Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Мнениеот MoNteS_07 » 14 май 2010 22:21

Въпреки,че съм миньорец пожелавам успех на Мездра в този мач зада не испаднат а онея от Пловдив да испаднат ще е супер просто.А най-добре щеше да е и двата отбора с името Локомотив да испаднат :)
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

Потребителски аватар
supershampion2004
Мнения: 175
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:06

Re: Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Мнениеот supershampion2004 » 14 май 2010 22:30

MoNteS_07 написа:Въпреки,че съм миньорец пожелавам успех на Мездра в този мач зада не испаднат а онея от Пловдив да испаднат ще е супер просто.А най-добре щеше да е и двата отбора с името Локомотив да испаднат :)


Кой ги допуска такива олигофрени във форума на Гонг???
Победа от вас не искаме знай, а просто битка докрай!
Изображение

Потребителски аватар
PB1936
Мнения: 159
Регистриран на: 13 окт 2009 16:58
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Мнениеот PB1936 » 15 май 2010 01:11

Ти пък какво се учудваш.Специално този господинчо горе е представител на онази прослойка нецивилизовани субекти от шоплука,от които са произлезли приказките за Вуте и Геле.И той не знае за кой отбор е точно,гледа на другите да им е зле,не е важно те как ще са.

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Мнениеот Siegfried » 15 май 2010 11:08

Локомотив Мездра бие с 4-0 Миньор .

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 15 май 2010 12:35

PB1936 написа:Ти пък какво се учудваш.Специално този господинчо горе е представител на онази прослойка нецивилизовани субекти от шоплука,от които са произлезли приказките за Вуте и Геле.И той не знае за кой отбор е точно,гледа на другите да им е зле,не е важно те как ще са.


Явно не е бил на мача в Перник,на 26.04. Иначе нямаше да се чуди.Там,в Перник,за първи път видях някакви горски същества,които подкрепяха отбора си от храстите и дърветата. ;) Иначе Локо Мз ще бият.Щом даже и миньорите ги подкрепят...
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Мнениеот MoNteS_07 » 15 май 2010 12:40

Зависта ви е голяма,но Б група ви зове!
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Мнениеот v.r.s. » 15 май 2010 14:52

Аз съм Миньорец и като такъв искам отбора ми да победи,без да ме интересува кой ще изпадне. Дори за мен е чест отбора да играем ферплей и по този начин,успее ли да победи да има заслуга за отпадането на Локомотив Мездра. Нищо лично към тях,но така трябва да се играе.

До колегата "Миньорец",не мога да си представя,че наистина може да си такъв и да искаш отбора ни да загуби,поради каквато и да е причина.

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Мнениеот MoNteS_07 » 15 май 2010 15:37

v.r.s. написа:Аз съм Миньорец и като такъв искам отбора ми да победи,без да ме интересува кой ще изпадне. Дори за мен е чест отбора да играем ферплей и по този начин,успее ли да победи да има заслуга за отпадането на Локомотив Мездра. Нищо лично към тях,но така трябва да се играе.

До колегата "Миньорец",не мога да си представя,че наистина може да си такъв и да искаш отбора ни да загуби,поради каквато и да е причина.

Виш са както каза един колега в форума на Миньор.По добре е Пловдивския локомотив да испадне за нас откадето и да го погледнеш.Много по добър отбор са от този на Мездра.А и ми се струва,че ще има голяма разруха в играта и ще се превърнем отбор който се бори за оцеляване.Тогава пловдивчани ще са ни конкурентни и ще е много по-трудно срещу тях отколкото срещу Мездра.То се знае,че Мездра,ако не е тази година то доготина ще испадне.Докато Пловдив,ако остане ще е фактор в първенството.За това ми се иска те да испаднат.
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

Потребителски аватар
PB1936
Мнения: 159
Регистриран на: 13 окт 2009 16:58
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Мнениеот PB1936 » 16 май 2010 00:05

MoNteS_07 написа:Зависта ви е голяма,но Б група ви зове!


Каква завист бе,момче.Ние сме отбор,неразделна част от "А" група,с традиции именно тук.Вие сте отбор за и с традиции в "Б" група.За каква завист може да става въпрос.Най-логичното нещо щеше да е,ако миналата година си бяхте изпаднали.Влязохте в "А" група по глупав начин,уж сте голяма агитка-и това не доказахте.Като жител на град Пловдив ми е някак невъзможно да завиждам на който и да е в тази изстрадала държавица.

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Локомотив (Мз) - Миньор (Пк)

Мнениеот MoNteS_07 » 16 май 2010 20:08

Мерси за обясненията много ви благодаря.Честито на Пловдивчани.Честито на перничани за победата.И жалко за Локо добър отбор поне според мен очаквам завръщането ви догодина.МИНЬОР ПЕРНИК ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА (Н)
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта