РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin svqt
Мнения: 41
Регистриран на: 01 сеп 2008 09:22
Контакти:

РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Мнениеот sin svqt » 08 сеп 2008 23:49

ако някой от вас иска нека да каже нещо за себе си и за момент да спрем с безмислените спорове за любимите ни отбори,да научим нещо повече за хората с които общуваме всеки ден макар и виртуално.Надявам се темата да не ви се стори тъпа и да разкажете нещо повече за себе си например как станахте от любимия ви отбор,от къде сте,ваши интереси и такива неща,който желае нека го направи. :)

evelinho
Мнения: 210
Регистриран на: 30 юни 2008 15:30
Контакти:

Re: РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Мнениеот evelinho » 09 сеп 2008 00:16

Аз съм Евелин на 15 години (пишлеме) :D !
Занимавам се с футбол - тренирам в Левски Раковски !
Не пия,не пуша!
От Левски съм се родил :) !
В свободното си време пак спортувам или излизам с приятели!
Не ходя по дискотеки (странно нали )

Ваш ред е :)

Потребителски аватар
emarkon
Мнения: 2081
Регистриран на: 02 юни 2008 18:07
Skype: floyd_money_mayweather
Контакти:

Re: РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Мнениеот emarkon » 09 сеп 2008 00:23

miiii Luchezar se kazvam,15godi6en,Sofia Lulin 10
Lubimite mi klubove sa Cska Juventus Liverpool
Obi4am da cukam futbol seki den igraeme ma4le s frendovete
Obi4am da zqpam arni i da6ni momi
Ako nekoi go gree ne6to pove4e da pi6e na li4no :?

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Мнениеот Neron » 09 сеп 2008 00:37

Браво добра тема!!!
Аз съм Димитър от Шумен на 14г.
Лъбими отбори са ми-Левски,Байерн(М),Локо Москва и Челси.
Не пуша и не пия.
През свободното си време най-често спъ или гледам спортни телевизии!!!
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Re: РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Мнениеот palante » 09 сеп 2008 00:40

Стойчо на 18 години от Хасково
Любими отбори Левски и Реал Мадрид
Занимавам се с футбол играя в аматьорски отбор излизам с приятели през свободното време и вися из нета :)
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

veselin111
Мнения: 272
Регистриран на: 03 авг 2008 10:35
Контакти:

Re: РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Мнениеот veselin111 » 09 сеп 2008 00:50

Веселин на 24г. от Пловдив- ЦСКА :D , Ман Юн, Милан,Барселона и Байерн М-както се казва от всяка държава по един отбор. Работя в компютърна фирма и вечер съм почти на компа, а за спорт преди няколко години доста повече време отделях за спортуване, предимно волейбол и футбол ама сега с работа не остава почти никакво време, па нали трябва да се и изхранва човек :lol: . Ходя от време на време на някой мач-предимно на Цска и понякога на Националите. Това. Всичко най-най!!!

Bushwacker
Мнения: 117
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:14
Местоположение: София , Надежда
Контакти:

Re: РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Мнениеот Bushwacker » 09 сеп 2008 01:14

Здравейте , Мартин от София . Харесвам яките п.тки не пуша ...само пия :o Обичам Цска. Мразя хората който предават ближния заради интереси и дори заради п.тки . Иначе обичам да ритам .
Дори и в Ада да горим , и вечен огън да ни пари , с чарът си неустоим и там ще бъдем господари.

miki85
Мнения: 365
Регистриран на: 18 юли 2008 10:05
Контакти:

Re: РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Мнениеот miki85 » 09 сеп 2008 08:35

Обичам ЦСКА мразим жените некои ако иска да ми драсне скайп mixail6264
На 23 години съм от Люлин 10. Следя предимно английския футбол и нашия вече симпатизирам на ман. юн. Бачкам по цял ден аиде стига толкова ;)
А на тоя преди мен дето се изказа като не го кефи темата да не пише в нея -малоумник
Поклон пред 3 звездните ЦСКА завинаги. И предрече мъри синоптика ,сняг и виелици, отложиха кръга слугите от бфс,но пекна ясно слънце 20 градуса и падна голям смях.

Потребителски аватар
-Ицо-
Мнения: 307
Регистриран на: 16 май 2008 23:15
Местоположение: Далеко
Контакти:

Re: РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Мнениеот -Ицо- » 09 сеп 2008 08:48

Ами айде и аз да се разпиша.Аз съм Ицо(парадоксално, нали), баш ми е драго момчета.Живея в Стара Загора, на 18 съм.Не се имам за голям фен на никой отбор, не помня велики победи наизуст, нито всеки трансфер на даден играч.М/у Левски и ЦСКА бих избрал ЦСКА, но ако има отбор който винаги ще е на първо място за мен - това си е родното Берое :) .От чуждестранните отбори харесвам и гледам само тези, в които играят българи, останалите просто не ме вълнуват...Играя тенис на корт от около 4-5 години(любителски) и от време на време волейбол - това са спортовете, които ми доставя удоволствие да практикувам.В свободното си време.....пия.Туй то!

П.П. Bushwacker, само не ми стана ясно какво точно обичаш да риташ :)
"Some folks are wise and some are otherwise"

Vratarchety
Мнения: 32
Регистриран на: 26 авг 2008 09:01
Контакти:

Re: РАЗКАЖИ ЗА СЕБЕ СИ

Мнениеот Vratarchety » 09 сеп 2008 09:04

Казвам се Стефан.Живея в Ямбол , но играя футбол в едно село до Ямбол.На 16 години съм - вратар.Любими отбори : Левски , Арсенал , Селтик и до някаде Ман Сити ( още преди Марто и Валерката да отидат ме кефиха сега още повече) , също харесвам и Сливен. Любими футболисти : Стефан Киков ( Сливен) , Георги Христов ( Левски) , Марто и Божинката ( Ман Сити) , а и пропуснах Иван Стоянов (Сливен)


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта