локо м май се спаси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mesten123
Мнения: 91
Регистриран на: 11 фев 2010 14:28
Контакти:

локо м май се спаси

Мнениеот mesten123 » 27 апр 2010 08:34

с оглед на може би най лесната програма от съперниците си за спасение локо взима 9 т и догодина пак в А група .
Така три кръга преди края Локо Пловдив е 13-и с 27 точки, но има изключително тежка програма - домакинства на Литекс и Локомотив София и гостуване на Славия.

14-ият Локомотив Мездра има 23 точки, но ще има служебна победа над Ботев Пловдив и два мача у дома - срещу Сливен и Миньор Перник.

Застрашен от изпадане е и Сливен, който е 12-и с 28 точки. До края войводите гостуват на Локомотив Мездра и Левски и играят на свой терен с Пирин Благоевград.

vesodoc
Мнения: 606
Регистриран на: 14 авг 2008 00:08
Контакти:

Re: локо м май се спаси

Мнениеот vesodoc » 27 апр 2010 08:48

Вие най-много заслужавате да останете в А група.
Въпреки че току виж Сливен вземе точка-три от мача с нас.
Особено ако Гонзо заложи на изключително експерименталната схема 1-3-2-3-3 примерно с Бардон вратар, а Жоро Петков централен бранител и Бензукан офанзивен халф...

boji_levski
Мнения: 290
Регистриран на: 15 фев 2009 12:13
Контакти:

Re: локо м май се спаси

Мнениеот boji_levski » 27 апр 2010 08:54

Дано сливен изпадне заради уредения ма4 с берое.Успех!!!

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: локо м май се спаси

Мнениеот MaRTo1233 » 27 апр 2010 09:03

boji_levski написа:Дано сливен изпадне заради уредения ма4 с берое.Успех!!!


От къде знаеш че е уреден мача бе ... дай някакви доказателства.... и на сичкото отгоре знам че Берое по принцип не купува или продава мачове ..... ей аман от разбирачи за уреждане на мачове ...
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
ivaylito
Мнения: 139
Регистриран на: 05 сеп 2009 13:20
Контакти:

Re: локо м май се спаси

Мнениеот ivaylito » 27 апр 2010 09:07

boji_levski написа:Дано сливен изпадне заради уредения ма4 с берое.Успех!!!

Дано останете за сметка на Сливен и стига с тия уредени мачове на Берое.Берое откакто остана и на теория прозто вече не се напъват,усилията и мислите са насочени за купата,толкова ли не можа да го разберете,за какво да се напъват да помагат на други отбори.Уж сме лягали на Локо ПД,значи ако е така ще искаме да спасяваме тях,защо тогава ще даваме на Сливен?Сигурно сме взели от всичките пари,Берое мачове не урежда запомнете го,просто първенството е отписано,а и с Мездра нищо не играхме,но те изпуснаха да ни бият и имахме късмет да вкараме гол и така свърши мача.Айде успех ви пожелавам и стига с тия уговорки.

bogdanov64
Мнения: 114
Регистриран на: 29 мар 2010 14:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: локо м май се спаси

Мнениеот bogdanov64 » 27 апр 2010 09:13

От трите отбора борещи се за оставане в А група Локо Мз ми е най-симпатичен. Бях на мача им с Берое и бях един от тези които ръкопляскаха и на двата отбора накрая. Яд ме е че падаме, да не кажа нещо друго, от смешници като Сливен и Локо Пд но въпреки всичко мисля, че Локо Мз ще се спаси.
А логиката "защо като сме дали на Локо Пд ще даваме на Сливен" е супер тъпа - ами защото има и Локо Мз. Моля мислете малко.

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: локо м май се спаси

Мнениеот емо73канар » 27 апр 2010 09:13

И вие и Сливен сте за Б,защото постоянно уреждате мачове.
Дано Локо Пловдив се спаси.

Потребителски аватар
ivaylito
Мнения: 139
Регистриран на: 05 сеп 2009 13:20
Контакти:

Re: локо м май се спаси

Мнениеот ivaylito » 27 апр 2010 09:19

bogdanov64 написа:От трите отбора борещи се за оставане в А група Локо Мз ми е най-симпатичен. Бях на мача им с Берое и бях един от тези които ръкопляскаха и на двата отбора накрая. Яд ме е че падаме, да не кажа нещо друго, от смешници като Сливен и Локо Пд но въпреки всичко мисля, че Локо Мз ще се спаси.
А логиката "защо като сме дали на Локо Пд ще даваме на Сливен" е супер тъпа - ами защото има и Локо Мз. Моля мислете малко.

За мен всяка логика че Берое урежда мач е тъпа.Просто няма кой да уреди мач в Берое,Берое не е на никой в момента че някой да тръгне да прави пари на гърба на отбора.А и Мездра можеха да си ни бият просто изтърваха много положения,така че едва ли сме играли против Мездра.Локо Мз имат лесна програма,а Локо пд май имат най-голяма вероятност да си заминат,защото просто повече от 3 точки не виждам как ще вземат,а Мездра спокойно си правят 9 точки.Сливен са много слаби и няма да им е трудно с тях,само последния мач с Миньор може да им е труден,така че всичко си зависи от вас за да се спасите.

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: локо м май се спаси

Мнениеот Siegfried » 27 апр 2010 09:26

Локо Мездра имат шансове да се спасят , но едно съм научил от футбола като цяло - лесен мач или лесна програма не съществуват като понятия или термини в най-великата игра .
[center][/center]

Потребителски аватар
black&white
Мнения: 376
Регистриран на: 26 апр 2009 10:06
Контакти:

Re: локо м май се спаси

Мнениеот black&white » 27 апр 2010 09:43

от смешници като Сливен и Локо Пд

ехооо, bogdanov, я се осъзнай малко!
А иначе по темата - на Локо Пд му трябват 6 точки в оставащите 3 мача. Не е никак невъзможно предвид това, че Литекс може и да не се напъне да стане шампион именно в Пловдив, а следващия кръг в Ловеч, Славия не играе вече за нищо, а Локо Сф последния кръг също вероятно няма да играе за нищо.
Сливен си взе каквото му трябваше, най-много да изненада Мездра. Така че изпадащият е...


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост