ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Мнениеот silver_sky_boy » 17 юни 2008 21:54

не влагат много усилия но и няма голям дразнител това е нормално.Пазят си силите за по напред

forever_blue
Мнения: 48
Регистриран на: 18 май 2008 21:21
Контакти:

Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Мнениеот forever_blue » 18 юни 2008 00:18

Германците винаги са били сметкаджии и ботушари, те просто толкова си могат. Не очаквайте, че ще направят кой знае какво като игра до края на тяхното представяне (което се надявам да е срещу Португалия). Един Балак пролет не прави, а и той е доста уморен от тежкия сезон. Те прогресират единствено заради късмета си и заради това, че винаги ги слагат с по-леки отбори. Немците винаги са били слаби, а сега вече нямат и ресурс, след като разчитат на "истински арийци" като Подолски, Клозе, Гомес, Одонкор и, разбира се, най-чистият от тях - Джери Асамоа... Какво да говорим повече? :twisted:

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Мнениеот samobotev » 18 юни 2008 10:11

Абе за тези които смятат,че Германия е слаба нека да изчакаме мача с португалците и тогава да говорим.На мене швабите не са ми много симпатични но според мене ще отстранят Португалия,имат добри играчи на всички позиции за разлика от португалците и ако опазят Деко който до този момент поне според мене е най добрия в състава на Португалия ще си играят полуфинал срещо Турция или Хърватска

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16759
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Мнениеот Udoji90 » 18 юни 2008 14:48

samobotev написа:Абе за тези които смятат,че Германия е слаба нека да изчакаме мача с португалците и тогава да говорим.На мене швабите не са ми много симпатични но според мене ще отстранят Португалия,имат добри играчи на всички позиции за разлика от португалците и ако опазят Деко който до този момент поне според мене е най добрия в състава на Португалия ще си играят полуфинал срещо Турция или Хърватска

Разбира се, че немците никога не бива да бъдат отписвани. Все пак, мисля, че Португалия е с по-големи шансове в този двубой.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

miss_Italia
Мнения: 20
Регистриран на: 10 юни 2008 14:22
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Мнениеот miss_Italia » 18 юни 2008 15:33

Мисля,че Германия не показват никакво ниво,нито пък кой знае каква игра :roll: И е малко смешно от тяхна страна да претендират за европейски шампион... :P Дори и да играят тактика тя може да им изиграе лоша шега :lol:

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Мнениеот samobotev » 19 юни 2008 01:10

С тактика вече трудно ще стане,всички треньори будали вече отпаднаха останаха само хитри лисици дето неможеш ги излъга лесно.Май само Донадони си пада малко будала :) ама пък на него играчите са му хитри лисугери и винаги може да се намушат през някоя дупчица ;) .В четерите мача ще е голямо надлъгване на терена,може би само турци и хървати ще играят по открит и атакуващ футбол,но в другите три мача ще се играе отзад за 0 на 0 напред каквото стане :D

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Мнениеот silver_sky_boy » 19 юни 2008 17:25

такива ми бяха и очакванията преди началото на Европеиското.Нядавам се да почнат да играят на по-високо ниво ще се качи и нивото на футбола като цяло ние феновете си го заслужаваме ;)

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Мнениеот samobotev » 20 юни 2008 10:24

айде слабата Германия отстрани силната Португалия :D ;)

TUZARA
Мнения: 71
Регистриран на: 07 юни 2008 23:44
Контакти:

Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Мнениеот TUZARA » 20 юни 2008 21:10

samobotev написа:айде слабата Германия отстрани силната Португалия :D ;)

Да!Германия отстрани силната Португалия,само дето португалците играха по-добре!Два гола от пряксвободни,като при третият Балак явно наруши правилата!Да не би да искаш да кажеш,че ти хареса начинът по който немците играха.Просто за пореден път удариха джакпота.Не винаги по-добрия печели! 8-)

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЕДНА СЛАБА ГЕРМАНИЯ

Мнениеот samobotev » 21 юни 2008 00:50

Да!Германия отстрани силната Португалия,само дето португалците играха по-добре!Два гола от пряксвободни,като при третият Балак явно наруши правилата!Да не би да искаш да кажеш,че ти хареса начинът по който немците играха.Просто за пореден път удариха джакпота.Не винаги по-добрия печели! 8-)

Съгласен съм с тебе,че третия гол не беше редовен.Но не мисля,че Португалия надигра категорично Германия и двата отбора имаха силни минути в които мачкаха противника,верно португалците натискаха повече но нямаха и кой знае колко чисти положения за гол.Лично според мене Германия извади късмет с тези два гола в началото,после вече за португалците стана много трудно,да се обърне Германия при резолтат 2 на 0 не е никак лесно даже май само ние сме го правили или поне аз не си спомням друг такъв случай.
Пък и няма защо феновете на португалия да се ядосват толкова,отбора е млад като цяло и аз мисля,че след 2 години ще се види истинската му сила :)


Върни се в “Euro 2008”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта