КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Мнениеот stramberk » 10 окт 2008 13:51

ТО ВЕЧЕ БИЛЕТИ СИГУРНО НЯМА.СВЪРШИЛИ СА.ЩЕ УДУШИМ ЗЕХТИНИТЕ ЖАБЯСАЛИ.

levski4
Мнения: 358
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Мнениеот levski4 » 10 окт 2008 13:54

stramberk написа:СТАВА ВЪПРОС ЗА ИСТОРИЯТА НА НАШИЯ ФУТБОЛ.СПОРЕД МЕН ТОВА СА:
ЧЕРНО МОРЕ
БОТЕВ
ЛОКОМОТИВ
БЕРОЕ
ЧЕРНОМОРЕЦ
ЕТЪР
СЛИВЕН
МАРЕК
ПИРИН
ЛИТЕКС
ЛИТЕКС Е НА ПОСЛЕДНО МЯСТО,ТЕ СПОРЕД МЕН СА ИЗКУСТВЕН ОТБОР-БЕЗ ПУБЛИКА И БЕЗ ТРАДИЦИИ.ЗАВИСИМИ СА ИЗЦЯЛО ОТ КАПРИЗИТЕ НА ГОСП.ГАНЧЕВ.И СА ВРЕМЕННО ЯВЛЕНИЕ.

на първо място трябва да са тези,ставали шампиони-Ботев,Етър/за Литекс съм съгласен-те нямаше да са в "А" група посмъртно при други обстоятелства/,Локо също станаха по доста съмнителен начин шампиони,Берое също в доста"мътна вода "станаха,а останалите,доколкото знам не са ставали,така че Ботев и Етър или в обратен ред/спомнете си колко футболисти на Етър взеха бронзови медали 1994г./!За мен е това положението!!!

Goshko
Мнения: 34
Регистриран на: 02 окт 2008 12:59
Контакти:

Re: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Мнениеот Goshko » 10 окт 2008 14:00

lokosf_fan написа:nai dobriq provincialen otbor e levski
a nai golqma provincialna publika cska :lol:

а наи-големя селски превозвач е локо сф

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Мнениеот Ticha » 10 окт 2008 14:00

В последните 2 десетилетия това са Черно Море, Ботев, Локо Пд, Литекс, Нефтофимик.

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Мнениеот stramberk » 10 окт 2008 14:01

ЕТЪР ДА.НО СЕГА НЕ СЕ ЗНАЕ.ТО И ЛЕЧКОВ БЕШЕ ПРЕЗ 1994 ГОДИНА.И ТОЙ ПРЕРОДИ СЛИВЕН.А КОМПАНИЯТА ОТ ЕТЪР КАКВО ПРАВИ ЗА ЕТЪР-НИЩО.

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Мнениеот stramberk » 10 окт 2008 14:03

ЗНАЧИ СЕГА СТЕСНИХМЕ КРЪГА МЕЖДУ ЧЕРНО МОРЕ И БОТЕВ.ТОВА Е ЗА МЕН НАЙ РЕАЛНО.

zieg
Мнения: 119
Регистриран на: 09 окт 2008 16:01
Контакти:

Re: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Мнениеот zieg » 10 окт 2008 14:11

Аз на тоя пич от Сливен мога само да го попитам може ли да ми даде статистиката на всички велики в далечното минало отбори кой колко мача е имал в евротурнирите и сега на кое място се намират в ранглистата там!!! Когато в Ловеч преди има няма 10 години отборът играеше силно и публиката беше жадна за футбол, като за градец от 30 000 души , когато ни връчваха титлата стадионът побра около 10 000 души публика, на няколко пъти за финали на купата идваха по над 1000 човека, а през 2001 когато бихме Велбъжд за купата на България (сегашното Локо ПД) имаше 30 рейса от Ловеч и още десетки с коли !!!Всичко сега е до спонсорството. Мисля че има много по- мафиотски спонсори на други отбори от Гриша Ганчев, сега е наред Сливен да бие със съдии, но докато на се изиграе този полусезон и да се види кой къде ще зимува, не дейте да ми казвате Сливен шампион, или Локо Мездра шампион или Черно море шампион ...Жалко за Ботев наистина- единственият друг отбор в България който уважавам , защото наистина феновете му не си заслужават съдбата сега.А относно Сливен, Локо Пловдив (Кюстендил), Нефтохимик- това се казва искрица, а не от 10 години в 9 от тях да си в Евротурнирите и да си влезнал в групите на УЕФА и да си илзязал от там!!! Ще почакаме и ще видим!!! Преди да беше в професионалния футбол колко хора са ходили на мачове в Сливен или всичко е било Левски ЦСКА?! Много им пораснаха работите за 4 месеца...Излагате се!

P.S.: Някой да ми дефинира понятието "изкуствено създаден отбор", лапнали сте една фраза и до там, да не би да ви е яд че великите ви отбори от славното минало нямат пукната пара нито за база за футболисти за НИЩО! А този изкуствено "създаден отбор" и стадион си има лицензиран за УЕФА и футболисти си има скъпоплатени (друг е въпросът колко са качествени някой от тях). В Ловеч има професионален футбол от 1921 г. и така го пише на емблемата ни- а в Сливен от кога има? Без пари няма футбол! Няма ги времената където се е играело за по 4 кебапчета с половин питка и лимонада!
Последна промяна от zieg на 10 окт 2008 14:22, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Мнениеот Ticha » 10 окт 2008 14:18

stramberk написа:ЗНАЧИ СЕГА СТЕСНИХМЕ КРЪГА МЕЖДУ ЧЕРНО МОРЕ И БОТЕВ.ТОВА Е ЗА МЕН НАЙ РЕАЛНО.


Съгласен съм за последните години. Но ако говорим изцяло за всичките години откакто има футбол в БГ, такова сравнение не може и не е нормално според мене да се прави. Още по малко че погледнете какво се случва с отбори като Пирин...вече има 2 или 3 отбора Пирин и всеки от тях казва че е оригиналния. Същото важи и за Черноморец. Този Черноморец, който е в А група в момента не е оригиналния Черноморец. Може би има и други такива примери...

Оставете тия глупави класации за журналистите, а ние да се подкрепяме взаимно и да покажем на Софийските отбори, че не сме по слаби от тях. Така е и по цял свят, грандовете не са само от столицата. За справка - Лион, Марсилия, Ливърпул, Манчестър Ю, Барселона, Валенсия, Байерн, Милан, Интер, Ювентус и т.н

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Мнениеот gin » 10 окт 2008 14:23

като се почне от правописната грешка в заглавието на темата и се мине през изключително неопределения въпрос който е зададен, може да се заключи, че дискусията е безполезна. кой е най-добрияТ провинциален отбор въобще, преди известно време,вчера, днес, довечера или за месец декември? ако е за миналото има си вечна ранглиста и отговори.ако лежим на спомени сме загинали.полуфиналите на цска и левски вече не струват нищо освен да топлят сърцата на тези които са били свидетели на тях.днес падаме от бате,жилина, борац чачак,зимбру,тампере.с пристрастия ще заявя че литекс е най-добрият отбор извън софия в последните 10 години с подгласниц нефтохимик и пловдивската версия на велбъжд.като полвдивчанин не мога да не се преклоня пред ботев и всички които го обичат но историята не дава "хляб на масата"за временния литекс ще кажа че е първият отбор в българия който изгради АКАДЕМИЯ по еврообразец, та да може да има литекс и след Гриша Ганчев.
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

Потребителски аватар
stramberk
Мнения: 227
Регистриран на: 05 окт 2008 13:15
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРОВИНЦИАЛЕН ОТБОР

Мнениеот stramberk » 10 окт 2008 14:25

КЪРПАЧЕВ БЕШЕ ИМЕТО НА ВАШИЯ ОТБОР И НИКОГА НЕ Е ИГРАЛ В А ГРУПА.В ЕВРОТУРНИРИТЕ ИГРАХА ЛИТЕКС И ТАЗИ ГОДИНА.И СЕ ПРИДСТАВИХА ДОБРЕ.СЪОБРАЗЕНО С НАШАТА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ.НЕ ОБИЖДАМ ГАНЧЕВ ,НО НА БАЗАТА НА ТОВА ТОЙ КАКВО ВИ ДАВА И КАКВО ПОЛУЧАВА ДАЛИ НЯМА ДА МУ ОМРЪЗНЕ?И КАКВО СТАВА С ЛИТЕКС-КЪРПАЧЕВ?ЗА МЕН И НЕ САМО ЗА МЕН СТЕ ЕДНОДНЕВКА-МАКАР И ДА МЕ РАДВАТЕ С ХУБАВИ ПОБЕДИ НАД ЛЕВСКИ И ЦСКА ВСЕ ОЩЕ СТЕ МИ СЪМНИТЕЛНИ.


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта