Турнири по футбол за форумци

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Турнири по футбол за форумци

Мнениеот mike28 » 04 дек 2009 23:30

kola_di_rienzo написа:Е, как де аз що си мислех че във форумната лига има отбор на Гонг. Така ми каза някой там, като бях последния път на Спортна София. Нормално е да има - все пак това е спортен сайт - и то най-сериозния според мене. Ако няма ще се радвам да оргазнизираме едно отборче :-) Имам един познат, който беше делегат там на един от мачовете. Някой знае ли страницата в интернет на форумната лига? :?


Вярно е, има, Запитвал ли си се,защо в " най- сериозния спортен сайт" никога не пишат нищо за тази форумна лига, въпреки, че има там отбор носещ тяхното име "ФРГ" или "Форум Радио Гонг" ? Оуу, сетих се, защото големците от Гонг, заебават собствения си, добре поддържан и организиран форум, за да създадат това недоносче тук. За справка тази тема. Още по- хубавото е, че докато са заедно, от Гонг са направили материал за отбора от "Форумната лига" на фенклуба на Арсенал?!? :lol:
ФРГ са трикратни шампиони подред и вярвам, че ще им направите невероятно удоволствие да ви размажат, жалко е, че никога няма да се съберете. ;)

Потребителски аватар
kola_di_rienzo
Мнения: 234
Регистриран на: 06 ное 2009 09:04
Skype: koladirienzo
Контакти:

Re: Турнири по футбол за форумци

Мнениеот kola_di_rienzo » 04 дек 2009 23:41

mike28 написа:
kola_di_rienzo написа:Е, как де аз що си мислех че във форумната лига има отбор на Гонг. Така ми каза някой там, като бях последния път на Спортна София. Нормално е да има - все пак това е спортен сайт - и то най-сериозния според мене. Ако няма ще се радвам да оргазнизираме едно отборче :-) Имам един познат, който беше делегат там на един от мачовете. Някой знае ли страницата в интернет на форумната лига? :?


Вярно е, има, Запитвал ли си се,защо в " най- сериозния спортен сайт" никога не пишат нищо за тази форумна лига, въпреки, че има там отбор носещ тяхното име "ФРГ" или "Форум Радио Гонг" ? Оуу, сетих се, защото големците от Гонг, заебават собствения си, добре поддържан и организиран форум, за да създадат това недоносче тук. За справка тази тема. Още по- хубавото е, че докато са заедно, от Гонг са направили материал за отбора от "Форумната лига" на фенклуба на Арсенал?!? :lol:
ФРГ са трикратни шампиони подред и вярвам, че ще им направите невероятно удоволствие да ви размажат, жалко е, че никога няма да се съберете. ;)


Абе човек, ти добре ли си? 1.Дали съм се запитвал защо не пишат тук нищо за лигата - е не виждаш ли за какво питам в темата, нали именно за това :? и 2. Кои сме тия ние(не си ли и ти част от тоя форум), дето ще правиме удоволствие на еди кой-си да ни размазва - идеята ми е да си намеря някви хора с които да ритам всяка седмица, не да играя с извънземните играчи от ФРГ. И не виждам нищо лошо да се направи няк'во отборче от пишещите в тоя форум - на тебе защо ти пречи не мога да разбера. И 3. Не разбирам - тоя форум няква конуренция на някакъв друг ли е та така се разфуча :mrgreen: Извинявай, че съм толкова невеж в историята на форумите на Гонг. :lol:
И господ от свода, през гъстия дим,

гледаше на всичко тих, невъзмутим!...

bojiTHEmaster
Мнения: 298
Регистриран на: 10 окт 2008 15:58
Контакти:

Re: Турнири по футбол за форумци

Мнениеот bojiTHEmaster » 04 дек 2009 23:41

Е хубаво де, но сайтът radiogong.net какво общо има със спортно шоу гонг, което се излъчва по Дарик и което има собствен форум. Нека има ФРГ, а ние ще сме си Гонг :)
Cesc Fabregas написа:
bojiTHEmaster написа:
Cesc Fabregas написа:Ами дайте да направим един отбор :) какво ще кажете? :?

Айде! Има ли желаещ да се заеме с организацията? Да направи тема, в която всеки който иска да се пробва, да се "регистрира", пък после ще видим как ще става отсяването :)

Аз не мога да участвам, защото нямам 18 години, а само 17...а мисля, че тва е част от условията...иначе аз играя десен бек ;)

Хвърлих един бърз поглед върху правилата на форум лигата и не видях такова условие. Това са условията за играчи:
# Право на регистрация имат само редовни членове на съответния форум.
# Определянето на редовността на играчите ще се извършва съобразно периода на регистрация в съответния форум и броя му мнения, като проверката и одобрението се дават за всеки играч, персонално от екипа на ForumsLeague Bulgaria.
# Условия за участие на играч: Минималните критерии за участие на играч са членство в съответния форум и дата на първата публикация на форума поне 8 месеца преди участие в среща от турнира.

Крайният срок за регистриране на на нови отбори е 10 декември!!!! Така че трябва да се организираме доста бързо...
#Максималният брой участници в отбор е 20 (+1 играч, имащ правото да играе само като вратар)
Ето формулярите, които трябва да се попълнят:
формуляр за регистрация на нов отбор: http://free.hit.bg/mladostbg/FL_NTeam_reg_2010.doc
формулят за регистрация на играч: http://free.hit.bg/mladostbg/FL_Player_reg_2010.doc

Не е сложно, въпросът е дали ще съберем достатъчно хора... трябва да сме поне 10 човека. Така че не се стеснявайте, ако някой може да играе футбол и е от София, или може да пътува до София всяка недел, да даде знак :)

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Турнири по футбол за форумци

Мнениеот Cesc Fabregas » 04 дек 2009 23:51

;) ;) Ако ме искате,аз съм навит,бройте ме. Не съм страшна класа тип "ФРГ", но не мисля, че тва е решаващо, по-важно е да си правим кефа!
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

MapTy_ftw
Мнения: 127
Регистриран на: 02 дек 2009 23:05
Контакти:

Re: Турнири по футбол за форумци

Мнениеот MapTy_ftw » 05 дек 2009 00:01

Е дайте ако искате да играем, мога да взема и един приятел :) , а и защо да нямаме 2 отбора 8-) ако няма проблем бройте ме :idea: 8-) :) 8-)

bojiTHEmaster
Мнения: 298
Регистриран на: 10 окт 2008 15:58
Контакти:

Re: Турнири по футбол за форумци

Мнениеот bojiTHEmaster » 05 дек 2009 00:10

Направих нова тема за да е по-подредено и официялно--> viewtopic.php?f=46&t=34697

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Турнири по футбол за форумци

Мнениеот kartago » 07 дек 2009 13:09

mike28 написа:
kola_di_rienzo написа:Е, как де аз що си мислех че във форумната лига има отбор на Гонг. Така ми каза някой там, като бях последния път на Спортна София. Нормално е да има - все пак това е спортен сайт - и то най-сериозния според мене. Ако няма ще се радвам да оргазнизираме едно отборче :-) Имам един познат, който беше делегат там на един от мачовете. Някой знае ли страницата в интернет на форумната лига? :?


Вярно е, има, Запитвал ли си се,защо в " най- сериозния спортен сайт" никога не пишат нищо за тази форумна лига, въпреки, че има там отбор носещ тяхното име "ФРГ" или "Форум Радио Гонг" ? Оуу, сетих се, защото големците от Гонг, заебават собствения си, добре поддържан и организиран форум, за да създадат това недоносче тук. За справка тази тема. Още по- хубавото е, че докато са заедно, от Гонг са направили материал за отбора от "Форумната лига" на фенклуба на Арсенал?!? :lol:
ФРГ са трикратни шампиони подред и вярвам, че ще им направите невероятно удоволствие да ви размажат, жалко е, че никога няма да се съберете. ;)

Ха, я вижте един мъШ, дето си държи на думата решил да се изкаже тука!...... Щеше да си маха акаунта, повече никога нямаше да пише, не знам какво си.............., ама така е, мъШете ( има такава порода ), за разлика от мъжете не си държат на думата! Да не говорим, че и въртят трътки, щото аз имам запазени разговори, колко "скапан" е бил стария форум и как новия е толкова хубав! Че и като Ванга, предрича какво ще се случи, какво не, впечатлен съм даааа.......... А на вас момчета успех, направете си удоволствието и не обръщайте внимание на странични дразнители!......

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Турнири по футбол за форумци

Мнениеот slavia_forever » 07 дек 2009 13:14

Нека пише, то се е видяло, че си го тегли, към същия този "лош" форум. То какъв подпис, то "мъШки думи" и смели заявки от страна на Майк, вече на 29! Ако не беше жалко, щеше да е смешно. Но по-скоро е жалко! :!: Така че за мен, нито една дума на kartago, не е преувеличена!

[wrapimg=]http://www.seir.bg/pictures/15793_thumb.jpg[/wrapimg]
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Турнири по футбол за форумци

Мнениеот tarikat » 08 дек 2009 11:38

13 години ,играя зад нападателите ,тренирам :) :lol:

murdjo_
Мнения: 49
Регистриран на: 05 дек 2009 22:25
Контакти:

Re: Турнири по футбол за форумци

Мнениеот murdjo_ » 14 дек 2009 11:58

Бройте и мен. Бих искал да участвам в тези турнири, тъй като със сигурност ще ритам 2-пъти седмично. Ще се спортува здраво :) Надявам да ме присъедините към отбора :) Поздрави


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта