грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот dodo7271 » 19 мар 2010 17:58

JimBeam написа:
dodo7271 написа:Вие сте непоправимо болни, пичове. Ебати дебилите сте. Няма такави олигофрени - фенове. Повтаряте като папагали - уговорен, та уговорен. ДАЙТЕ ЕДНО ДОКАЗАТЕЛСТВО. Мисля, че футболът в България трябва да бъда забранен със закон, заради удивително тъпите запалянковци, като вас.

Доказателството беше там на терена където Берое за първи път този сезон нямаше идея къде се намира, нямаше един сериозен удар към вратата.Този Берое беше друг и го нямаше онзи който мачкаше от атаки отборите които гостуваха там ние, Литекс, Локо Сф и т.н.

По същата логика сега трябва някой фен на Литекс да дойде и да поиска доказателство, че титлата им била обещана/купена.Всичките говорите когато на вас не ви изнася.


" :) Берое нямал идея" - :) Като използваш готови фрази, изобщо знаеш ли за какво говориш? Имам една идея - що не пратиш един имейл на Алекс Фъргюсън и го питай: "Абе вие що продадохте мача на Фулъм (0:3), що нямахте идея в атака, що бяхте друг отбор, а не този срещу "Сити" или "Арсенал"?
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот david_villa » 19 мар 2010 17:58

Не съм гледал мача, но си мисля, че "Локо" Пд няма как да изпадне, дори пак да беше загубил. Аз също понякога търся интригата, но не е хубаво да си с предварителното очакване за телето под вола.
А Мездра нали са колосът на родния футбол, за ЦСКА ще е чест да вкара дори почетен гол при разгрома си...

rolik
Мнения: 162
Регистриран на: 09 мар 2010 10:32
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот rolik » 19 мар 2010 18:07

май вече всички разбраха, че локо може да бие всеки и навсякъде.радвайте се цесекари че мача ви с нас мина...

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот анто маина » 19 мар 2010 18:12

Във всеки мач до края на първенството ли ще се съмнявате?
Прав си колега Локо може да бие всеки ,както и всеки може да бие Локо.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот veni__85 » 19 мар 2010 18:15

rstein написа:Отбори като Мездра, Своге и Монтама нямат място в А-група! В А-група трябва да има отбор от Русе, отбор от Плевен и Ботев-Пловдив :roll:

Да ама за съжаление в Плевен вече няма професионален футболен тим.

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот Angoff » 19 мар 2010 18:45

rolik написа:май вече всички разбраха, че локо може да бие всеки и навсякъде.радвайте се цесекари че мача ви с нас мина...

Аве гаргамел да се радвам,че не ви свирнаха още 15 дузпи ли ?
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

joro65
Мнения: 752
Регистриран на: 02 ное 2009 00:32
Skype: KOMAZEC
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот joro65 » 19 мар 2010 18:48

За първи път видях отбор да губи в резултата с 1 гол и да бави!!!Последните 10 мин 2 пъти влиза носилка за играчи на Берое и после бързо се изправят на крака!
Изображение

Потребителски аватар
rstein
Мнения: 256
Регистриран на: 05 мар 2010 20:21

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот rstein » 19 мар 2010 18:48

veni__85 написа:
rstein написа:Отбори като Мездра, Своге и Монтама нямат място в А-група! В А-група трябва да има отбор от Русе, отбор от Плевен и Ботев-Пловдив :roll:

Да ама за съжаление в Плевен вече няма професионален футболен тим.

А защо не и В.Търново - Етър е ставал шампион, футболен център! ТНочно заради корупцията съществуват някои отбори, да не казвам кои, ама се прочуха и в Европа! :lol:

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот Madridist » 19 мар 2010 19:01

JimBeam написа:
dodo7271 написа:Вие сте непоправимо болни, пичове. Ебати дебилите сте. Няма такави олигофрени - фенове. Повтаряте като папагали - уговорен, та уговорен. ДАЙТЕ ЕДНО ДОКАЗАТЕЛСТВО. Мисля, че футболът в България трябва да бъда забранен със закон, заради удивително тъпите запалянковци, като вас.

Доказателството беше там на терена където Берое за първи път този сезон нямаше идея къде се намира, нямаше един сериозен удар към вратата.Този Берое беше друг и го нямаше онзи който мачкаше от атаки отборите които гостуваха там ние, Литекс, Локо Сф и т.н.

По същата логика сега трябва някой фен на Литекс да дойде и да поиска доказателство, че титлата им била обещана/купена.Всичките говорите когато на вас не ви изнася.


Добре, а защо никой не пусна подобна тема за уреден мач след двубои като Берое-Литекс 3:0 или Пирин-Литекс 4:1. Ловчанлии в тези мачове не показаха никаква игра, нямаха идея къде се намират и т.н. И това е същия отбор,който разби Левски следващия кръг след фиаското с Пирин с 3:0. Айде малко по-сериозно. Като сте знаели,че Берое ще лягат, пуснете една тема тук ПРЕДИ МАЧА и тогава,вече ще се съглася. 8-)
Последна промяна от Madridist на 19 мар 2010 19:04, променено общо 3 пъти.

4oKuTo
Мнения: 674
Регистриран на: 18 яну 2010 17:24
Контакти:

Re: грозно изпълнено от Берое в ущърб на мездра

Мнениеот 4oKuTo » 19 мар 2010 19:03

Берое не е непобедим отбор, няма някакви кой знае какви футболисти, а Локомотив определено не са слаби. Защо трябва да е продаден мача? Нямаше ги двамата най-опитни халфове Слави Жеков и Диан Генчев, неубедителни заместници, голяма грешка на Бачев отзад, има и такива слаби мачове.


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта