Италианската Серия А - 38 кръг
4 юни (неделя)
Аталанта - Монца 2:1
Емполи - Лацио 1:1
Кремонезе - Салернитана 2:2
Лече - Болоня 2:1
Милан - Верона 2:0
Наполи - Сампдория 3:0
Рома - Специя 2:0
Сасуоло - Фиорентина 2:2
Торино - Интер 1:1
Удинезе - Ювентус 1:2
Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]
Re: Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
Италианската Серия А - 38 кръг
4 юни (неделя)
Аталанта - Монца 2:0
Емполи - Лацио 1:2
Кремонезе - Салернитана 1:1
Лече - Болоня 1:2
Милан - Верона 2:0
Наполи - Сампдория 3:0
Рома - Специя 2:0
Сасуоло - Фиорентина 1:2
Торино - Интер 1:2
Удинезе - Ювентус 1:1
4 юни (неделя)
Аталанта - Монца 2:0
Емполи - Лацио 1:2
Кремонезе - Салернитана 1:1
Лече - Болоня 1:2
Милан - Верона 2:0
Наполи - Сампдория 3:0
Рома - Специя 2:0
Сасуоло - Фиорентина 1:2
Торино - Интер 1:2
Удинезе - Ювентус 1:1
Re: Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
Италианската Серия А - 38 кръг
4 юни (неделя)
Аталанта - Монца 2:0
Емполи - Лацио 0:1
Кремонезе - Салернитана 1:1
Лече - Болоня 1:1
Милан - Верона 2:0
Наполи - Сампдория 3:0
Рома - Специя 3:1
Сасуоло - Фиорентина 1:1
Торино - Интер 1:2
Удинезе - Ювентус 0:2
4 юни (неделя)
Аталанта - Монца 2:0
Емполи - Лацио 0:1
Кремонезе - Салернитана 1:1
Лече - Болоня 1:1
Милан - Верона 2:0
Наполи - Сампдория 3:0
Рома - Специя 3:1
Сасуоло - Фиорентина 1:1
Торино - Интер 1:2
Удинезе - Ювентус 0:2
Re: Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
Промени в програмата за 38 кръг
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло - Фиорентина
3 юни (събота)
19:30 Торино - Интер
22:00 Кремонезе - Салернитана
22:00 Емполи - Лацио
4 юни (неделя)
19:30 Наполи - Сампдория
22:00 Аталанта - Монца
22:00 Лече - Болоня
22:00 Милан - Верона
22:00 Рома - Специя
22:00 Удинезе - Ювентус
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло - Фиорентина
3 юни (събота)
19:30 Торино - Интер
22:00 Кремонезе - Салернитана
22:00 Емполи - Лацио
4 юни (неделя)
19:30 Наполи - Сампдория
22:00 Аталанта - Монца
22:00 Лече - Болоня
22:00 Милан - Верона
22:00 Рома - Специя
22:00 Удинезе - Ювентус
Re: Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
JACKO
tevez
1914.1902
Промени в програмата за 38 кръг
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло - Фиорентина 2:2
3 юни (събота)
19:30 Торино - Интер 1:1
22:00 Кремонезе - Салернитана 2:2
22:00 Емполи - Лацио 1:1
4 юни (неделя)
19:30 Наполи - Сампдория 3:0
22:00 Аталанта - Монца 2:1
22:00 Лече - Болоня 2:1
22:00 Милан - Верона 2:0
22:00 Рома - Специя 2:0
22:00 Удинезе - Ювентус 1:2
tevez
Промени в програмата за 38 кръг
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло - Фиорентина 1:2
3 юни (събота)
19:30 Торино - Интер 1:2
22:00 Кремонезе - Салернитана 1:1
22:00 Емполи - Лацио 1:2
4 юни (неделя)
19:30 Наполи - Сампдория 3:0
22:00 Аталанта - Монца 2:0
22:00 Лече - Болоня 1:2
22:00 Милан - Верона 2:0
22:00 Рома - Специя 2:0
22:00 Удинезе - Ювентус 1:1
1914.1902
Промени в програмата за 38 кръг
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло - Фиорентина 1:1
3 юни (събота)
19:30 Торино - Интер 1:2
22:00 Кремонезе - Салернитана 1:1
22:00 Емполи - Лацио 0:1
4 юни (неделя)
19:30 Наполи - Сампдория 3:0
22:00 Аталанта - Монца 2:0
22:00 Лече - Болоня 1:1
22:00 Милан - Верона 2:0
22:00 Рома - Специя 3:1
22:00 Удинезе - Ювентус 0:2
Re: Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
Браво 1914.1902
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]
Re: Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
Промени в програмата за 38 кръг
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло - Фиорентина
3 юни (събота)
19:30 Торино - Интер 1:3
22:00 Кремонезе - Салернитана 1:1
22:00 Емполи - Лацио 0:2
4 юни (неделя)
19:30 Наполи - Сампдория 3:0
22:00 Аталанта - Монца 3:1
22:00 Лече - Болоня 1:1
22:00 Милан - Верона 1:1
22:00 Рома - Специя 2:1
22:00 Удинезе - Ювентус 0:2
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло - Фиорентина
3 юни (събота)
19:30 Торино - Интер 1:3
22:00 Кремонезе - Салернитана 1:1
22:00 Емполи - Лацио 0:2
4 юни (неделя)
19:30 Наполи - Сампдория 3:0
22:00 Аталанта - Монца 3:1
22:00 Лече - Болоня 1:1
22:00 Милан - Верона 1:1
22:00 Рома - Специя 2:1
22:00 Удинезе - Ювентус 0:2
Re: Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
Промени в програмата за 38 кръг
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло - Фиорентина = 2:2
3 юни (събота)
19:30 Торино - Интер = 1:2
22:00 Кремонезе - Салернитана = 2:1
22:00 Емполи - Лацио = 2:2
4 юни (неделя)
19:30 Наполи - Сампдория = 3:1
22:00 Аталанта - Монца = 2:1
22:00 Лече - Болоня = 1:1
22:00 Милан - Верона = 3:1
22:00 Рома - Специя = 1:0
22:00 Удинезе - Ювентус = 1:1
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло - Фиорентина = 2:2
3 юни (събота)
19:30 Торино - Интер = 1:2
22:00 Кремонезе - Салернитана = 2:1
22:00 Емполи - Лацио = 2:2
4 юни (неделя)
19:30 Наполи - Сампдория = 3:1
22:00 Аталанта - Монца = 2:1
22:00 Лече - Болоня = 1:1
22:00 Милан - Верона = 3:1
22:00 Рома - Специя = 1:0
22:00 Удинезе - Ювентус = 1:1
Re: Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
Програма за 38 кръг
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло – Фиорентина 1-1
3 юни (събота)
19:30 Торино – Интер 1-1
22:00 Кремонезе - Салернитана 1-1
22:00 Емполи – Лацио 0-1
4 юни (неделя)
19:30 Наполи – Сампдория 3-0
22:00 Аталанта – Монца 2-0
22:00 Лече – Болоня 1-1
22:00 Милан – Верона 2-0
22:00 Рома – Специя 2-1
22:00 Удинезе – Ювентус 0-1
2 юни (петък)
21:30 Сасуоло – Фиорентина 1-1
3 юни (събота)
19:30 Торино – Интер 1-1
22:00 Кремонезе - Салернитана 1-1
22:00 Емполи – Лацио 0-1
4 юни (неделя)
19:30 Наполи – Сампдория 3-0
22:00 Аталанта – Монца 2-0
22:00 Лече – Болоня 1-1
22:00 Милан – Верона 2-0
22:00 Рома – Специя 2-1
22:00 Удинезе – Ювентус 0-1
Re: Игра с прогнози - Серия А (2022/2023)
3 юни (събота)
19:30 Торино – Интер 1-2
22:00 Кремонезе - Салернитана 2-1
22:00 Емполи – Лацио 1-3
4 юни (неделя)
19:30 Наполи – Сампдория 4-1
22:00 Аталанта – Монца 3-1
22:00 Лече – Болоня 1-3
22:00 Милан – Верона 1-1
22:00 Рома – Специя 2-1
22:00 Удинезе – Ювентус 1-3
19:30 Торино – Интер 1-2
22:00 Кремонезе - Салернитана 2-1
22:00 Емполи – Лацио 1-3
4 юни (неделя)
19:30 Наполи – Сампдория 4-1
22:00 Аталанта – Монца 3-1
22:00 Лече – Болоня 1-3
22:00 Милан – Верона 1-1
22:00 Рома – Специя 2-1
22:00 Удинезе – Ювентус 1-3
Върни се в “Игри и забавления”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта