Два важни мача - два странни мача .......

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Два важни мача - два странни мача .......

Мнениеот batceko » 19 юни 2008 00:20

Здравейте на всички .От снощи насам ми замириса на нещо необяснимо , а днес направо ми зафунтя .Говоря за двата на пръв поглед изключително важни мача за класиране на четвърт финал на европейското - снощи между Румъния и Холандия и днес между Русия и Швеция .Вчера докато гледах първото полувреме и особено начина по който румънците изключително пасивно играеха , вместо да се борят като лъвове , си мислих - боже тия са се разбрали и второто полувреме румънците ще чатнат един гол и готово , щото иначе от какъв зор ще играят така сякаш вече водят с два на нула ... е да ама не - през второто полувраме нещата не се промениха ами напротив - холандците си вкараха , а румънците станаха още по ниски от тревата ... вместо да я изорат мъчейки се да вкарат гол , още по странно ми беше покойствието на скамейката им ... с други думи в началото си мислих че са се разбрали , но май в крайна сметка се оказа , че може и да са се разбрали но не за това за което аз си мислих ,а като прибавя и начина по който Франция игра - и ранната контузия на Рибери , и след това червения картон и дузпата ....... а днес какво да видя - Русия която едвам се класира благодарение на Хърватия , с отбор който в първите две срещи не беше нищо особено , та този същия отбор можеше да бие Швеция с 7-8 на нула ако си бяха вкарали половината стопроцентови положения - същата Швеция която където ни хване там ни скъсва гъза вече 20 години .. и не само на нас ... лично аз толкова немотивиран отбор като Швеция от тази вечер не съм гледал скоро - а се играе за участие на четвърт финал ..... и се чудя и се мая какво става ... и възможно ли е отгоре да са дошли нарежданията че този и този отива напред а този и този отпада ... или просто става въпрос за едни милиони дадени на когото трябва от разни пичове като Абрамович и всъщност шведите да са били много добре мотивирани , но за едни по различни неща ...
...........не знам и е ясно че няма как да разбера има ли нещо там .... но миризмата на нещо гнило и странно е все още тук .... ще се радвам да коментирате и барем някой ме убеди че всичко е точно и е е нормално да играеш супер немотивирано в супер важен мач .. живи и здрави . Цеко ;)

TUZARA
Мнения: 71
Регистриран на: 07 юни 2008 23:44
Контакти:

Re: Два важни мача - два странни мача .......

Мнениеот TUZARA » 19 юни 2008 00:38

Нали знаеш,че играеш толкова колкото ти позволи противникът,а тази вечер Русия не даде почти никакъв шанс на шведите. 8-)

www.izlagacia.cska
Мнения: 3
Регистриран на: 04 юни 2008 23:56
Контакти:

Re: Два важни мача - два странни мача .......

Мнениеот www.izlagacia.cska » 19 юни 2008 00:50

Брато, явно гледаш много български футбол. Понамали го малко и ще видиш футбола и от светлата му страна. Днес шведите си играха мотивирано, проблемът им беше, че руснаците също играха мотивирано. Странен е този български характер, който започва да побългарява действителността и да смята, че всичко на този свят е корумпирано, просто защото не може да си обясни разни неща. Аз не виждам какво те учудва - руският футбол просперира в последните 4-5 години (спомни си успехите на ЦСКА Москва и Зенит), руснаците играят бърз, силов, модерен футбол с едно докосване на топката. Както и да го гледаш, застаряващите тимове на Франция, Италия и Швеция ще бъдат мачкани от младите тимове на Португалия, Испания, Русия, Холандия. Това е, руснаците бяха по-добри, а снощи дори резервите на холандците просто бяха с 1 класа над румънците. Не разсъждавай по балкански, не всички са толкова корумпирани, колкото ни се иска. Хората искат, могат и го правят, а не се оправдават като нас.

Потребителски аватар
batceko
Мнения: 745
Регистриран на: 08 юни 2008 00:38
Контакти:

Re: Два важни мача - два странни мача .......

Мнениеот batceko » 19 юни 2008 00:52

.. дано да сте прави ..... живи и здрави .Цеко ;)

levski4
Мнения: 358
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: Два важни мача - два странни мача .......

Мнениеот levski4 » 19 юни 2008 12:52

Sme6nici,podrajava6ti na Sa6ko Dikov-Holandiq i Rusiq bqha klasi nad supernicite si i tova e!Kakuv Abramovi4,kakvi milioni???Stiga gluposti-po-dobrite produljavat!I nie podnahme ot Nigeriq 3:0 predi 14 godini(ne znam rajdani li ste bili) i posle vzehme 4-to mqsto!Ama 6veciq bila...tq i baba e bila hubava,ama predi okolo60 godini :P

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16865
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Два важни мача - два странни мача .......

Мнениеот Udoji90 » 19 юни 2008 13:38

Няма начин нещо да е уговорено. Шведите на мен още от началото ми се струваха слаби, така че не съм много изненадан, че паднаха. Колкото до Холандия, те имат най-равностойните играчи от всички европейски отбори, така че и с резервите могат да стигнат надалеч, както и да бият Румъния.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: Два важни мача - два странни мача .......

Мнениеот Svetlio » 19 юни 2008 13:54

Румънците първите два мача с Франция и Италия предимно се защитаваха и достигнаха до боеви ремита . Сега просто не успяха да превключат на вълна атакуващ футбол , може би по-скопо чакаха хоандските резерви да сбъркат , но това не стана .
Нищо изненадващо няма и в успеха на Русия над Швеция - примерът със Зенит е много пресен . Хидинк просто ги научи да играят тактически грамотен футбол и мачът с Холандия ще е доста интересен :)

CIM_BOM
Мнения: 3
Регистриран на: 19 юни 2008 15:21
Контакти:

Re: Два важни мача - два странни мача .......

Мнениеот CIM_BOM » 19 юни 2008 15:30

asim ot RUSE LUBIM OTBOR Galatasaray__---_--_----_______ qa stiga tolkova radost za Hirvatska nqamt 6ansove sre6tu Turcia asim za turcite iii te veche znayat ce tryabva da se igrae na 100% moyat faforit za euro2008- eee ispaniya napravo sa si izrodi nali na final sis portugaliya 6a igrayt siguren sim


CIM_BOM
Мнения: 3
Регистриран на: 19 юни 2008 15:21
Контакти:

Re: Два важни мача - два странни мача .......

Мнениеот CIM_BOM » 19 юни 2008 15:50

koy ee sega e nomer 1aa samo ispaniya :D ;) :evil: :mrgreen: ay stiga tolkos rad


Върни се в “Euro 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост