защо Сливен неиграят?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: защо Сливен продават мачове?

Мнениеот sedem_!_dva » 26 мар 2009 23:33

Много интересно как всеки говори за Европа, а неговия отбор нищо не е направил точно там, но се присмива на Левски например, че е отпаднал от БАТЕ, Жилина, Тампере... Но за победите не се говори нищо, все едно ги няма или пък са били не преди 3 години, а преди 33... Стига с тези комплексарски коментари, гледайте и положителната страна, а не само загубите. ;)
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: защо Сливен продават мачове?

Мнениеот child in time » 26 мар 2009 23:36

Положителния баланс в Шампионска лига? Успехите от миналата година?
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: защо Сливен продават мачове?

Мнениеот slavia_forever » 26 мар 2009 23:39

sedem_!_dva написа:Много интересно как всеки говори за Европа, а неговия отбор нищо не е направил точно там, но се присмива на Левски например, че е отпаднал от БАТЕ, Жилина, Тампере... Но за победите не се говори нищо, все едно ги няма или пък са били не преди 3 години, а преди 33... Стига с тези комплексарски коментари, гледайте и положителната страна, а не само загубите. ;)

Хем има време, хем времето лети! ;)
[video]http://vbox7.com/play:39bf81f9[/video]
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: защо Сливен продават мачове?

Мнениеот sedem_!_dva » 26 мар 2009 23:39

child in time написа:Положителния баланс в Шампионска лига? Успехите от миналата година?


1/4 финал за УЕФА или за теб това не е нищо... Няма и да знаеш никога каква е тръпката на стадиона и да обърнеш примерно Удинезе за едно полувреме или гола с/у Динамо Б в последната секунда, кво ти обяснявам и аз...
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: защо Сливен продават мачове?

Мнениеот child in time » 26 мар 2009 23:42

sedem_!_dva написа:
child in time написа:Положителния баланс в Шампионска лига? Успехите от миналата година?


1/4 финал за УЕФА или за теб това не е нищо... Няма и да знаеш никога каква е тръпката на стадиона и да обърнеш примерно Удинезе за едно полувреме или гола с/у Динамо Б в последната секунда, кво ти обяснявам и аз...


Наистина какво ли ми обясняваш ! Старите лаври - са стари! Време е за нещо ново!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: защо Сливен продават мачове?

Мнениеот sedem_!_dva » 26 мар 2009 23:57

child in time написа:
sedem_!_dva написа:1/4 финал за УЕФА или за теб това не е нищо... Няма и да знаеш никога каква е тръпката на стадиона и да обърнеш примерно Удинезе за едно полувреме или гола с/у Динамо Б в последната секунда, кво ти обяснявам и аз...


Наистина какво ли ми обясняваш ! Старите лаври - са стари! Време е за нещо ново!


Стари лаври... :lol: Колко стари бе, отпреди 2 сезона, ама тогава гледахте тъпо в телевизорите си и яко злоба. :D А и какво даваш оценки на отбора ми и се присмиваш, аз да пиша за Локо нещо, въпреки че мога... Например вашия отбор, като игра в Европа какво направи... освен 0:4 и 0:2 от Брюж и почетно отпадане от "коравия" дебютиращ английски евроучастник Болтън... За друго не се сещам. :?
Доста смешно звучи коментара ти за Левски на фона на мачовете от ваша страна или ти не мислиш така. :lol:
И какво ново нещо ще има новия сезон, ти и повечето нещастници чакате само Левски да загуби и това ви е повода за радост, но ако Левски бие тогава какво правим...
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: защо Сливен продават мачове?

Мнениеот child in time » 27 мар 2009 00:03

sedem_!_dva написа:
child in time написа:
sedem_!_dva написа:1/4 финал за УЕФА или за теб това не е нищо... Няма и да знаеш никога каква е тръпката на стадиона и да обърнеш примерно Удинезе за едно полувреме или гола с/у Динамо Б в последната секунда, кво ти обяснявам и аз...


Наистина какво ли ми обясняваш ! Старите лаври - са стари! Време е за нещо ново!


Стари лаври... :lol: Колко стари бе, отпреди 2 сезона, ама тогава гледахте тъпо в телевизорите си и яко злоба. :D А и какво даваш оценки на отбора ми и се присмиваш, аз да пиша за Локо нещо, въпреки че мога... Например вашия отбор, като игра в Европа какво направи... освен 0:4 и 0:2 от Брюж и почетно отпадане от "коравия" дебютиращ английски евроучастник Болтън... За друго не се сещам. :?
Доста смешно звучи коментара ти за Левски на фона на мачовете от ваша страна или ти не мислиш така. :lol:
И какво ново нещо ще има, ти и повечето нещастници чакате само Левски да загуби и това ви е повода за радост, но ако Левски пак бие тогава какво правим...


Колкото и да ти е странно за всеки успех на БГ отбор навън съм се радвал безмерно и като стигнахте1/4 финала и като влезнахте в Шампионска лига! Заради второто си бях купил фланелка на Левски и гледахме мача с Ботевисти, ЦСКАри, Слависти и какви ли още не! Радвах се като малко дете! Но това беше преди 2 години а от тогава нещата с движат на зле!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
АСМ1899
Мнения: 622
Регистриран на: 05 юни 2008 11:41
Контакти:

Re: защо Сливен продават мачове?

Мнениеот АСМ1899 » 27 мар 2009 00:05

Пак за друго се говори в тая тема, а не според заглавието! Сливен не продават мачове, а просто това са им възможностите и това е! Не ми говорете глупости, че падали защото тия отбори дето ги бият играят после с ЦСКА! Защо поне веднъж не приемем, че даден отбор е в "дупка" и губи мачове?
Вие сте млада и красива, имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика, имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева? Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: защо Сливен продават мачове?

Мнениеот sedem_!_dva » 27 мар 2009 00:10

child in time написа:
sedem_!_dva написа:Стари лаври... :lol: Колко стари бе, отпреди 2 сезона, ама тогава гледахте тъпо в телевизорите си и яко злоба. :D А и какво даваш оценки на отбора ми и се присмиваш, аз да пиша за Локо нещо, въпреки че мога... Например вашия отбор, като игра в Европа какво направи... освен 0:4 и 0:2 от Брюж и почетно отпадане от "коравия" дебютиращ английски евроучастник Болтън... За друго не се сещам. :?
Доста смешно звучи коментара ти за Левски на фона на мачовете от ваша страна или ти не мислиш така. :lol:
И какво ново нещо ще има, ти и повечето нещастници чакате само Левски да загуби и това ви е повода за радост, но ако Левски пак бие тогава какво правим...


Колкото и да ти е странно за всеки успех на БГ отбор навън съм се радвал безмерно и като стигнахте1/4 финала и като влезнахте в Шампионска лига! Заради второто си бях купил фланелка на Левски и гледахме мача с Ботевисти, ЦСКАри, Слависти и какви ли още не! Радвах се като малко дете! Но това беше преди 2 години а от тогава нещата с движат на зле!


Ако е вярно това мога да ти кажа само БРАВО. ;) Ще видим този сезон какво ще бъде, надявам се да имам още радостни мигове в домакинските мачове на Левски и ако имам възможност пак в някои гостувания в Европа... ;)
Последна промяна от sedem_!_dva на 27 мар 2009 00:11, променено общо 1 път.
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: защо Сливен продават мачове?

Мнениеот drughi » 27 мар 2009 00:10

АСМ1899 написа:Пак за друго се говори в тая тема, а не според заглавието! Сливен не продават мачове, а просто това са им възможностите и това е! Не ми говорете глупости, че падали защото тия отбори дето ги бият играят после с ЦСКА! Защо поне веднъж не приемем, че даден отбор е в "дупка" и губи мачове?


Напълно съм съгласен 8-)
Изображение


Върни се в “Сливен”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост