ИГРАТА са за съд!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

ИГРАТА са за съд!

Мнениеот Lyubooo » 25 дек 2008 21:55

"www.IGRATA.org - Вземи Коледен Подарък - 10 лева за спортни залози : ))) Ако нямаш 18 год., направи регистрация с данните на някои твой родител/роднина !!!!! Тук имаш 10 лева безплатен старт, който мl 6;жеш да УМНОЖИШ МНОГОКРАТНО !!!!! Кажи и на твоите приятели и роднини, които обичат спорта и печалбите ; ))) Желаем Ви Весели Празници и всичко най-хубаво през Новата 2009 година."

Ето това получих като писмо в пощата си в ДИР. Нито ги знам тея, нито съм им давал е-мейла си, ама все пак са ми писали за тая зарибявка!
Най-смущаващото обаче в писмото, не е факта че са спамили, а че най-отговорно посочват как малолетни да залагат пари на техния сайт! Възмутително и Осъдително!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ss_killer
Мнения: 723
Регистриран на: 22 юли 2008 16:12
Skype: rooney391
Местоположение: сектор Б
Контакти:

Re: ИГРАТА са за съд!

Мнениеот ss_killer » 25 дек 2008 22:19

ей ти са за затвора как може да подстрекават малолетни да взимат данните на родителите си за хазарт
съд,съд,само съд ще ги оправи
Завинаги оставам аз Левскар, Левскар дори и след смъртта

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: ИГРАТА са за съд!

Мнениеот jembajemba » 25 дек 2008 22:28

И в тия сайтове за залози ти дават 10лева гратис например, но можеш да си ги изтеглиш само при условие, че си ги заложил поне 15 пъти преди това.

Потребителски аватар
еm4о65
Мнения: 291
Регистриран на: 30 май 2008 17:12
Контакти:

Re: ИГРАТА са за съд!

Мнениеот еm4о65 » 25 дек 2008 23:02

Напълно съм съгласен,че са за СЪД,но както винаги в шибаната ни държава никой нищо няма да направи :oops:
Има,има истина една тя е само,само ЦСКА

killar
Мнения: 33
Регистриран на: 31 юли 2008 00:34
Контакти:

Re: ИГРАТА са за съд!

Мнениеот killar » 25 дек 2008 23:34

А тези са такива мошенници че дори не ти ги дават тия 10 лева, а само лъжат. Казвам го защото още ги чакам и няма!!!

Потребителски аватар
Nenkolpfc
Мнения: 52
Регистриран на: 22 дек 2008 21:48
Контакти:

Re: ИГРАТА са за съд!

Мнениеот Nenkolpfc » 26 дек 2008 10:39

Аз получих същото писмо от тези измамници в АБВ ,явно на всички ги изпращат.Недопустимо е така да се подстрекават непълнолетни лица да правят залагания!Ако някой знае да каже към коя от така наречените институции трябва да се обърнем за да се спре това и хората от "ИГРАТА" да получат заслуженото си,макар че силно се съмнявам в това.
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА

Talic
Мнения: 271
Регистриран на: 11 авг 2008 19:03
Skype: doom-wizard
Контакти:

Re: ИГРАТА са за съд!

Мнениеот Talic » 26 дек 2008 11:23

Айде стига и вие бе не се спряхте ... и аз нямам 18 ама си играя в бет-ат-хоме и спортингбет и съм нагоре с парите ! А сега ако някой се е регнал в този сайт и си е взел бонуса да напише да го взема и аз ;)
GLORY GLORY MANCHESTER UNITED


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта