Локомотив Мездра - Сливен

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
papy1912
Мнения: 7
Регистриран на: 09 яну 2009 19:02

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот papy1912 » 01 май 2010 17:05

чист хикс. перфектен и за двата отбора ;)

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот POPCORN » 01 май 2010 17:06

Roger_Federer написа:
POPCORN написа:интересен мач, за жалостр няма да мога да го гледам, защото ще съм на стадиона :lol: :lol:


Няма и да го дават.И все пак да,утре сме на мача.

еми нормално за про бг.големи идиоти!или по точно бфс!всички в едни час!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

pazlama
Мнения: 166
Регистриран на: 16 апр 2010 10:12
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот pazlama » 01 май 2010 17:31

chorbalan2 написа:Само бой над чорбарския отбор Сливен.Сега да ги бие Локото а последния кръг ние ще им изпеем песента за Б ГРУПА

Видяхме ви какви певци бяхте в Сливен :) :lol: .Сливен ще смачка всеки сателит,преди да се разправи и с безсрамно представящия се в Европа син провал :) :) :lol:

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот FCH » 01 май 2010 17:42

Локо Мездра ще играе само за победа, както четем и в интервюто с Воин Войнов. Това е алтернативата пред отбора до края на първенството, както и за конкурентите им. След дербито със Сливен, железничарите ще вземат служебна победа над Ботев, а в последния кръг имат тежко домакинство с Миньор, стига чуковете да не се окажат милостиви!
Сливен домакинства на Пирин и нищо изненадващо, ако 3-те точки са за воеводите, а в последния мач - гостуване на Левски. Сините откровено ще играят и за честта си, и за Мездра.
Локо Пловдив домакинства на Литекс, за който се предполага, че подпира Сливен (Миранда и вратарят Тодоров дойдоха именно от бъдещия шампион) и най-вероятно няма да победи - максимално 1 т. Следват срещи със Славия (гост) - мач, в който ''белите'' - също опора на Мездра ще се опитат да вземе победата и домакинство на съименниците от София - които до последно ще тръпнат за евроучастието си.
И едно интересно четиво за финал: Футболни босове и футболисти са оплетени в схемите на черното тото

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот Sagittarius » 01 май 2010 22:21

Впечатленията ми са,че Локо Мз е много по-класния и стойностен отбор.Той обаче за съжаление не си уреди 1-2 мача като гостуването на Сливен на Берое,където Берое кротко полегна.Съдиите пък добутаха калпавия лечков отбор до победа над Спортист,но докога така?Мисля,че Локо Мз,ако няма реферски изпълнения не просто ще победи,а буквално би размазал Сливен с поне 3:0 от воле.Хикса не устройва,защото който си мисли,че Локо Пд няма да бие утре Литекс значи гледа друга игра.Литекс е слаб гост и беше разгромен от Пирин и Берое,2 отбора много по-слаби от Локо Пд.Локо Пд утре твърдо взема 3 точки,просто защото Литекс не са готови на мач на живот и смърт,а и защо?Просто бият Берое в Ловеч или смешния Спортист,защо да се трепят с Локо тогава?
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Viktoria
Мнения: 63
Регистриран на: 08 дек 2009 19:40
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот Viktoria » 02 май 2010 00:51

4:0 с лекота!хА ХАХА

LMA
Мнения: 10
Регистриран на: 23 апр 2010 11:39
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот LMA » 02 май 2010 08:30

Eдинствено Пастата може да попречи на "изрисуваната" 1-ца

Потребителски аватар
pehopeho
Мнения: 1207
Регистриран на: 06 авг 2009 10:12
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот pehopeho » 02 май 2010 09:52

Моята прогноза е 1x, като равния не устройва Локо. Предимството е на страната на Локомотив, не само от това, че са домакини, а защото наистина са по-класния отбор! След мача искам да питам Siegfried кой е по-добър в прогнозите?! :)
П.С. Имам много големи съмнения, че Тортата ще опорочи мача!
Не съм сигурен, че Локомотив ПД ще бие Ловеч!
Не си сложих портрет на Лупи на стената, защото остави нещата на половина, но обещавам да си сложа на Митко Борисов, ако ги доведе до край!!!
http://vbox7.com/play:efeaf1c3

Goshky
Мнения: 389
Регистриран на: 07 юли 2009 12:05
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот Goshky » 02 май 2010 12:02

тортата да не забравя кой го вкара в международните мачове победата е наша

John_Dow
Мнения: 14
Регистриран на: 24 мар 2008 17:17
Контакти:

Re: Локомотив Мездра - Сливен

Мнениеот John_Dow » 02 май 2010 13:57

Ако Локо Мездра беше по-класният отбор, нямаше да е на това място в класирането. Мача е 0-1 или 0-2 за Сливен ;)


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта