Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот Siegfried » 21 мар 2010 19:44

Има ли някой , който иска да сподели още нещо ? Някакви подробности например ?

Потребителски аватар
Porto
Мнения: 272
Регистриран на: 09 мар 2010 18:28
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот Porto » 21 мар 2010 19:49

Аз искам да кажа,че служебнат загуба е ясна там 0:3 или 0:4 не виждам нищо историческо в това,чо получават 3 точки по служебен път.Виждам нещо лошо в феновете,въпросът е ,че не е във всички,а в онази група от 100-150 човека лумпени,които си позволяват да ни представляват нас,многобройните и верни цесекари и да ни изкарват изроди и нас,нищо че ние нямаме нищо общо и сме твърдо портив таква действия.За ЦСКА ще е най0страшно енентуалното отнемане на точки.Ама какво да правим,видяло се е,че пак ще духаме супата.Не знам.Очаквах да се помъчим да станем шампиони да стане един чудесен полусезон,защо не да вземем и титлата,днес слаб мач,случва се,но касво беше по дяволите това!?!Дано се оправи отбора и клуба,онези лумпени за мен повече не трябва да стъпват на стадиона поне 5 години.
Изображение

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот styopa » 21 мар 2010 19:54

Според мен нито победата за Мездра е 100%.Все пак сме виждали финали за ШЛ да се обръщат за 5 мин!Нито е 100% какво точно ще реши БФС ;) Всички знаем колко странни решения някой път вземат в полза на по-влиятелните страни ;)

Потребителски аватар
BPFC1912
Мнения: 696
Регистриран на: 17 окт 2008 00:53
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот BPFC1912 » 21 мар 2010 20:00

На мен друго ми е интересно - като ходихме ние навън, на почти всички срещи имаше и полиция от Пловдив и то в голямо количество. Защо днес не е имало полиция от София или това е заради дължимите пари от ръководството на Цска към органите на мвр ?

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот styopa » 21 мар 2010 20:05

BPFC1912 написа:На мен друго ми е интересно - като ходихме ние навън, на почти всички срещи имаше и полиция от Пловдив и то в голямо количество. Защо днес не е имало полиция от София или това е заради дължимите пари от ръководството на Цска към органите на мвр ?



Нали знаеш че клубовете ако не са се разбрали за тия пари ЦСКА досега да е изгорял 100пъти ;) Така че едва ли точно това им е проблема на организацията в Мездра!

Sasho1914
Мнения: 41
Регистриран на: 13 дек 2009 20:33
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот Sasho1914 » 21 мар 2010 20:08

Служебната победа ще е 4-0 по правилник.

Честито на Локото и на нашето момче Иса! Играха по-добре и логично поведоха. Поведението на наркоманите-фенове на чорбата ги видя цяла България, коментарът е излишен. Искането за преиграване е меко казано нагло.
Отборът от Панчарево заслужава много сериозно наказание, това им поведение не е прецедент, а вече е за ТРЕТИ път! Логично би било изваждане от А група - този отбор има доста дългове, а феновете му доказаха за пореден път, че са недостойни за елита.


IvoDivo
Мнения: 263
Регистриран на: 10 юни 2008 16:10
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот IvoDivo » 21 мар 2010 20:12

това оправдание с организацията с липсата на полиция е голяма смехория.... Ами на мача в Ловеч като имаше организация? като имаше ограда? като имаше полиция? .... ами резултата беше същия.... влезнаха си на терена без проблеми...само дето тогава реваха че полицаите ги били, а сега нямаше кой да им разбие кухите глави.... Това не са фенове на ЦСКА, това не са фенове на футбола... това е неква збирщини идиоти и хулигани, които според мен нямат мястото не само на стадиона, ами и свободно движещи се на улицата!!

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот birabecks » 21 мар 2010 20:15

BPFC1912 написа:На мен друго ми е интересно - като ходихме ние навън, на почти всички срещи имаше и полиция от Пловдив и то в голямо количество. Защо днес не е имало полиция от София или това е заради дължимите пари от ръководството на Цска към органите на мвр ?


Точно така се прави - нас ни ескортираха от Пловдив до София и обратно за мача с ЦСКА. За мача с Берое също,а да не говоря за организацията в Ст.Загора - кордон и отцепки навсякъде,от магистралата до стадиона и обратно.Иначе днес тези,червените, се изложиха много.Вкараха им един гол,видяха че ще падат и айдееее - нахлуване :lol: Що не пробват тоя номер в Пловдив,Зарата или Варна ? Мъже големи ,ей...
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

gong
Мнения: 291
Регистриран на: 20 май 2008 00:16
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот gong » 21 мар 2010 20:19

Sagittarius написа:Честита победа за Локо Мз,те се бориха,много хора очакваха да полегнат,Тото Мз и т.н. но се случи точно обратното.
Естествено - Локо Мездра не са Славия. ;)
Когато си прост, то е завинаги!


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта