Браво Сливен!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Saint Etienne
Мнения: 570
Регистриран на: 03 дек 2009 00:42
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот Saint Etienne » 06 дек 2009 17:42

Честита победа на Сливен.

Потребителски аватар
barabata.cska
Мнения: 324
Регистриран на: 27 авг 2009 23:33
Skype: barabata.cska
Местоположение: Vraca
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот barabata.cska » 06 дек 2009 17:46

unist_gp написа:Ботев и ЛокоПд не ги виждам как ще се спасят.тотаджиите Мездра също заслужават да изпаднат.какво браво на Сливен, 99% съм сигурен,че Батков и Лечков спечелиха от тотото покрай този цирк. довечера и Черноморец ще бие ЦСКА.

айде айде веднага цирк

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот SLAVMASTER » 06 дек 2009 17:52

честита играем честно,бием честно,има и такива неща като това днес да падне Левски,миналата година тука се измъкнаха с равен,за купата изкараха на продължения с съдиите.само незная защо се оправдават че били изморени от мачовете в лига Европа..............като не са за там да не ходят!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
CSKA ME
Мнения: 889
Регистриран на: 10 сеп 2009 10:14
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот CSKA ME » 06 дек 2009 17:54

Много важна победа ! Браво ! Бях на стадиона, и искам да попитам за средния пръст на За Соареш към феновете на Сливен ще има ли санкция?
''Глупакът има голямо предимство пред образования човек, той винаги е доволен от себе си'': Наполеон Бонапарт

''Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите'': Айнщайн

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот DukeUnv » 06 дек 2009 17:58

Чак тема пуснали за това, че Сливен бил Левски?! Вие май наистина мразите повече нас, от колкото да си обичате клуба? хахаххаа
Изображение

andro___1
Мнения: 52
Регистриран на: 09 авг 2008 07:13
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот andro___1 » 06 дек 2009 18:00

браво на сливен,докога измислени бразилчета и македончета ще се гаврят с това име бях на мача левски е жалка картинка

Потребителски аватар
CSKA ME
Мнения: 889
Регистриран на: 10 сеп 2009 10:14
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот CSKA ME » 06 дек 2009 18:01

DukeUnv написа:Чак тема пуснали за това, че Сливен бил Левски?! Вие май наистина мразите повече нас, от колкото да си обичате клуба? хахаххаа



[offtopic]безмислен пост. И темата в във форума на Сливен..[/offtopic]
''Глупакът има голямо предимство пред образования човек, той винаги е доволен от себе си'': Наполеон Бонапарт

''Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите'': Айнщайн

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот DukeUnv » 06 дек 2009 18:02

CSKA ME написа:
DukeUnv написа:Чак тема пуснали за това, че Сливен бил Левски?! Вие май наистина мразите повече нас, от колкото да си обичате клуба? хахаххаа



[offtopic]безмислен пост. И темата в във форума на Сливен..[/offtopic]


Не ми обяснявай кое е безмислено и кое не.. Можеш ли да ми кажеш, че това не е тема от чиста злоба към нас, а заради победата на сливен. 8-)
Изображение

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот child in time » 06 дек 2009 18:06

DukeUnv написа:
CSKA ME написа:
DukeUnv написа:Чак тема пуснали за това, че Сливен бил Левски?! Вие май наистина мразите повече нас, от колкото да си обичате клуба? хахаххаа



[offtopic]безмислен пост. И темата в във форума на Сливен..[/offtopic]


Не ми обяснявай кое е безмислено и кое не.. Можеш ли да ми кажеш, че това не е тема от чиста злоба към нас, а заради победата на сливен. 8-)


Всеки който победи софииските отборчета е достоен за уважение! Нямам нищо против към историята и успехите на Левски а спрямо това в което се е превърнала!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот ebaef » 06 дек 2009 18:09

DukeUnv написа:
CSKA ME написа:
DukeUnv написа:Чак тема пуснали за това, че Сливен бил Левски?! Вие май наистина мразите повече нас, от колкото да си обичате клуба? хахаххаа



[offtopic]безмислен пост. И темата в във форума на Сливен..[/offtopic]


Не ми обяснявай кое е безмислено и кое не.. Можеш ли да ми кажеш, че това не е тема от чиста злоба към нас, а заради победата на сливен. 8-)


Заглавието е : "Браво Сливен" и е във форума на Сливен..за какво да пишат друго


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта