Сливен изпадна от "А" група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Goshky
Мнения: 389
Регистриран на: 07 юли 2009 12:05
Контакти:

Сливен изпадна от "А" група

Мнениеот Goshky » 28 май 2011 23:04

плаче ми се....не е виновен треньора,нито футболистите....виновен е онзи плешив далавераджия,той пожела да изпаднем! :cry: :cry: :(

Потребителски аватар
ultralevski
Мнения: 582
Регистриран на: 26 ное 2009 19:05
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот ultralevski » 28 май 2011 23:06

Честито!
Само феновете са важни!

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот drughi » 28 май 2011 23:08

Goshky написа:плаче ми се....не е виновен треньора,нито футболистите....виновен е онзи плешив далавераджия,той пожела да изпаднем! :cry: :cry: :(


Съжалявам за Сливен. Симпатично отборче бяхте, а и винаги са ставали много яки турове до вашия град. Май наистина Лечков ви затри. :|
Изображение

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот kubik » 28 май 2011 23:14

drughi написа:
Goshky написа:плаче ми се....не е виновен треньора,нито футболистите....виновен е онзи плешив далавераджия,той пожела да изпаднем! :cry: :cry: :(


Съжалявам за Сливен. Симпатично отборче бяхте, а и винаги са ставали много яки турове до вашия град. Май наистина Лечков ви затри. :|

Да си заминават.май не помниш две поредни години в Пловдив как брутално ги подпираше съдията.За туровете съгласен :mrgreen:
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

motion_man
Мнения: 178
Регистриран на: 09 юни 2008 14:35
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот motion_man » 28 май 2011 23:17

Хубави гостувания до Сливен, третото ни най-близко (само на някакви 250 км :lol: ).
Няма да забравя как Какала ви го нашмули в последната минута, за да си осигурим почти третото място преди два сезона!

Исках да останете, но в крайна сметка обаче нищо специално, приятно ритане в Б :P
Ф.К.Ч.М.

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот petrof » 28 май 2011 23:23

boys85 написа:Вместо да се радвате на чуждото нещастие, може да проявите малко състрадание. Само човек преживял изпадане на любимия си отбор може да разбере за какво говоря. Желая по-добри моменти на фена на Сливен с любимия му отбор. ;)

+1 Напълно си прав. Стига злобни коментарчета. Кому е нужно това? Моят отбор също много пъти е изпадал и знам колко е гадно. Ние днес опънахме Сливен с 0:3, но въпреки това не злорадствам. Тъпо е разберете.... Детска ви работа...
Последна промяна от petrof на 28 май 2011 23:29, променено общо 1 път.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот blue magic » 28 май 2011 23:26

Действително феновете на този някога славен отбор страдат от мошениците които загробиха Сливен с далавери и слугинаж в червено.
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот stg333 » 28 май 2011 23:52

ало Дунав не се сърдете ама Сливен да били много много повече от вас в А група а и от Спартак Плевен де че дори от Етър и не не съм от Сливен нито са ми симпатични особено защото винаги са били подлога на ЦСКА но това са фактите

Reckless
Мнения: 2193
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Изпаднахме!

Мнениеот Reckless » 28 май 2011 23:56

Аз пък не се радвам, че Сливен изпадат. Изобщо, мен чуждо нещастие не ме радва. Като чета коментарите по темата, изглежда че за левскарите сезона е успешен, след като Сливен отпадат.

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Изпаднахме!

Мнениеот MoNteSo » 29 май 2011 00:03

Глупаци, когато Сливен влезе в А група и използваше единствено български момчета, с които победи някои от грандовете, а и достигна до топ3, ако не ме лъже паметта, ги поздравявахте всички! А сега ?
Почти няма отбор в А група, в който да няма футболист играл във Сливен! Специално ЦСКА ги купуваше на килограм от там! А и както колегата миньорец каза е невероятно тъпо да се изказвате така при положение, че човека го боли за отбора му.


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта