FIFA 18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

FIFA 18

Мнениеот LSFC 1914 » 13 сеп 2017 16:54

[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QV7PK8AVEKA[/youtube][/center]

Изображение

Още веднъж, енджинът Frostbite, който е в основата на FIFA18, размива границите между виртуалния и реалния свят. Играчи и отбори оживяват като истински, пренасяйки реалистичната футболна атмосфера директно в твоя дом. Очакват те безпрецедентни нива на емоционална съпричастност със случващото се на екран заради изумителния фотореализъм при изобразяване на играчите и движенията им. Усещането, че не си просто геймър, който движи футболистите с контролер в ръка, а участваш реално в напрегнат мач, никога не е било по-истинско!

Енджинът Frostbite ще промени изцяло начина, по който възприемаш и играеш легендарната футболна серия. Реалистични и плавни движения, благодарение на иновативна технология за заснемане. Анимацията е правена кадър по кадър, за постигане на автентичност в пресъздаването на футболната игра. Отиграването на топката и точността на отбора са от особено значение.
Шест различни персоналности, които ще накарат любимия ти играч да бъде уникален и реалистичен. За първи път, заобикалящата среда, физическите данни на футболиста и уменията му, са основните определящи елементи за това колко добър играч ще бъде.
Механиката на дреблиране е преработена, за да можеш да се изправиш всеки път в различна ситуация срещу противниковия играч. Разигравай топката, финтирай и накрая атакувай целенасочено. Независимо от мястото,с което разполагаш, топката и противникът ще отговарят адекватно на движенията ти.
Отборната игра е подобрена, изкуственият интелект е развит на ново ниво, което ще накара играчите да се разгръщат по целия терен, да съобразяват правилно ситуацията и да имат свой собствен стил на игра.
Динамични метереологични условия - слънцето изгрява, залязва, някои дни са по - мрачни от други, а понякога дори вали. Публиката ще реагира бурно както на успехите на терена, така и на провалите.
THE JOURNEY:
Всичко зависи от решенията, които ще вземеш вместо него.
Вече можеш да пресонализираш дори външния му вид.
Локален multiplayer режим.
Нови игрови персонажи, които ще срещнеш. Всеки един от тях има своя история за разказване.
Наименованието на режима на игра говори само - очаква те емоционално пътуване по пътя на Alex Hunter и легендарни играчи като Роналдо и други европейски звезди. След спиращ дъха първи сезон в Лига Premier, Hunter е всепризнат от най - добрите спортни клубове по света, и той може да се възползва по всякакъв начин от това. Готов е да предприеме следващата стъпка, за да си осигури бляскаво бъдеще. Ала фубтолният живот не винаги е честен.
FIFA ULTIMATE TEAM:
Най - доброто от доброто тепърва предстои във FIFA 18. Играй с култови футболни легенди като Ronaldo Nazário и други европейски звезди.​


Ако някой знае сайт от който може да се вземе на по-ефтина цена от 107 лева, моля нека да го сподели. :) Вече излезе и демото. Кажете си първите впечатления от играта. :geek:

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: FIFA 18

Мнениеот JohnnieWalker » 13 сеп 2017 18:39

Сутринта свалих демото на PS4 и довечера ще го пробвам :)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: FIFA 18

Мнениеот rhaegar » 14 сеп 2017 14:46

LSFC 1914 написа:Ако някой знае сайт от който може да се вземе на по-ефтина цена от 107 лева, моля нека да го сподели. :) Вече излезе и демото. Кажете си първите впечатления от играта.


https://www.instant-gaming.com/en/2064- ... n-fifa-18/

Пазарувам от там редовно, нямат грешка.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

realnoncho
Мнения: 68
Регистриран на: 08 ное 2008 17:37
Контакти:

Re: FIFA 18

Мнениеот realnoncho » 14 сеп 2017 17:31

Пробвах демото снощи на PC (точно след като бях играл FIFA17 онлайн) и не съм впечатлен. Има някои промени към по-реалистично уж преживяване, но като цяло нищо грандиозно. Явно ще спестя едни пари и ще си цъкам старата от време на време.
Фотография @ http://www.NonchoILiev.com

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2056
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: FIFA 18

Мнениеот Isco » 05 окт 2017 17:53

Някой играе ли Фифа 18 за ПС 4 ? Ако има някой да пише тук или на лично.

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: FIFA 18

Мнениеот отец Онуфри » 09 фев 2018 11:52

Трябва ми човек, който има про клуб или си търси такъв. Само за 3-4 мача, колкото да взема трофеите. Ако има такъв, пишете тук или на ЛС. Конзолата е PS4. Мерси.


Image

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: FIFA 18

Мнениеот Mathias_Coureur » 30 юни 2018 22:14

Много тъпа игра! Станах шампион на Испания с Бетис и сега не мога да играя в Шампионска Лига , понеже няма такава или аз поне не я виждам, не е добре измислена! Какъв е смисълът да играя , след като дори и да стана шампион няма да играя в Шампионска Лига?!?
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта