Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
IVAN.CIPRUS
Мнения: 218
Регистриран на: 29 сеп 2009 09:09
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот IVAN.CIPRUS » 01 ное 2009 13:09

А мачовете в които ЛЕВСКИ ви обръщеше мачовете от 0:2 до 3:2? Стига вече с фантазии в червено.Гледаите си вашият отбор ,че на тази стадион в ЛОВЕЧ помним един резултат от 8:0. За това пак ви казвам ,гледаите си вашият отбор.Защото както се тръгнали скоро ще минете покраи ЛЕВСКИ с голяма скорост потъваикаи надоло.
АЗ ЕДИН ОТ НАРОДА , СИН КАТО НЕБОСВОДА.
СЪС ДЕВИЗ ЕДИН НАПРЕД НАГОРЕ .

white_devill
Мнения: 47
Регистриран на: 19 окт 2009 21:38
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот white_devill » 01 ное 2009 13:10

tprodanov написа:
white_devill написа:
xi4o_93 написа:Дайте доказателства и тогава ми коментирайте бе

Кви доказателства бе да не сме прокуратурата , всеки знае че ТОЧНО ТОВА ЩЕ СТАНЕ
Яко избивате кинти , е за тва ми мразя защото сте най долното отборче ама в Европа ви показват за какво става дума
С закон трябва да ви забранят :oops: :oops:




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Има хора, които живеят цял живот в сянката на големите и се хранят от техните загуби. Цел живот така да изкараш :mrgreen:

Кой са голямите :roll: :roll: :roll:
Знаете ли какво общо има между ПФК Левски и българския лев? - И двете нямат стойност в Европа

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот tprodanov » 01 ное 2009 13:13

голЯми не знам какво е. Има голЕми. ГолЯм - голЕми.

white_devill
Мнения: 47
Регистриран на: 19 окт 2009 21:38
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот white_devill » 01 ное 2009 13:14

Добре де щом се хвана за едната буквичка , кажи все пак кой са голЕмите :roll: :roll:
Знаете ли какво общо има между ПФК Левски и българския лев? - И двете нямат стойност в Европа

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот MoNteSo » 01 ное 2009 13:17

Доказателство е самият мач... кур за Мездра - говежди подлоги!

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот marmi52 » 01 ное 2009 13:26

:mrgreen:

Аз също съм на мнение, че този внезапен срив в "Левски" беше по-скоро измислен, отколкото реален ! От загубите на сините, букмейкърите спечелиха доста пари ... А и всичките тия циркове с Казанската афера и т.н. са ми много съмнителни ... Не мога да повярвам, че опитен човек - бизнесмен и адвокат като Батков ще захапе такава елементарна въдица ...
С две думи - не вярвам, че "Левски" са слаби, а по-скоро играят за тотото !
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот tprodanov » 01 ное 2009 13:29

white_devill написа:Добре де щом се хвана за едната буквичка , кажи все пак кой са голЕмите :roll: :roll:


Тия, които цял живот ти бърничкат из здравето, та чак и в подписа си ги сложил. Това са голЕмите за теб!

MoNteSo написа:Доказателство е самият мач... кур за Мездра - говежди подлоги!


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ти се радвай, че в момента лидерите се откъснаха достатъчно, и могат за си позволят да ви дадт сега, щото пролетта ще си го взимат. И тогава пак ше гоните великото треньорче :mrgreen:

stefanuk
Мнения: 11
Регистриран на: 23 ное 2008 19:28
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот stefanuk » 01 ное 2009 13:33

АЗ ХВАНАХ ТОЗИ МАЧ,ИГРАХ ГО 2-1 И ИЗЛЕЗЕ,ТОВА ГО ЗНАЕШЕ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ.БЛАГОДАРЯ НА СИНИТЕ ПРОДАЖНИЦИ

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот edmon_dantes » 01 ное 2009 13:34

a boy named goo написа:Не съм гледал мача, но въпреки това си мисля, че е несериозно да се говори с уговорки. След като пречетох статията, не можах да видя нито едно нещо, което поне малко да прилича на доказателство за уговорка между Левски и Локомотив Мездра.
Винаги съм се ядосвал, когато се говори корпупция, уговорки, без ясни доказателства за това. Сега се сещам за Донабалон, където постоянно се пускат подобни неща преди мачовете на ЦСКА (мачовете ни с Черно море, Пирин, Миньор и т.н) и изключително рядко оцелват, да не кажа почти никога. Трябва веднъж завинаги да се спре тази практика да се пускат подобни "новинни" от страна на медиите.

Ти си един от малкото "червени" фенове, които уважавам и не ръсят глупости наляво и надясно и по-важното, не се опитват да се заяждат и провокират. Евала на такива като теб! А относно мача... Едно елементарно питане към феновете на цска: Като знаехте, че мача е уговорка, защо не пуснахте едно тото с точен резултат и щяхте пари да направите? Само забележете как след пропуска на Еньо в края на полувремето, Гонзо полудя на скамейката.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски обърна Локо Мездра в тотаджийски мач

Мнениеот tprodanov » 01 ное 2009 13:35

stefanuk написа:АЗ ХВАНАХ ТОЗИ МАЧ,ИГРАХ ГО 2-1 И ИЗЛЕЗЕ,ТОВА ГО ЗНАЕШЕ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ.БЛАГОДАРЯ НА СИНИТЕ ПРОДАЖНИЦИ


Чакам да ти видя фиша :lol:


Върни се в “Локомотив Мездра”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост