Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот msm » 10 ное 2010 20:39

Noir написа:Да си видял някой, който да пропусне да плюе по ЦСКА? Те играчите ни това правят, пък какво остава за Дуци :)

Ами точно за това ми е думата! Това българите винаги сме били големи на приказки, и никога големи на действия! Но както е казал народа: - "Дума дупка не прави и работа не върши!" Както и: - "Всеки се занимава с това, което не му е работа!" Какви ли мишоци не излязоха от дупките си да плюят по ЦСКА ! Нека плюят, сега им е паднало, ама кой ще им свърши работата? Футбол се прави на терена, а не по медиите!!!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот msm » 10 ное 2010 20:45

PFC Litex написа:Ти това ли обичаш да слушаш и да не се дава гласност на проблемите?

Да, не обичам да слушам как някой от някъде плаче като вдовица, а не вземе да си реши проблемите по законен път. Мисля, че е минало времето на селските глашатай! А гластност ще има, не се бой. Нека Сливен да заведът дело и да видим дали няма да се раздуха на секундата!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот msm » 10 ное 2010 20:48

Кашчей написа:msm, вие нали заведохте дело срещу Томов в Люксембург.. някакво инфо по неговото развитие да дадеш, че мина почти година вече ;)

Кога ЦСКА е завеждало дело срещу Томов? Я ми припомни, че не се сещам! Дай инфо!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 10 ное 2010 21:43

msm написа:
Кашчей написа:msm, вие нали заведохте дело срещу Томов в Люксембург.. някакво инфо по неговото развитие да дадеш, че мина почти година вече ;)

Кога ЦСКА е завеждало дело срещу Томов? Я ми припомни, че не се сещам! Дай инфо!


http://football.sportal.bg/news.php?news=231054

Колко избирателна ви е паметта на феновете-не е истина направо :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот msm » 10 ное 2010 22:35

Кашчей написа:
http://football.sportal.bg/news.php?news=231054

Колко избирателна ви е паметта на феновете-не е истина направо :mrgreen:

Браво бе "юрист"! Колкото има изходящ номер, печати и подписи, толкова е достоверна и тази "искова молба". Ама нали трябва някой нещо да раздухва. Аз не съм в течение на делата на ЦСКА! Кой, къде, кого съди си е техен проблем.Колко време ще отнеме на съда да звеме решение, също. (Между впрочем, защо не изпратиш запитване до Лозана за отговор?) Има си инстанции, закони, правилници и т.н. И това е начина за решаване, независимо колко време ще отнеме. Но, реването по медиите, че някой имал нещо да взима, но не му го дали, си е като : "кучето си лае, а кервана си върви".

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 11 ное 2010 08:16

msm написа:
Кашчей написа:
http://football.sportal.bg/news.php?news=231054

Колко избирателна ви е паметта на феновете-не е истина направо :mrgreen:

Браво бе "юрист"! Колкото има изходящ номер, печати и подписи, толкова е достоверна и тази "искова молба". Ама нали трябва някой нещо да раздухва. Аз не съм в течение на делата на ЦСКА! Кой, къде, кого съди си е техен проблем.Колко време ще отнеме на съда да звеме решение, също. (Между впрочем, защо не изпратиш запитване до Лозана за отговор?) Има си инстанции, закони, правилници и т.н. И това е начина за решаване, независимо колко време ще отнеме. Но, реването по медиите, че някой имал нещо да взима, но не му го дали, си е като : "кучето си лае, а кервана си върви".


И чий да го диря в Лозана, "географе"?Какво общо има Лозана с Люксембург, че не вдявам?Или като напиша нещо, ти по навик скачаш срещу мен, без дори да прочетш внимателно какво съм написал :mrgreen:

Повтарям ти го бавно:
Ако някой отбор има претенции към ЦСКА за неизплатени по договор суми трябва да подаде иск срещу тях в БФС, УЕФА и ФИФА едновременно (в граждански съд отделно, ако им се чака с години).Тогава ЦСКА ще има две възможности-или да плати, или да рискува да им бъдат спрени всички трансфери и не даване на лиценз за следващия сезон.След като това не е направено, значи има причина да не се прави.

ПП-Казваш, че онова дето го има в Спортал не е документ (нищо, че е само български превод-надали е подаден иск в Люксембург на български, ама ти знаеш по-добре), но това е документ:

Изображение

Нищо, че и на него няма подпис и печат.Няма дори дата и име на нотариуса изповядал сделката ;)
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Сливен има проблеми с бюджета заради ЦСКА

Мнениеот msm » 11 ное 2010 08:38

Кашчей написа:
И чий да го диря в Лозана, "географе"?Какво общо има Лозана с Люксембург, че не вдявам?Или като напиша нещо, ти по навик скачаш срещу мен, без дори да прочетш внимателно какво съм написал :mrgreen:

Повтарям ти го бавно:
Ако някой отбор има претенции към ЦСКА за неизплатени по договор суми трябва да подаде иск срещу тях в БФС, УЕФА и ФИФА едновременно (в граждански съд отделно, ако им се чака с години).Тогава ЦСКА ще има две възможности-или да плати, или да рискува да им бъдат спрени всички трансфери и не даване на лиценз за следващия сезон.След като това не е направено, значи има причина да не се прави.

ПП-Казваш, че онова дето го има в Спортал не е документ (нищо, че е само български превод-надали е подаден иск в Люксембург на български, ама ти знаеш по-добре), но това е документ:

Изображение
Нищо, че и на него няма подпис и печат.Няма дори дата и име на нотариуса изповядал сделката ;)


Объркал съм мястото, за което се извинявам! Но това е плод на всеизвестният вече факт, че ти винаги обръщаш темите в спам, и задаваш съвсем не по темата въпроси. ОК, нека да е Люксембург! Ами пращай си там запитването - защо аджаба тия мърди там не са се признесли още? Аз ли да им търся сметка? А относно "Натуралния акт" - това е само една малка част от документа (за разлика от това в Спортала), на който няма как да знаеш дали в края си няма и подписи, и печати и всичко необходимо. Или ти си Нострадамус и виждаш даже и невидимото!


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта