Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Мнениеот Udoji90 » 18 юни 2008 13:44

Очевидно е, че Португалия ще бие Германия-играят много по-елегантно и прецизно от швабите. Хърватска май няма да се затрудни особено срещу Турция. Един от двата ми любими отбора Испания ще бие Италия, която ще играе без основния си плеймейкър Пирло и без най-сърцатия си играч Гатузо, които натрупаха картони. Холандия пък ще се наложи над своя противник, без значение дали той е Швеция или Русия-Лалетата просто се отличават дотук. Така че е очевидно, че на полуфинал ще бъдат Португалия, Хърватска, Холандия и Испания. А вие как мислите?
Последна промяна от Udoji90 на 05 сеп 2012 14:44, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

TcViro
Мнения: 57
Регистриран на: 07 апр 2008 14:01
Контакти:

Re: Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Мнениеот TcViro » 18 юни 2008 14:28

Както казват братушките 'Поживьом увидим'. Иначе аз мисля Германия , Испания и Холандия за сигурни , а четвъртият мач ще голямо зрелище с непредвидим изход и малко война по трибуните.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Мнениеот Udoji90 » 18 юни 2008 14:47

Интересно мнение-мачът Хърватска-Турция според теб е най-завързан. Ами срещу моята любима Чехия турците наистина показаха, че не са случайни, но не мисля, че хърватите биха допуснали такива нелепости, каквито допуснаха чехите. Колкото до Германия, разбира се, че за повечето хора те са фаворити срещу Португалия, но някак си поругалците ми изглеждат по-стабилни и по-респектиращи.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hans
Мнения: 1
Регистриран на: 18 юни 2008 14:30
Контакти:

Re: Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Мнениеот hans » 18 юни 2008 14:52

Португалия са много добри но Германия колкото и зле да играе обикновено стига до финал.Лично моят фаворит е Италия.Те ще играят разкрепостено след шанса,който получиха и отсъствието на Пирло и Гатузо може да се окаже дори положително.Испания във важни мачове почти винаги е губила .Швеция ако победи днес е коварен съперник за лалетата,а манафите ще бият Хърватска.Така,че моето мнение е противоположно.

stefandachev
Мнения: 3
Регистриран на: 07 апр 2008 12:17
Контакти:

Re: Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Мнениеот stefandachev » 18 юни 2008 15:51

Интересно, аз пък защо ли си мисля, че както обикновено за Италия е най-трудно да излезе от групата, а после стават неудържими... Далеч Испания не са сред най-сигурните... Португалия също защо ги слагате сигурни, това са големи дербита, не може толкова лесно да се придвидят, а вие вече сложихте Испания и Португалия напред. Почакайте. А иначе за Хърватска и Холандия съм съгласен, освен ако Златан не измисли някоя магия отново, знае ли човек...

TcViro
Мнения: 57
Регистриран на: 07 апр 2008 14:01
Контакти:

Re: Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Мнениеот TcViro » 18 юни 2008 16:17

ДЕМИРЕЛ ИЗГОРЯ ЗА ДВА МАЧА - това накланя везните в полза на Хърватска но все пак мисля че няма да е лесен мач.С други думи "Полуфиналистие май още не се знаят" :roll:

levski4
Мнения: 358
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Мнениеот levski4 » 18 юни 2008 16:29

Absolutno ne sum suglasen,4e e qsno vsi4ko,to do 85-a minuta na 4ehiq-Turciq vsi4ko uj be6e qsno,ama... :!:

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Мнениеот samobotev » 19 юни 2008 00:44

И аз съм на това мение,нищо не е ясно,от 4-те мача само лалетата според мене може да се каже че са фаворити срещо руснаците а и там не се знае само един мач е и ако братушките играят както срещо шведите холандците ги чакат 90 доста трудни минути.
Пък за другите три мача просто немога да разбера хората които казват,че победителите са им ясни,като са ви толкова ясни слагайте ги трите мача на еврофутбол слагате една заплата и зимате 4 заплати :) ;) .За мене нищо не е ясно Германия има като цяло по добри играчи от Португалия но ако на Деко и Роналдо им тръгне играта нищо не се знае.Турция и Хърватска си е балканско дерби и за мене това ще е най интерестния мач,като даже не изключвам един от тези два отбора да играе на финала.и последните са Испания която излезе без проблеми от една доста силна група,срещо италия която пак както винаги с не малко доза шанс мина групата,лично според мене Испания е фаворит най вече заради страхотната форма на нападателите си които са поне с класа над италианските.А и защитата на жабарите не е толкова силна както преди 2 години когато станаха свтовни шампиони,

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Мнениеот Udoji90 » 19 юни 2008 13:40

Признавам, че сгреших в мнението си по темата. Това, което руснаците направиха срещу Швеция, беше уникално. Ще има май още изненади, които са най-хубавата черта на футбола.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: Полуфиналистие май още отсега се знаят.

Мнениеот Svetlio » 19 юни 2008 14:01

И 4-те 1/4 финални двойки са супер завързани и няма нищо сигурно .
Португалия - Германия - накрая винаги печелят немците
Хърватска - Турция - духа на отбора на Фатих Терим е забележителен
Холандия - Русия - Хидинк срещу Лалетата
Испания - Италия - вечният провалил се срещу тима , който тръгва трудно и финишира ефективно
За мен на полуфиналите са Германия - Хърватска , Холандия - Италия .


Върни се в “Euro 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта