Браво Сливен!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

видолов
Мнения: 84
Регистриран на: 13 окт 2009 23:09

Re: Браво Сливен!

Мнениеот видолов » 06 дек 2009 17:05

unist_gp написа:
child in time написа:
unist_gp написа:Ботев и ЛокоПд не ги виждам как ще се спасят.тотаджиите Мездра също заслужават да изпаднат.какво браво на Сливен, 99% съм сигурен,че Батков и Лечков спечелиха от тотото покрай този цирк. довечера и Черноморец ще бие ЦСКА.


Изпадането на Локомотив ли оправдава поредната излагация на Левски? Много изкревено мислене ако питаш мен!

viewtopic.php?f=1&t=34825&start=20
това го коментираме в друга тема :mrgreen:

Локото трябва да хване някой мач през пролетта, както срещу Монтана. ама да не дава, както стана с Мездра ;) Ботев нямат шанс в това първенство.

Браво Нострадамус.Коментирай вашите шансове за продължаване в ЛЕ :lol: На Ботев ги коментирай след първият пролетен кръг,когато стане поредният отбор който ви къса сините шорти тоя шампионат.
гаргамел обича хмел

Потребителски аватар
Cocaine
Мнения: 302
Регистриран на: 01 ное 2008 20:43
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот Cocaine » 06 дек 2009 17:11

child in time написа:Браво на Сливен! Победата е много сладка срещу " грандовете" нали ?


Оправяш ми настроеението с това, че продължаваш да считаш Левски за един от грандовете. :) Браво на Сривен, най-вече за това, че показа, че кризата при сините не е отминала. Не че на Батков му пука, той няма да направи никаква селекция зимата.

Иначе, радвайте се чорбари, нали се сещате, че няма да видите титла.
Батков: "Просто трябва да се успокоят и да играят. Купа – шок, Славия – шок, Иртиш – шок, Ботев в Пловдив– шок. Явно паднаха и психически, но айде стига, ние като пансион за благородни девици...виждате другите отбори какво правят"

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот child in time » 06 дек 2009 17:14

Cocaine написа:
child in time написа:Браво на Сливен! Победата е много сладка срещу " грандовете" нали ?


Оправяш ми настроеението с това, че продължаваш да считаш Левски за един от грандовете. :) Браво на Сривен, най-вече за това, че показа, че кризата при сините не е отминала. Не че на Батков му пука, той няма да направи никаква селекция зимата.

Иначе, радвайте се чорбари, нали се сещате, че няма да видите титла.


Грандове е в кавички! :)
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот marmi52 » 06 дек 2009 17:15

:mrgreen:

Не гледах мача и съм шокиран сега, когато научих резултата ! :shock:
Значи падението на "Левски" не е свършило ...
Ами, браво на момчетата от Сливен ! Все пак винаги, когато сочения като по-слаб отбор побеждава, аз се радвам независимо кой срещу кого играе ! :)
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
Kerer_777
Мнения: 85
Регистриран на: 05 дек 2009 18:50
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот Kerer_777 » 06 дек 2009 17:21

Чорбарите да не ке кефят толкова все пак играят с черноморец и Балъков им се е заканил тей чи да се замислят ко ги чака тях

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Браво Сливен!

Мнениеот PFC Litex » 06 дек 2009 17:26

E той мача довечера е Х2, ЦСКА и те ще са изморени, а и проблемите им в клуба са ясни.
Изображение

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Браво Сливен!

Мнениеот Sagittarius » 06 дек 2009 17:30

Тренировките на Гонзо

08:00-08:30 - събиране в базата.Изтрезняване за подпийналите.
09:00-11:00 - сутрешна тренировка.Кеч,свободна борба,ръгби,муай-тай-за подобряване на техническите умения на терена.
11:00-12:00-почивка.Рабех отива да удари едно..."сутрешно" за възстановяване.
12:00-13:00-обяд
13:00-15:00 - нахъсване от Гонзо - мощни крясъци и псувни,ругаене на всеки поотделно.Прожекция на клипове на брилятните отигравания на Гонзо с лактите,компилация на Вини Джоунс от годините му в Уимбълдън.За защитниците-компилация от "чисти" шпагати на Георги Марков-Рендето,за вратаря - компилация клипове на Урсуля как плюе върху паднали футболисти,как показва средни пръсти на публиката.
15:00-17:00-следобедна тренировка(тактическа) - Гонзо дава инструкции "Аре веееее ше ти е*а майката,като не може да го спреш го удари с лакът,спъни го...съдията на Левски ЧК рядко дава"..."Чччшшшш,аве Еньо,аз казах ли ти,като скачаш за всяка топка да му биеш по един лакът веее?Респект да има"
17:00-18:00 - Разбор - порой от псувни в съблекалнята,Гонзо държи тирада.
18:00-разпускане на играчите,сън.
23:00-06:00 - запой по барове и дискотеки,шофиране в нетрезво състояние,сбиване с мирни граждани(за отработване на техническите умения),сбиване с полицаи,ругатни,алкохолни припадъци
06:00-08:00-сън и почивка в РПУ-то или Изтрезвителя.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот petrof » 06 дек 2009 17:32

Sagittarius написа:Неведнъж съм го казвал-когато Левски и ЦСКА падат за мене деня се превръща в празник.Видяхте днес-съдията всячески буташе отбора на властта,но даже и с 14 човека се провалиха.Браво на Дуци!Голям тренер.Подигра се просто с аматьорчето Гонзо.Левски излязаха типично с духа на Гонзо - блъскай,ритай,бий лакти(3 нарисувани ЧК на левскари недадени :!: ),псувай съдиите при всеки тъч....Дуци ентелегентно се прибра 45 минути назаде,изчака Гонзето да грохне физически и просто го сгъна като дърводелски метър.Ако не беше отменения редовен гол и ако Сливен не спря да играе след 1:0....Левски отиваше на чиста тройка кебапчета с гарнитурка...особено с неадекватната смяна на Гонзето дето извади Рабех...ей тогава Сливен трябваше да вдигне оборотите и да шиба голове до откакт,жалко,че не разгромиха писачите на декларации с резултат.Много се радвам за Сливен,очаквам и Брестник да подпечата синия билет в сряда :mrgreen:

Колега и при мен е така. Загубите на Левски и ЦСКА са ми мехлем за сърцето и душата :lol:
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот POPCORN » 06 дек 2009 17:37

заслужена победа :!:
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Браво Сливен!

Мнениеот child in time » 06 дек 2009 17:41

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=106585 Имаме новина! Както се казва6е в едно предаване до преди време! :) :) :)
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта