Игра с прогнози - Беларус

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

gerry
Мнения: 5
Регистриран на: 22 яну 2019 13:31
Контакти:

Игра с прогнози - Беларус

Мнениеот gerry » 23 апр 2020 22:28

До кога според вас първенството в Беларус ще продължи и мислите да залагате на мачове от него?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Беларус

Мнениеот orlando7 » 01 май 2020 18:14

Ще продължи докато му е кеф на Лукашенко.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Беларус

Мнениеот dreben23 » 02 май 2020 21:54

Тия съм ги познавал със затворени очи. Обаче не мога да ви кажа кой е станал шампион. Лошото е, че аз се отказах от прогнозите и само ще изчакате и бенефиса ама ако е върху първенството на Беларус, първо че няма да има никой шанс и второ, за какво съм фен на топ първенствата от близо 30 години, като ще правя бенефис на висшата лига на белорусите. Не виждам футболна логика! Напишете dreben23 и ми кажи защо лошите се страхуваха да не изгубят. Аз нямах слаб шампионат, правих им прогнози и познавах мачовете по цял свят и излизаха много бум буми! Поне ще ми се завърне тръпката към най-великата игра. 8-) Бенефисът ще е цял месец, а не просто един кръг. По-голяма звезда бях, затуй голем бенефис ще му правим. Замислям се за това дали да завърша кариерата с А група или Б и В групите, където започна всичко, ама те тия може само два кръга да проведат и за трите дивизии. :lol: :lol:

Между другото, два кръга остават в бундеслигата при мен и лидерът е доста любопитен и е на цели 4 т от втория! Баварците паднаха предния кръг с 0-1 от предпоследния Вердер (Бремен) като гост, а Дортмунд изгуби от Майнц с 0-1 и голът е автогол в 10-тата минута на вратаря Роман Вайденфелер! :lol: Убедителен лидер е Лайпциг непосредствено преди края на сезона. :lol: И аз съм изненадан, но някак успях да победя баварци и жълто-черни с прецакан джойстик, то дори жойстика не ми издържа като доиграх три първенства, малко ми е зор последните кръгове, но ще бъде и по-интересно. Аз играя с всеки, който излиза срещу кандидатите за титлата, за евротурнирите и като цяло си е като на истински двубой. Да ви обясня и как стана и автоголът- ами просто забравих, че играя със съперника на лидерите и тъкмо подадох в 10' топка назад към вратаря, смених полето и оня взе, че си я бутна. :mrgreen: После им обещах да направя нещатата честни като отдам един трибют в останалите два мача, касаещи титлата, но единият вратар си я спря, а другият я изби в корнер, начи нямам вина аз за злощастния им автогол. Тия пичове от Борусия и те все накрая си губят шансовете за титлата, но да речем, че все още имат около 5% шанс. Не съм погледнал последните два кръга двойките, но още първият мач и цяла Бавария може да плаче, макар че Байерн е силен, бил съм ги един-два пъти тях, мисля, че само с Леверкузен, с Борусия Х. Съвсем яко си вървеше и това първенство. Имам вече и един почти сигурен изпаднал в лицето на Падерборн, Вердер и Дюселдорф се борят за баража. Много е яко, ама се поуморих. Другите две първенства завършиха - шампион в Италия ми стана Лацио по директните двубои с Ювентус, а Парма остана извън Европа, където се настани Милан. А Наполи изпревари Рома за Шл след като имаха повече отбелязани голове в общите двубои, в директните имах пълен паритет по всички показатели, щото и двата мача дадоха общ резултат 3:3. :lol: Спал, Бреша и Лече изпаднаха. В Англия шампион си е Ливърпул, а Арсенал се намърда в ШЛ от четвърто място, а дяволите от петото. Уотфорд, Норич и Брайтън през новия сезон ми отидоха в Чемпиъншипа. Започвам предпоследния кръг, като завърши най-вероятно утре другиден шампионатът, ако искате ще узнаете и шампиона, но носителят на трофея може да се поизясни както казах още тоя кръг първия мач от програма, освен ако не стане някаква врътка в последния момент, но Лайпциг (те са Щутгарт при мене) някак ги измъкват мачовете с класата си, заради прецаканото копче на жойстика е супер изнервящо ама ще го завърша тъкмо преди рестарта...Ако има такъв, защото пробата в Кьолн е положителна, сега да си решават. :lol: :lol:

[offtopic]Не дава да се видят, карай. Не знам отде да го сторя визибъл. :mrgreen:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Беларус

Мнениеот doktora25 » 09 май 2020 11:45

Нещо ми се губи в написаното, Дребен. Смесваш по някакъв странен начин прогнозите с компютърни игри. Ти прогнози на резултатите от игрите си ли правиш или разчиташ че постигнатите от теб резултати ще се реализират на практика? Ако е второто бих бил доста скептичен към ефективността на прогнозите. Бундеслигата започва живот и здраве след седмица и би трябвало да имаш месец на разположение да се изявяваш.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта