Програмата за 31 кръг
5 април (петък)
21:45 Салернитана - Сасуоло 0-1
6 април (събота)
16:00 Милан - Лече 2-0
19:00 Рома - Лацио 2-1
21:45 Емполи - Торино 0-1
7 април (неделя)
13:30 Фрозиноне - Болоня 0-1
16:00 Монца - Наполи 0-1
19:00 Верона - Дженоа 1-1
19:00 Каляри - Аталанта 1-2
21:45 Ювентус - Фиорентина 2-1
8 април (понеделник)
21:45 Удинезе - Интер 0-2
Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 31 кръг
6 април (събота)
19:00 Рома - Лацио 2-0
21:45 Емполи - Торино 2-0
7 април (неделя)
13:30 Фрозиноне - Болоня 1-1
16:00 Монца - Наполи 1-3
19:00 Верона - Дженоа 2-0
19:00 Каляри - Аталанта 1-2
21:45 Ювентус - Фиорентина 2-1
8 април (понеделник)
21:45 Удинезе - Интер 1-3
6 април (събота)
19:00 Рома - Лацио 2-0
21:45 Емполи - Торино 2-0
7 април (неделя)
13:30 Фрозиноне - Болоня 1-1
16:00 Монца - Наполи 1-3
19:00 Верона - Дженоа 2-0
19:00 Каляри - Аталанта 1-2
21:45 Ювентус - Фиорентина 2-1
8 април (понеделник)
21:45 Удинезе - Интер 1-3
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Класиране след 31 кръг
1. gog88 - 250 точки (37 т.р.)
2. 1914.1902 - 249 точки (38 т.р.)
3. burchill - 242 точки (42 т.р.)
4. NOMER14 - 242 точки (38 т.р.)
5. VDP - 238 точки (37 т.р.)
6. tevez - 236 точки (39 т.р.)
7. ku4api6ka - 227 точки (36 т.р.)
8. JACKO - 222 точки (35 т.р.)
9. valni - 209 точки (27 т.р.)
10. sensation - 207 точки (29 т.р.)
1. gog88 - 250 точки (37 т.р.)
2. 1914.1902 - 249 точки (38 т.р.)
3. burchill - 242 точки (42 т.р.)
4. NOMER14 - 242 точки (38 т.р.)
5. VDP - 238 точки (37 т.р.)
6. tevez - 236 точки (39 т.р.)
7. ku4api6ka - 227 точки (36 т.р.)
8. JACKO - 222 точки (35 т.р.)
9. valni - 209 точки (27 т.р.)
10. sensation - 207 точки (29 т.р.)
Последна промяна от 1914.1902 на 08 апр 2024 23:54, променено общо 1 път.
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 32 кръг
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи
19:00 Торино - Ювентус
21:45 Болоня - Монца
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне
16:00 Сасуоло - Милан
19:00 Удинезе - Рома
21:45 Интер - Каляри
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа
21:45 Аталанта - Верона
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи
19:00 Торино - Ювентус
21:45 Болоня - Монца
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне
16:00 Сасуоло - Милан
19:00 Удинезе - Рома
21:45 Интер - Каляри
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа
21:45 Аталанта - Верона
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 32 кръг
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана 2:0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи 1:0
19:00 Торино - Ювентус 1:2
21:45 Болоня - Монца 2:1
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне 2:0
16:00 Сасуоло - Милан 1:3
19:00 Удинезе - Рома 1:2
21:45 Интер - Каляри 2:0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа 2:1
21:45 Аталанта - Верона 3:1
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана 2:0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи 1:0
19:00 Торино - Ювентус 1:2
21:45 Болоня - Монца 2:1
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне 2:0
16:00 Сасуоло - Милан 1:3
19:00 Удинезе - Рома 1:2
21:45 Интер - Каляри 2:0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа 2:1
21:45 Аталанта - Верона 3:1
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 32 кръг
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана 3:0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи 1:1
19:00 Торино - Ювентус 0:1
21:45 Болоня - Монца 2:0
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне 3:1
16:00 Сасуоло - Милан 1:2
19:00 Удинезе - Рома 0:1
21:45 Интер - Каляри 3:0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа 2:1
21:45 Аталанта - Верона 2:0
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана 3:0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи 1:1
19:00 Торино - Ювентус 0:1
21:45 Болоня - Монца 2:0
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне 3:1
16:00 Сасуоло - Милан 1:2
19:00 Удинезе - Рома 0:1
21:45 Интер - Каляри 3:0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа 2:1
21:45 Аталанта - Верона 2:0
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
32 кръг
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана 3:0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи 1:1
19:00 Торино - Ювентус 1:3
21:45 Болоня - Монца 2:0
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне 3:0
16:00 Сасуоло - Милан 1:2
19:00 Удинезе - Рома 1:1
21:45 Интер - Каляри 3:0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа 2:1
21:45 Аталанта - Верона 2:0
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана 3:0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи 1:1
19:00 Торино - Ювентус 1:3
21:45 Болоня - Монца 2:0
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне 3:0
16:00 Сасуоло - Милан 1:2
19:00 Удинезе - Рома 1:1
21:45 Интер - Каляри 3:0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа 2:1
21:45 Аталанта - Верона 2:0
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 32 кръг
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана 2-0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи 0-0
19:00 Торино - Ювентус 1-1
21:45 Болоня - Монца 2-0
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне 2-0
16:00 Сасуоло - Милан 1-2
19:00 Удинезе - Рома 1-2
21:45 Интер - Каляри 2-0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа 2-1
21:45 Аталанта - Верона 2-0
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана 2-0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи 0-0
19:00 Торино - Ювентус 1-1
21:45 Болоня - Монца 2-0
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне 2-0
16:00 Сасуоло - Милан 1-2
19:00 Удинезе - Рома 1-2
21:45 Интер - Каляри 2-0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа 2-1
21:45 Аталанта - Верона 2-0
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
32 кръг
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана - 2:0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи - 1:0
19:00 Торино - Ювентус - 0:1
21:45 Болоня - Монца - 2:1
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне - 2:0
16:00 Сасуоло - Милан - 1:2
19:00 Удинезе - Рома - 0:1
21:45 Интер - Каляри - 2:0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа - 2:1
21:45 Аталанта - Верона - 2:0
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана - 2:0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи - 1:0
19:00 Торино - Ювентус - 0:1
21:45 Болоня - Монца - 2:1
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне - 2:0
16:00 Сасуоло - Милан - 1:2
19:00 Удинезе - Рома - 0:1
21:45 Интер - Каляри - 2:0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа - 2:1
21:45 Аталанта - Верона - 2:0
Re: Игра с прогнози - Серия А (2023/2024)
Програмата за 32 кръг
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана 2-0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи 1-1
19:00 Торино - Ювентус 0-1
21:45 Болоня - Монца 1-0
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне 3-0
16:00 Сасуоло - Милан 1-2
19:00 Удинезе - Рома 1-2
21:45 Интер - Каляри 3-0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа 2-0
21:45 Аталанта - Верона 2-0
12 април (петък)
21:45 Лацио - Салернитана 2-0
13 април (събота)
16:00 Лече - Емполи 1-1
19:00 Торино - Ювентус 0-1
21:45 Болоня - Монца 1-0
14 април (неделя)
13:30 Наполи - Фрозиноне 3-0
16:00 Сасуоло - Милан 1-2
19:00 Удинезе - Рома 1-2
21:45 Интер - Каляри 3-0
15 април (понеделник)
19:30 Фиорентина - Дженоа 2-0
21:45 Аталанта - Верона 2-0
Върни се в “Игри и забавления”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта