Европейско без Англия - СКУКА!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Европейско без Англия - СКУКА!!!

Мнениеот samobotev » 03 юни 2008 11:58

ами аз гледам,освен това гледах и мача Русия-Англия и да ти кажа островитяните не показаха с нищо,че заслужават да играят на това европейско даже с малко се отърваха резултата щеше да е 4-1 ако руснаците си бяха вкарали поне половината от положенията,а в този мач Руни дето много си го хвалят за поред път доказа,че е играч който не става за голям футбол,ще ви припомня само статистиката от финала с челси над 90 минути игра и нито един удар към вратата на челси и това ако ми е централен нападател.Нищо чудно,че не се класираха


Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Европейско без Англия - СКУКА!!!

Мнениеот sl321 » 05 юни 2008 09:44

Феновете на английския футбол са интересни хора!!! :? Когато имат успехи не можеш да ги надговориш(тогава може би са в правото си),но сега ,след като не са се класирали,пак продължават с наглост.Какво искате?Англия не се калсира за европейското,значи не стават за там.Това покзва,че "британския" тип футбол не става.Също така показва че на клубно ниво(след като имат успехи) не се играе "британски стил"(става въпрос за пърите 4 отбора в Англия).Добре че взеха треньори и играчи от други части на европа-Испания,Франция,Португалия и света та да погледат червенобузестите островитяни приятен,техничен футбол нямащ нищо общо с тяхния малоумен стил който много прилича на няколко други спортове но не и на футбол(ръгби,хокей на лед,американски футбол). :lol: Мислил съм си че когато отиде едно английско дете на първа тренировка по футбол,треньора му казва:-Мойто момче,целта е да спукаш топката или поне да разшиеш шевовете!!! :lol: .Ако покаже поне минимално усилие да направи поне едно от тези неща,го оценяват по достойнство и почват да го смятат за потенциална звезда на английския футбол. :lol: И такива стават звезди...само че когато дойде европейско или световно първенство Англия ги няма на каратата.А иначе англииски клубен футбол има успехи... с Рафа Бенитес,Арсен Венгер,Маориньо,К.Роналдо,Ф.Торес,Тевес,Т.Анри,Адебайор,Дрогба,Бербатов,Ван Нистелрой,Дзола,Кантона и т.н.Така че на феновете на английското пъвенство няма да им е толкова скучно защото на ЕВРО 2008 ще могат да видят голяма част от звездите който се подвизават там.За феновете на "британския" стил на игра... кат не им харесва да не гледат европейското...впрочем във всеки един квартал или махала в България могат да видят техния любим футбол защото той много прилича на мехленски с тая разлика че в махленския футбол няма толкова сила колкото в професионалния "британски" и е по малка вероятността топката да се спука :lol:
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
napolitan
Мнения: 103
Регистриран на: 05 юни 2008 09:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Европейско без Англия - СКУКА!!!

Мнениеот napolitan » 05 юни 2008 09:52

Вярно е, че без тях е скука. Такива смешници, леваци и неудачници няма къде другаде да видиш.

Потребителски аватар
fakta
Мнения: 10
Регистриран на: 01 май 2008 20:05
Контакти:

Re: Европейско без Англия - СКУКА!!!

Мнениеот fakta » 05 юни 2008 18:01

iirr99 написа:...Докато в България се играе по-техничен латински тип футбол.Затова за мен не е скука,че ги няма на Евро2008.След като е няма България ще подържам Франция.Дано галските петли станат ЕШ.Само сините само Франция.

Братле кажи кой ти е дилъра... В БГ се играе латински тип футбол?! Къде !? Аз ли съм единствения пропуснал този латински тип футбол, защото последните 2 години дербитата са тип ритай първо топката напред, а после ако и ритнеш некой съперник сичко е ок...

i7se7y
Мнения: 18
Регистриран на: 07 юни 2008 13:58
Контакти:

Re: Европейско без Англия - СКУКА!!!

Мнениеот i7se7y » 07 юни 2008 14:10

onceMORT написа:Чети какво ти пише човека бе напушеняк. Англия не е отбор, тя е сбирщина от играчи. А от тези които споменаваш кой освен Бекъм може да преодолее човек с топка в краката. Не да го надбяга или изблъска а преодолее. Няма друг техния смотан футбол е ритане напред после спринт и отново и шут от 25-30 метра. Красота ама ако не си наред с главата.

напълно съм съгласен с теб.за мен футбола е да радва публиакта,ако искам може да си пусна борба например и там да гледам такива като уейн руни :roll:
LEVSKI FOREVER...
HALA MADRID...

pace74
Мнения: 2
Регистриран на: 08 юни 2008 09:14
Контакти:

Re: Европейско без Англия - СКУКА!!!

Мнениеот pace74 » 08 юни 2008 09:40

lipsvami anglia ne mi se gleda turtza i gurtzia :( .

georgi bancov
Мнения: 350
Регистриран на: 01 апр 2008 13:33
Местоположение: ТроЯн4е съм си аз
Контакти:

Re: Европейско без Англия - СКУКА!!!

Мнениеот georgi bancov » 08 юни 2008 12:18

sl321 написа:Феновете на английския футбол са интересни хора!!! :? Когато имат успехи не можеш да ги надговориш(тогава може би са в правото си), блаблабла


Ей ти си ми много интересен, Англия е родината на футбола и там се играе най-истинския футбол, ти май не си наясно

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Европейско без Англия - СКУКА!!!

Мнениеот sl321 » 09 юни 2008 12:51

А бе то и Бълагия е родината на Ахмет Доган...ама има къде къде по достойни българи от него!?А относно темата...от изгледаните до сега мачове ,стила на Англия най много ми прилича на стила на Австрия :lol: .Имате на какво да се радвате все пак... :lol:
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Европейско без Англия - СКУКА!!!

Мнениеот samobotev » 09 юни 2008 16:13

Ей ти си ми много интересен, Англия е родината на футбола и там се играе най-истинския футбол, ти май не си наясно

Абе играе се верно истински футбол но не и от англиските играчи ;)


Върни се в “Euro 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта