грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот Alternative » 19 мар 2010 23:27

expensive написа:Друг е въпроса, че изобщо е недопустимо да се кръсти футболен отбор на името на Ботев или Левски!!!
Това е буквално гавра с националните символи на тази държава .. :evil:


Кой си пък ти,че ще даваш съвети кое трябва и кое не трябва!?Дървен философ.
Последна промяна от Alternative на 19 мар 2010 23:57, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот demy27 » 19 мар 2010 23:43

Прави ми впечатление, че срещу този резултат най-много реват разни червени и жълти фенове, едните си мислят, че сме купили мача и ги е яд, че и те не са го направили, а на другите единствената радост останаха загубите на Локомотив. И едните и другите са безкрайно жалки.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

The true
Мнения: 32
Регистриран на: 31 окт 2009 22:13
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот The true » 20 мар 2010 00:02

Какво се пенявите ?! Той ЕФУ си го показа рано-рано:
БЪЛ 15:00 А007 мин. 5 БЕРОЕ - ЛОКОМОТИВ ПД 2.25 -3.25 -2.10
Беше ясно като бял ден, тука се нервят тези , които не заложиха за Локото и пропуснаха МЕГА АВАНТАта !
Аз съм доволен, нека има повече такива подаръци та и ние да намажем в тая криза.
БЛАГОДАРЯ на футболистите/"артистите", че вече и те се грижат за народа в тия тежки времена.
Нека А група я направят с 30 отбора и да има месечно всеки ден по 1 мач - и край на кризата. Седиш си пред компа и си цъкаш на БГ лайва или по телефона директно от стадиона (браво на ЕФУ !). И пролетариите си напускаме работата и капиталистите ще ни се молят по домовете лично да се върнем (че иначе загиват) и ще ни примамват с високи заплати и пак край на кризата.
А като се опаричим - край със залозите. И футболистите могат да спрат да редят мачовете, и ние ще се върнем по стадионите и те ще печелят вече от билетчетата и абонаментните карти, фланелки, шалчета и т.н. Ще можем пак и децата си да водим и те да се възхищават на мъжеството и спортсменството и да растат като добри българи.

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот Alternative » 20 мар 2010 00:12

demy27 написа:Прави ми впечатление, че срещу този резултат най-много реват разни червени и жълти фенове, едните си мислят, че сме купили мача и ги е яд, че и те не са го направили, а на другите единствената радост останаха загубите на Локомотив. И едните и другите са безкрайно жалки.


Честно казано слабо ме вълнува какво правите.Достатъчно проблеми си имаме с бъдещето на Ботев.
Изображение
Изображение


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта