БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот Sole » 03 май 2009 22:58

При едно нормално съдийство Сливен си вземаха мача без проблем.При 0:0 -дузпа за Сливен няма кой да свири.Ако,за същото нарушение не свирят дузпа за Левски.Цял месец ще леят сълзи и декларации.Също рядко се вижда в един мач толкова много измислени корнери,тъчове и фалове да се дадат за един отбор,в случая-Левски. :geek:

DJOCK
Мнения: 2
Регистриран на: 03 май 2009 23:18
Контакти:

Re:ОБИЧАЙТЕ ИГРАТА "ФУТБОЛ", А НЕ ИГРАТА "БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛ"

Мнениеот DJOCK » 03 май 2009 23:35

НЕ СЕ САМОЗАБЛУЖДАВАЙТЕ ПРИЯТЕЛИ , ВСИЧКО СЕ ЗНАЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО. КАК МОЖЕ ДА СЕ ДОПУСНЕ СЛИВЕН ДА БИЕ ЛЕВСКИ НА ГЕРЕНА. ТА ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО/ ЩЕ СТАНЕ КАТАКЛИЗЪМ У СОФИЯТА/. НАПРАВО МИ СЕ ГАДИ ОТ ЛЕФСКИ, ЦСКА..... , И ВСИЧКИ ПРЕХВАЛЕНИ В БЪЛГАРИЯ 'ГРАНДОВЕ". НАПРАВО СМЯХ В ЗАЛАТА . КАКВО СЕ ХАБИТЕ В С ТИЯ ИЗМИСЛЕНИ ИГРАЧИ, ТРЕНЕРИ, КЛУБОВЕ И Т.Н. МИ ТЕ СА ТРАГИЧНИ , И КАто вземете да ми се карате като , че ли не гледате диема и тв7 . / СПРАВКА ЕЛ КЛАСИКО/ , ЕТО ТОВА Е ИСТИНСКАТА ИГРА "ФУТБОЛ" , А НЕ ИЗМЪЧЕНОТО КОПИЕ "БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛ". И УТРЕ ПАК ОНИЯ ВЕЛИКИ РАЗБИРАЧИ ОТ ГОНГ ЩЕ УМУВАТ КАК ГОНЗО СЕ Е КОНТУЗИЛ И КАК ЩЕ Е НАЙ - ГОЛЯМАТА ЗАГУБА ЗА ЛЕВСКИ, И КАК ЦСКА ИМАТ ПО ГОЛЯМ 6АНС ЗА ПОБЕДА. МИ ТОВА СИ Е ЧИСТА ТРЕНЕРСКА ГРЕ6КА. 6ТО НЕ ИЗКАРА ГОНЗО / КАК МОЖЕ ДА ОСТАВИ6 НАЙ- ДОБРИЯ СИ ИГРА4 ДА СЕ ВЛА4И ПО ТЕРЕНА КОНТУЗЕН УЖАСНО . / МИ ТОЙ ГОНЗО НАКРАЯ НАПРАВО СИ УМРЯ ОТ БОЛКА ПИ4А.НАЛИ СА ГОЛЯМ ОТБОР ЛЕВСКИ , МАЙ НЕ Е ЧАК ТАКА ЩОМ И КОНТУЗЕНИТЕ ИГРА4И НЕ ИЗКАРВАТ , МАЙ ГИ ДОСТРАША И ТО ДОСТА , И ТОЙ ОТ КОЙ? ОТ СЛИВЕН /" СЕЛСКИЯ ОТБОР"/, МИ ТО ПОТАЯ ЛОГИКА И БАРСА СА СЕЛСКИ ПТБОР / НАЛИ НЕ СА ОТ СТОЛИЦАТА НА ИСПАНИЯ.ГОЛЯМ СТРАХ.

ТАКА , 4Е СПОРЕД МЕН ГОНЗО ПОВЕЧЕ ДА НЕ СИ МЪЧЕ ЗДРАВЕТО В ТОЗИ ОТБОР , А ДА СЕ ОТДАДЕ НА ЗАСЛУЖЕНА ПОЧИВКА ЩОТО Е ИСТИНСКИ БОЕЦ И ИГРА4 .ТОЙ НИЩО НЕ МОЖЕ ДА ДАДЕ НА ЛЕВСИ ПОВЕЧЕ. ТЕ САМО ГО ЗАКОПАВАТ . САМ ЛИ СА ИГРАЕ?

УСПЕХ НА ВСИЧКИ ОТБОРИ В БЪЛГАРИЯ И НАЙ- МНОГО НА ТЕЗИ ОТ ПРОВИНЦИЯТА . ТАМ Е ИСТИНАТА/ НАЙ- ВЕЛИКИТЕ ОТБОРИ В СВЕТА НЕ СА ИЗОБЩО ОТ СТОЛИЦИТЕ НА СТРАНИТЕ СИ/, САМО ТАКА ЩЕ СЕ ОПРАВИ РАБОТАТА У НАЩА БЪЛГАРИЯ.

УСПЕХ..

МНОГО МИ ИНТЕРЕСНО УТРЕ КАКВО ЩЕ КОМЕНТИРАТ ТОМИСЛАВ И КОМПАНИЯ. ПАК ПОЗНАТОТО НА ТОМИСЛАВ"АЗ ПО СЛАБ ЛЕВСКИ НЕ СИ СПОМНЯМ". СТИГА СТОВА ТОМЕ, КАЗВАЙТЕ НЕЩАТА КАКТО СА НАИСТИНА, ЧЕ ЛЕВСКИ Е СЛАБ И С ГОНЗО И БЕЗ ГОНЗО, И ЧЕ НА БАТКОВ МУ ДРЕМЕ ЗА ФУТБОЛА , ЛЕВСКИ И ЗА ВСИЧКО СВЪРЗАНО С ИГРАТА "ФУБОЛ", А ИСКА ДА СИ ПЕЧЕЛИ МАНГИЗИТЕ ВСЕ ПОВЕ4Е И ПОВЕ4Е . А НА ФЕНОВЕТЕ МАЙНАТА ИМ.

ПОЗДРАВЕТЕ НИКИ ОТ МЕН , И НАМЕРЕТЕ КОРЕСПОНДЕНТ ЗА СЛИВЕН , ЗАЩОТО ЗА ПО НАТАТЪК ШЕ ВИ ТРЯБВА ТАКЪВ. ИМА ХЛЯБ В ТОЗИ ОТБОР.

ПОЗДРАВИ
Г. ГЕОРГИЕВ

blue lagoon
Мнения: 328
Регистриран на: 05 фев 2009 22:11

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот blue lagoon » 04 май 2009 08:14

Ами защото на Смъркача Лечков така му е скимнало! Като всеки долен шеф на отбор от А група и той посъбра точки есента,за да продава сега! Срещу Левски няма кой да плати и затова играят! Дори и мангала Балъков се нагъзи на Супата за боклуджийските мангизи! А че Сливен имат отбор е ясно,че Левски са слаби,много слаби също е ясно!

bot1
Мнения: 16
Регистриран на: 24 сеп 2008 16:18
Контакти:

Re: БРАВО НА СЛИВЕН,НО ЗАЩО ЧАК СРЕЩУ ЛЕВСКИ!

Мнениеот bot1 » 04 май 2009 13:28

като се пиши за Левски истини- темата изчезва какви са тия от Гонг- не трябва да има различно мнение -напред цска и левски другите отбори да умират-та несе ли видя че бъдещето на националния отбор е в отбори като Сливен-борци нахъсани-а не мижитурки мислещи за дискотеки,като си облечат сините фанелки мислят че всичко се диктува от тях,и институциите работят за тях и Гонг -затова няма да имаме отбор за Европа-Сега Гонг са на ход изтрйте темата


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта