Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот Siegfried » 21 мар 2010 18:57

На днешния ден Локо Мз беше напът да победи ЦСКА за първи път в историята си . И в крайна сметка успя макар и по служебен път ! Честито , макар че победата беше помрачена от ужасната постъпка на феновете на ЦСКА . Искам да разбера какво мислят и феновете на Локо Мз по въпроса за инцидента .

В крайна сметка - има ли някои уточняващи подробности от инцидента , които могат да внесат малко повече яснота около случая ? Някой може ли да каже нещо и за условията на терена ? Или за охраната ? Все пак вие сте били там и може да хвърлите малко повече светлина около съмненията ни ?

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот difeza » 21 мар 2010 19:08

Искам да ви честитя победата макар и служебна.Няма какво да коментираме повече тези наркомани.Дано да има сериозни наказания.

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот batceko » 21 мар 2010 19:10

.... мисля че няма значение дали е имало пропуски в организацията на мачовете в Мездра щото досега никога не се е случвало подобно нещо при гостуване на чужди отбори ... най важното е да стане ясно дали и по чия заповед феновете нахлуват на терена щото е повече от ясно че целта е била прекратяване на мача с цел преиграване и надежда за по добър резултат ... това е жалко за Локото щото веднъж ще иман шанс да бият чорбата и те ще направят всичко възможно това да не стане .. но това никой не учудва - всички знаем какъв отбор е цецка и това че направиха поредния резил в бг историята си е нещо нормално , не вярвам да ги извадят от групата , но това няма значение - червеното им дупе за пореден път лъсна , мисля че това е достатъчно , щото е необходимо от време на време да се напомня на малките кои са цецка ... все пак жалко за Локото ако от комисиите ги преебат и насрочат преиграване , което няма да е учудващо :o

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот Siegfried » 21 мар 2010 19:10

Мачът ще бъде служебна победа с 3-0 за Локото . Сигурен съм .

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот sslevski » 21 мар 2010 19:15

Siegfried написа:Мачът ще бъде служебна победа с 3-0 за Локото . Сигурен съм .

4:0

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот Sagittarius » 21 мар 2010 19:17

Какво значи пропуски в организацията?Колко отбора гостуваха в Мездра?Имаше ли проблеми?Не.Когато един идиот иска да прави идиотизъм винаги ще намери как.Честита победа за Локо Мз,те се бориха,много хора очакваха да полегнат,Тото Мз и т.н. но се случи точно обратното.

ПС:Иначе,защото чувам подхвърляния за преиграване,за доиграване,че дори и върховната наглост - служебна победа за ЦСКА - ако нещо от тези неща стане със сигурност повече никога няма да гледам български футбол през живота си въпреки,че го обичам страшно много и е част от живота ми.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот Siegfried » 21 мар 2010 19:22

Sagittarius написа:Какво значи пропуски в организацията?Колко отбора гостуваха в Мездра?Имаше ли проблеми?Не.Когато един идиот иска да прави идиотизъм винаги ще намери как.Честита победа за Локо Мз,те се бориха,много хора очакваха да полегнат,Тото Мз и т.н. но се случи точно обратното.

ПС:Иначе,защото чувам подхвърляния за преиграване,за доиграване,че дори и върховната наглост - служебна победа за ЦСКА - ако нещо от тези неща стане със сигурност повече никога няма да гледам български футбол през живота си въпреки,че го обичам страшно много и е част от живота ми.

Прав си , но колкото повече узнаем за инцидента , толкова по-добре , нали ?

penkov87
Мнения: 129
Регистриран на: 07 юни 2008 06:41
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот penkov87 » 21 мар 2010 19:27

защо стадиона на локо мездра да е опасен колко отбора са минали от там
такова чудо не сам виаждал да нахлуят на терена
това не нормално
Последна промяна от penkov87 на 21 мар 2010 19:28, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот Siegfried » 21 мар 2010 19:27

penkov87 написа:защо садиона на локо мездра да е опасен колко отбора са минали от там
такова чудо не сам виазал да нахлуят на терена
това не нормално

Редактирай си мнението , за да не го докладвам .

penkov87
Мнения: 129
Регистриран на: 07 юни 2008 06:41
Контакти:

Re: Исторически/Панически ден за Локомотив Мездра

Мнениеот penkov87 » 21 мар 2010 19:32

Siegfried написа:
penkov87 написа:защо садиона на локо мездра да е опасен колко отбора са минали от там
такова чудо не сам виазал да нахлуят на терена
това не нормално

Редактирай си мнението , за да не го докладвам .

ок готово


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта