в А и Б групите особено грандовете но за това не се говори,ако бяха само Сливен да си ни затрили.

До тук съм съгласен с тебе,но само на нас ни взеха лиценза,върнаха ни 5 години назад в развитието и ни спряха трансферите за това!!!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: Сливен удари Спартак (Варна) край морето

Мнениеот SLAVMASTER » 15 авг 2011 22:34

колега за нас феновете никой не мисли,и пак ти повтарям футбола в БГ го въртят президентите,а какво се говори по медиите е ала -бала,вашия го настъпили за половин милион а му опростили 2мил (примерно)....Въобще първенството ни е пълен "шет".
П.С
ревем от несъвестните ЦСКА а продължихме в нея посока ЦСКА с П.Стоянов,пък вие вярвайте че е станало случайно ей така се отива в ЦСКА и Левски без помощ 8-) .........
И колега аз освен фен на Сливен на сърце ми е и ЦСКА,не ми говори за развитие 5 години напред че последните 20 години се връщат само назад.....погледни клуба и виж колко момчета има от марката ЦСКА?
Интересувай се къде играят момчетата които са 17 и 19 годишни и ми кажи за кое ЦСКА говорим,за като през комунизма дето от казарма са събирали таланти,сега казармата е платена,събират звездите на клубовете които са изградили играчи в Б и В групите които не получават заплати по 12-15 хил.лв и неходят след загуба в чалга клубове.......но да не размиваме темата. ;)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Сливен удари Спартак (Варна) край морето

Мнениеот slash1912 » 15 авг 2011 22:56

SLAVMASTER написа:нямам намерение да подържам ненужния за спорта хаплив и заядлив тон.Изказвам мненинето си че дългове имат абсолютно всички клубове в А и Б групите особено грандовете но за това не се говори,ако бяха само Сливен да си ни затрили.Относно Пирин ,там мисля че се получи така като го искаше президента им,язък за феновете им.Усещам нотка на страх,който е ненужен преди двубоя(там ще стане ясно) с Ботев,сега кой как е картотекиран какво означава ,че имаме някой Меси или Роналдо или вие искате да влезете в Елита като побеждавате селата,невярвам да ви е по сладко...Айде до 3 тия кръг,този мач ще се очаква в България с по голям интерес от мачовете в А група......при наличие на градове като Търговище,Каварна,Раковски,Враца,естествено неискам да кажа нищо лошо,просто събрани всичките на едно не са колкото Сливен а Пловдив пък е 5 пъти по голям от Сливен......

Хаплив и заядлив тон не съм използвал,както и обиди,просто зададох въпрос,на който не ми беше отговорено културно,а с изрази като "мангал" и тн.
И нито за момент не си помисляй,че има страх или притеснение в публиката и отбора на Ботев!!!Надявам се да стане здрав мач,в който да победи по-добрия.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: Сливен удари Спартак (Варна) край морето

Мнениеот SLAVMASTER » 16 авг 2011 20:15

точно това имах в предвид и аз нека победи по - добрия и да стане празник на стадиона.


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта