Всичко за Еврофутбол и Онлайн Букмейкъри

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот NOMER14 » 28 апр 2016 23:34

jembajemba написа:Ще теглите ли?

Защо?
Това да не е българска банка да фалира...няколко пъти.
Преди време свободно се теглеше от блокираните бетуин и бетатхом.

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 590
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот jembajemba » 28 апр 2016 23:53

NOMER14 написа:
jembajemba написа:Ще теглите ли?

Защо?
Това да не е българска банка да фалира...няколко пъти.
Преди време свободно се теглеше от блокираните бетуин и бетатхом.


Така е попринцип ама де да знаеш...

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот mirodes » 29 апр 2016 00:21

danail1985 написа:
dreben23 написа:
danail1985 написа:и аз пуснах същата тема, без да знам, че вече има пусната такава:
днес имат дело и няма да работи сайта, но до колкото разбрах ще е само днес.
А за тези, които пишат, че печелят само букитата и отборите, мога да им кажа само едно- това ми е работата от 15 год насам и месеците, в които съм на загуба се броят на пръстите ми на двете ми ръце..... като има и месеци с петцифрена печалба.
Успех на всички, които се занимават с това и дано по-скоро да имаме възможност да играем

:lol: Късате понякога с такива гръмки изказвания. Ама поне се успокоих, че има и по-големи лентяи от мен. Ами долу горе оттогава нямаме и държава кат държава, така че дали не са изтекли в бета. Сигурно на година веднъж е пускал колегата. :mrgreen: Трепете атмосферата просто с такива гърмежи. Щот за да се броят на едната ръка излиза, че за тия 15 години труд си пуснал десет пъти.
Десет са само залозите ми за половин ден....писах 10, че са месеците, в които съм на загуба за годините, в които се занимавам с това- този април е един от тези десет, тъй като съм на близо 1000 на загуба. Не ми е проблем да ти покажа как първо ми ограничиха един акаунт заради печалба от близо 50000, а скоро след това и друг за печалба от 8500- говоря за печалба от 1 мач с начален залог от 100лева. Мога да ти пратя колкото искаш снимки.....и..нещо, което сигурно няма да те изненада- играя само на живо, само по един мач и нищо друго като на месец разигравам м/у 20000 и 50000, не казвам,че печеля толкова, а толкова разигравам в залози......


Браво.И аз мога да ти снимам печалби от по 5000 лева.Печелил съм 20 бона в рамките на две седмици.Ама като тегля чертата съм вътре и то много.Светни ни твоят начин на игра какъв е.

danail1985
Мнения: 65
Регистриран на: 27 авг 2008 21:03
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот danail1985 » 29 апр 2016 07:34

mirodes написа:
danail1985 написа:
dreben23 написа:
danail1985 написа:и аз пуснах същата тема, без да знам, че вече има пусната такава:
днес имат дело и няма да работи сайта, но до колкото разбрах ще е само днес.
А за тези, които пишат, че печелят само букитата и отборите, мога да им кажа само едно- това ми е работата от 15 год насам и месеците, в които съм на загуба се броят на пръстите ми на двете ми ръце..... като има и месеци с петцифрена печалба.
Успех на всички, които се занимават с това и дано по-скоро да имаме възможност да играем

:lol: Късате понякога с такива гръмки изказвания. Ама поне се успокоих, че има и по-големи лентяи от мен. Ами долу горе оттогава нямаме и държава кат държава, така че дали не са изтекли в бета. Сигурно на година веднъж е пускал колегата. :mrgreen: Трепете атмосферата просто с такива гърмежи. Щот за да се броят на едната ръка излиза, че за тия 15 години труд си пуснал десет пъти.
Десет са само залозите ми за половин ден....писах 10, че са месеците, в които съм на загуба за годините, в които се занимавам с това- този април е един от тези десет, тъй като съм на близо 1000 на загуба. Не ми е проблем да ти покажа как първо ми ограничиха един акаунт заради печалба от близо 50000, а скоро след това и друг за печалба от 8500- говоря за печалба от 1 мач с начален залог от 100лева. Мога да ти пратя колкото искаш снимки.....и..нещо, което сигурно няма да те изненада- играя само на живо, само по един мач и нищо друго като на месец разигравам м/у 20000 и 50000, не казвам,че печеля толкова, а толкова разигравам в залози......


Браво.И аз мога да ти снимам печалби от по 5000 лева.Печелил съм 20 бона в рамките на две седмици.Ама като тегля чертата съм вътре и то много.Светни ни твоят начин на игра какъв е.

Светнал съм вече, който ме е питал на лично съобщение, но определено сдържаността и последователността са в основата на печалбите. Проблемът на 365 лично за мен е ограничението, което въвеждат на дадент акаунт като забелележат, че си на печалба......

danail1985
Мнения: 65
Регистриран на: 27 авг 2008 21:03
Контакти:

Re: Какво става с 365?

Мнениеот danail1985 » 29 апр 2016 07:34

jembajemba написа:
NOMER14 написа:
jembajemba написа:Ще теглите ли?

Защо?
Това да не е българска банка да фалира...няколко пъти.
Преди време свободно се теглеше от блокираните бетуин и бетатхом.


Така е попринцип ама де да знаеш...

Снощи теглих, няма проблеми, всики си работи :)

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Най печелившата комбинация!

Мнениеот валкареджио » 19 май 2016 00:35

Коя според вас е най печелившата комбинация за залози?
Аз имам една идея ,но ще я споделя ако има сериозни, само лично!!!
Темата е много хубава,има системи при които букмеикъра е безсилен.
Аз лично знам няколко,НО са много скъпи.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Най печелившата комбинация!

Мнениеот CTAHKO » 19 май 2016 00:58

ЗА тази вечер 2/1, над 3.5 гола, без дузпи 8-) Иначе арбитража 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Въпрос относно бетфеър

Мнениеот South_Park » 20 окт 2016 15:49

Днес се регистрирах в бетфеър , а въпросът ми е дали коефициентът 5.00 за Ман.Юн да бие Фенербахче е реален, тъй като заложих 6 евро.
Мерси .
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Въпрос относно бетфеър

Мнениеот ЕМИЛ » 20 окт 2016 15:59

за единица ли е 5 коеф или за някакъв хендикап ?

Потребителски аватар
ku4api6ka
Мнения: 1655
Регистриран на: 20 юли 2015 10:13
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Въпрос относно бетфеър

Мнениеот ku4api6ka » 20 окт 2016 16:18

1.50 e коеф за Манчестър,това ще с някой хендикап


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта