"Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: "Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Мнениеот Middlesbrough » 01 апр 2017 19:50

То и аз нямам много ама , все ще намера 2 минутки да влезна :П


Офтопик:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: "Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Мнениеот JackPackage » 04 апр 2017 11:26

Трябваше да направим сега 1-2 кръга с междинките :roll: :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: "Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Мнениеот dreben23 » 04 апр 2017 13:28

Има много мачове, да. Давайте мачо на баце Таско! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3334
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: "Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Мнениеот crazy_one » 04 апр 2017 16:30

За да изграем кръг, трябваше да публикувам програмата поне 24 часа преди първите мачове иначе ще има много отложени мачове предвид факта, че по принцип играем само през уикендите.
Мисля, че имаме достатъчно време да приключим шампионата до края на месец май.
Програмата за следващите кръгове през уикенда е публикувана в другата тема!
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: "Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Мнениеот dreben23 » 06 апр 2017 16:15

Някой може ли ми даде темата за френското първенство, че и там трябва да мачкам? Загубих се в тоя форум. :) Изобщо много зле изглеждат нещата без секция " намери собтвени мнения". Пълна скръб е и ако не го оправят до седмица и този раздел, просто го зарязвам аз.. Няма се мъча тука да ровя като баба тросеща иманено под дюшекан. Някакви бавноразвиващи се ли ще ми правят все оформленията на мене на форумчетата бе? На нищо не прилича, половин час ти требе да си намериш секция "прогнози". Или да го оправят, или ще давам красиви прогнози в скайпа си, ще сбера всички люде от ей тува дето играем в едно и да си го чете който иска после форумчето. Ай сиктир, ще търпиме все магарии. Големи людища пък немат акъл да оформят един форум, та ми пищят на мене людете и викат ми Баце Таско, поскарай се маличко, не ни е удобен форума вече. Няма да слагам офтопик, да си видят направата каква им е. Секция проследи свое мнение да има, свикнахме си я и много терсене ни е сега. Не ме интересува на кое място съм, нещо което не ми е удобно, ще спра да го ползвам. Днеска сме четвортък, до другия четвортък отгоре да са сложили една секция намери си мнение, иначе баце Таско адиос амиго. Има къде да воювам за чело аз, все ще найда къде да си правя бум, бум. Нещо като се прави, поне да се прави като хората - трябва да прелиствам хиляди страници да намеря прогнозите къде са. От телефона ела ти ги прелиствай ако можеш. :lol: Ами айде, ти ги намери ко можеш, г-н Съдателю, който и да си? Ние не успяваме с момците ми, защото форумът няма никва визия, само некви гланцови блокчета, шарулки виждат се.. :)

Офтопик:
Като сте още на пет годинки и можете да позлвате само цветни моливи и флумастери, ами сдавайте мпоста на мене или някой друг. Толкова ли няма акъл да се сети, че това нещо дето го е направил не е изобщо удобно на хората?! Нали трябва ти кликнем да изкараш некой лев бре, мушморок. Кат че ли не знам за какво се създават форумчета по принцип - за кинти ми да не е за забавление или кефа мой да си направя.. То големия кеф- през три четири седмици даваме бан на даскалчето, че другите са много възпитани. Ай спирам да думам лоши работи, ама аз не мога да трая некадърно сътворение на света даже и от Съдателя...Или ще го прави както трябва, или да си го ползва тоя свет сам! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3334
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: "Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Мнениеот crazy_one » 07 апр 2017 09:06

dreben23, заповядай линк за фреснкото първенство :)
http://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=35&t=196859
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3334
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: "Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Мнениеот crazy_one » 07 апр 2017 09:07

Отново започнах с равните мачове, дори съм първенец в това отношение :)
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3334
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: "Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Мнениеот crazy_one » 19 апр 2017 09:23

В тази тема май вече сам ще си говоря....

Момчетата ми постигнаха две минимални победи като гост предния уикенд :shock: :shock: :shock: кога ще е готово класирането, за да видя как са се отразили тези резултати :mrgreen:
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: "Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Мнениеот JackPackage » 19 апр 2017 10:42

crazy_one написа:В тази тема май вече сам ще си говоря....

Момчетата ми постигнаха две минимални победи като гост предния уикенд :shock: :shock: :shock: кога ще е готово класирането, за да видя как са се отразили тези резултати :mrgreen:

Нема кво да гледаш - назад си :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3334
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: "Всеки СРЕЩУ Всеки" - дискусия за играта

Мнениеот crazy_one » 19 апр 2017 12:38

JackPackage написа:
crazy_one написа:В тази тема май вече сам ще си говоря....

Момчетата ми постигнаха две минимални победи като гост предния уикенд :shock: :shock: :shock: кога ще е готово класирането, за да видя как са се отразили тези резултати :mrgreen:

Нема кво да гледаш - назад си :mrgreen: :mrgreen:


Ти и в двата мача между нас се измъкна с равен....ако имахме още един мач щях да се изкача с една позиция в класирането 8-)
Ще помисля за вариант на разделяне на две групи след края на първенството на първите 4 и следващите 8 за един блиц турнир от по 2 мача, които ще се изиграят в един уикенд :roll: :P
LIVERPOOL RULZZ


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта